gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem sluit drugspand vol wietplanten

7f9649b107648cf94711fc56735b9d47
Redactie REGIO8 |
In het pand stonden in totaal 1.521 wietplanten. Daarnaast werden bij de controle in februari diverse attributen als koolstoffilters, tijdschakelaars en ventilatoren gevonden. De planten en de apparatuur zijn inmiddels vernietigd. Het pand blijft volgens de gemeente onder last van een dwangsom tot 1 oktober gesloten. Tegen de huurder van het pand en overige verdachten is een strafrechtelijk onderzoek in gang gezet.

De politie constateerde daarnaast dat in het pand in ieder geval drie keer is geoogst. Volgens de gemeente is de totale waarde van de oogsten bij elkaar opgeteld meer dan 345.000 euro.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

7dff47e6-0bd6-4533-a88a-a5d9fba0d545

Teleurstellend De Graafschap verliest van Jong Ajax en zakt op de ranglijst

Op sportcomplex De Toekomst in Amsterdam heeft De Graafschap maandagavond met 2-1 verloren van Jong Ajax. Door de nederlaag zijn de Doetinchemmers afgezakt naar plek nummer zeventien op de ranglijst.

Tante Rikie3

Zwarte Cross brengt eerbetoon aan Tante Rikie met slogan voor 2027

De Zwarte Cross heeft maandagmiddag de slogan voor de editie van 2027 bekendgemaakt. Met ‘Rikie Forever!’ brengt de organisatie een eerbetoon aan Tante Rikie, de festivaldirectrice in ruste.

HybridAchterhoek (13)

Honderden atleten gaan tijdens Hybrid Achterhoek tot het uiterste

Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.

Jotihunt0

XXL-vossenjacht door de Achterhoek tijdens jubileumeditie van Jotihunt

26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 14.26.00

Kortsluiting zorgt voor flinke rookontwikkeling in ’s-Heerenberg

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Cel voor Doetinchemmer (54) na poging tot verkrachting ex

Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.