gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem maakt kennis met Landmacht

4d49cd7563ef41468632bdb52e69f3e7.jpg
Redactie REGIO8 |

"De Landmacht organiseert deze dagen om de binding met de samenleving te laten zien", aldus majoor Caspar Versteegden. "We willen laten zien wie we zijn, wat we doen en dat op zoveel mogelijk verschillende manieren." Versteegden merkt zelf in zijn naaste omgeving dat mensen dat niet weten. "Het beeld wat ik zelf regelmatig tegenkom is dat je staat te kijken van: 'Dat weet je toch? Dat we dat doen? Dat we dag en nacht klaarstaan, ook in Nederland, om zaken op te lossen?' Maar toch niet. We laten hier gewoon zien wat we kunnen."

De aanloop voor de dag was groot. Bij de demonstratie om 14.00 uur stonden ongeveer 350 mensen te kijken. "Mensen zijn enthousiast. Dat heeft natuurlijk ook met het weer te maken, dan is altijd alles goed. Maar als je om je heen kijkt zie je gewoon dat mensen het goed naar hun zin hebben en dat ze het leuk vinden om dit te zien hier in Doetinchem."

Lees ook

OngevalHalle.jpg

Auto zwaar beschadigd bij eenzijdig ongeval in Halle

Op de Varsseveldseweg (N330) tussen Halle en Varsseveld vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder werd voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-01 at 09.15.54.jpeg

Gewonde bij eenzijdig ongeval in Gendringen

Op de Engbergseweg tussen Voorst en Gendringen vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder is nagekeken door ambulancepersoneel.

samenuitsamenthuis0.jpg

De Vijverberg decor van groots concert met 10.000 bezoekers

Veel mensen kennen De Vijverberg als de thuisbasis van voetbalclub De Graafschap. Maar vandaag stond het stadion niet in het teken van voetbal. Voor het eerst in lange tijd vormde De Vijverberg het decor van een groot concert. Met optredens van bekende oud-Top 40-artiesten en 10.000 enthousiaste bezoekers kolkte het stadion als nooit tevoren. Zelfs de organisatie moet zichzelf soms nog knijpen om te beseffen dat dit echt werkelijkheid is geworden.

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Verkeersregelaars schuttersgilde weren sluipverkeer uit Netterden door kermis

Schutterij St. Walburgis Gilde in Netterden zet zaterdagavond verkeersregelaars in om sluipverkeer door het dorp tegen te houden. Door de afsluiting van de A3 bij Emmerich en Elten is het veel drukker dan normaal in het grensdorp. Juist dit weekend begint ook de kermis in Netterden.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.