gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doesburgse pedoseksueel vijf jaar de cel in

5b4e0aa00446bbdb787b72ea78c170f5.jpg
Redactie REGIO8 |
"Door het zes jaar lang misbruiken van zijn jonge dochter heeft hij op afschuwelijke wijze misbruik gemaakt van zijn vaderrol", zo laat de Rechtbank Gelderland weten. "Nadat het seksueel misbruik van zijn dochter is gestopt heeft verdachte zijn pedoseksuele gevoelens bevredigd door het kijken en verspreiden van kinderporno. Verder heeft de man ontucht gepleegd met een baby door het handje op zijn geslachtsdeel te leggen. De angst en woede die dit handelen bij de ouders van de baby teweeg heeft gebracht is groot."

De Rechtbank nam de eis van de officier van justitie over en vindt het van groot belang dat de man wordt behandeld. "Kijkend naar de aard en ernst van de strafbare feiten is een TBS-maatregel met voorwaarden hiervoor het meest passende kader." Naast de gevangenisstraf en de TBS-maatregelen moet de man een schadevergoeding aan zijn dochter (38.000 euro) en aan de ouders van de baby (3.400 euro) betalen.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-08 at 14.51.36.jpeg

Lamlendig De Graafschap verliest van effectief Vitesse

De Graafschap is er niet in geslaagd om voor het eerst in 41 jaar twee keer in één seizoen te winnen van Vitesse. Het werd zelfs een oorwassing in de Gelderse kraker op De Vijverberg: de Arnhemmers wonnen met liefst 1-4.

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.