gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doesburg start aanpassen van Verhuellweg

c6813227d1bf80b18a321e88e9e63d1a
Redactie REGIO8 |
"Het is een uitstekende investering in de bedrijvigheid van Doesburg", vindt wethouder Ellen Mulder. "Wij hebben er alle vertrouwen in dat het eindresultaat prachtig wordt." Doesburg laat weten dat het bedrijventerrein duurzaam en verkeersveilig wordt heringericht. Zo komt er een nieuwe rijbaan, komen er voetgangers- en fietssugestiestroken en wordt het parkeren overzichtelijker. Bedoeling is om het verkeer op de hoofdrijbaan zo weinig mogelijk te hinderen.

Het totale project kost ruim 1,1 miljoen euro. De kosten worden verdeeld onder de provincie Gelderland (570.000), Doesburg (320.000) en het lokale bedrijfsleven (250.000). In november moeten de werkzaamheden worden afgerond.

Foto: Doesburg

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.