gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doesburg gaat de Verhuellweg opknappen

d8b4c0f7b5394f756890281062311c6e.jpg
Redactie REGIO8 |
"Hier hebben we lang naar toegewerkt en wij zijn erg blij met het bereiken van deze mijlpaal", aldus wethouder Ellen Mulder van Doesburg. De bedrijven Koninklijke Rotra en Ubbink ondertekenden samen met haar woensdagavond een samenwerkingsovereenkomst. "Gezamenlijk het bedrijventerrein en de Verhuellweg opknappen. Dat gaan we doen!" Op het terrein zal een nieuwe rijbaan worden gerealiseerd, een voetgangers- en een fietssuggestiestrook worden geplaatst. Bovendien wordt het parkeren een stuk overzichtelijker gemaakt.

"Het plan past perfect in onze ambitie om de stad een kwaliteitsimpuls te geven", vindt wethouder Mulder. "Doesburg is een museale stad, maar ook een stad waar gewoond en gewerkt wordt. Voor het werken is het bedrijventerrein aan de Verhuellweg onmisbaar." Doesburg zelf draagt 320.000 euro bij aan de opknapbeurt. Ook Gelderland (570.000 euro) en de bedrijven Koninklijke Rotra en Ubbink (beide 125.000 euro) zijn belangrijke partners. De werkzaamheden zullen plaatsvinden van juni tot en met september 2017.
foto: Doesburg

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-16 130208.png

Chauffeur voelt zich onwel en botst met vrachtwagen tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de N818 in Westendorp is een vrachtwagen hard tegen een boom gebotst. De chauffeur wilde zijn voertuig parkeren nadat hij zich niet lekker voelde, maar kwam vervolgens tegen de boom tot stilstand.

AZC Etten40.jpeg

Na de zomer pas duidelijkheid over locatie azd Oude IJsselstreek

De gemeente Oude IJsselstreek verwacht opnieuw later duidelijkheid te geven over de mogelijke locatie voor het asielzoekersdorp (azd). Waar eerder nog werd uitgegaan van een voorstel vóór de zomer van 2026, is dat moment nu verschoven naar ‘op zijn vroegst na de zomer’, zo schrijft de gemeente in een stand van zaken.

Levi.jpg

Levi Eelderink (20) jongste raadslid ooit in Bronckhorst: 'Jongeren moeten aan tafel zitten'

Met 20 jaar is Levi Eelderink van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB) het jongste raadslid dat de gemeente Bronckhorst ooit heeft gehad. Hij is daarmee jonger dan Mette Westerink, die in 2022 als 21-jarige werd geïnstalleerd. Zijn interesse in politiek begon tijdens de coronaperiode op de middelbare school, en sindsdien heeft hij de stap van geïnteresseerde inwoner naar raadslid in rap tempo gemaakt.

Belhamelschapen0.png

Explosieve groei in aantal lammetjes bij schaapskudde De Belhamel na zwaar blauwtongjaar

Slechts acht lammetjes huppelden in 2025 rond bij schaapskudde de Belhamel nabij Vorden. Deze lente zijn er maar liefst 160 lammetjes meer dan vorig jaar. Na een zwaar jaar waarin de schaapskudde door de blauwtongepidemie alle zeilen moest bijzetten, is het aantal lammetjes nu explosief toegenomen om de kudde weer op peil te brengen.

For Farmers.jpg

Dwangsom voor Lochems veevoederbedrijf ForFarmers

De provincie Gelderland legt veevoederbedrijf ForFarmers uit Lochem een dwangsom op van 50.000 euro, die kan oplopen tot een bedrag van een half miljoen. Dat blijkt uit stukken die nieuwssite Follow the Money in handen heeft.

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.