gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doesburg gaat de Verhuellweg opknappen

d8b4c0f7b5394f756890281062311c6e.jpg
Redactie REGIO8 |
"Hier hebben we lang naar toegewerkt en wij zijn erg blij met het bereiken van deze mijlpaal", aldus wethouder Ellen Mulder van Doesburg. De bedrijven Koninklijke Rotra en Ubbink ondertekenden samen met haar woensdagavond een samenwerkingsovereenkomst. "Gezamenlijk het bedrijventerrein en de Verhuellweg opknappen. Dat gaan we doen!" Op het terrein zal een nieuwe rijbaan worden gerealiseerd, een voetgangers- en een fietssuggestiestrook worden geplaatst. Bovendien wordt het parkeren een stuk overzichtelijker gemaakt.

"Het plan past perfect in onze ambitie om de stad een kwaliteitsimpuls te geven", vindt wethouder Mulder. "Doesburg is een museale stad, maar ook een stad waar gewoond en gewerkt wordt. Voor het werken is het bedrijventerrein aan de Verhuellweg onmisbaar." Doesburg zelf draagt 320.000 euro bij aan de opknapbeurt. Ook Gelderland (570.000 euro) en de bedrijven Koninklijke Rotra en Ubbink (beide 125.000 euro) zijn belangrijke partners. De werkzaamheden zullen plaatsvinden van juni tot en met september 2017.
foto: Doesburg

Lees ook

d024a9e6-76e2-4a90-a86a-909626ec85ef.jpg

De Graafschap verliest wedstrijd ‘om niets’ in Emmen

In de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen heeft De Graafschap niet weten te winnen. Op bezoek bij FC Emmen liepen de Doetinchemmers op de vooravond van de play-offs tegen een 1-0 nederlaag aan.

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.

Lintjesregen80.jpg

Bijna tachtig Achterhoekers ontvingen koninklijke onderscheiding tijdens lintjesregen

Bijna tachtig Achterhoekers die zich hebben ingezet voor de samenleving stonden vrijdag in de schijnwerpers tijdens de jaarlijkse lintjesregen. In de hele regio zijn vrijdag Achterhoekse inwoners koninklijk onderscheiden. Hieronder een overzicht per gemeente.

WhatsApp Image 2026-04-16 at 15.44.30.jpeg

Drukteplek aan de grens: Koningsdag en 1 mei-weekend trekken bezoekers over en weer

In de grensstreek van de Achterhoek staan twee uitzonderlijk drukke weekenden voor de deur. Door de samenloop van Koningsdag, de meivakantie en de Duitse feestdag Dag van de Arbeid op vrijdag 1 mei, verandert de grens tijdelijk in een draaideur van reizend publiek. Zowel Doetinchem als Bocholt rekenen op grote aantallen bezoekers uit het buurland.

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.