gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doelman Jurjus weer in de etalage bij PSV

f2ab151b0d7c3fc4e85ef72337939a0f
Redactie REGIO8 |
“Ze zijn blij dat ik een jaar gespeeld heb bij Roda JC en hebben het vertrouwen uitgesproken”, aldus Jurjus vanuit Italië over zijn gesprekken met werkgever PSV. “Nu willen ze me weer een jaar verhuren.” Het nieuwe verhuur komt na een lastig jaar in Zuid-Limburg, waar hij degradeerde met Roda JC. “Het was geen heel leuk jaar, maar wel een belangrijk jaar”, vindt de Lichtenvoordenaar, die na de degradatie kon rekenen op felle kritiek van het publiek in Kerkrade. “Die mensen daar verwachten ook een keer een goed jaar, en dat lukt al een aantal jaar niet. Ik denk dat ze daarom kritischer zijn. Op een gegeven moment is het ook niet meer om te draaien.”

Voor een nieuwe verhuurperiode heeft de doelman nog geen club op het oog. De Graafschap zoekt nog altijd naar een nieuwe keeper, weet ook Jurjus. “Die link wordt makkelijk gelegd en er zit ook wel een kern van waarheid in”, aldus de doelman, die nog niks hoorde van zijn voormalige club. “Maar natuurlijk zou ik het willen als De Graafschap bij mij aanklopt. Ik hou van die club, ik hou van de mensen, daar ligt het niet aan. Maar het is nu wel wat moeilijker dan als je vanuit de A-jeugd komt.”

Carrière ligt op schema
Jurjus, in 2016 vertrokken bij De Graafschap, is tevreden over het verloop van zijn loopbaan. “Het eerste jaar PSV was aanpassen, maar het ging prima. Ik heb op de bank gezeten in de Champions League en veel gezien en veel geleerd. Qua eindresultaat was mijn verhuurperiode bij Roda JC misschien niet top, maar ik ben 24 en heb twee jaar Eredivisie en een jaar Jupiler League gespeeld. Dan kan je niet zeggen dat je niet op schema ligt.”

Foto: Hidde Jurjus

Lees ook

HalloweenTuinUlft0

Vuurspuwende draken en draaimolen met clowns in Halloweentuin van Rene uit Ulft

Rene Zweers, wonend aan de Akkerstraat 10 in Ulft, heeft zijn voortuin dit jaar voor het eerst omgetoverd tot een ware Halloweentuin. Met een investering van maar liefst 2.000 euro is er een spookachtige creatie ontstaan waar je je ogen uitkijkt, en dat alles voor die ene feestdag in oktober.

896156c8-e637-4ea3-a2bd-2e71d3c403ce

De Graafschap legt jeugdspeler Van de Weert vast

De Graafschap heeft jeugdspeler Dinand Van de Weert beloont met zijn eerste contract. De 18-jarige verdediger uit Rhenen tekent tot de zomer van 2029 bij de Doetinchemmers. De club heeft een optie om de verbintenis met een jaar te verlengen.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Politie zoekt getuigen van ramkraak bij juwelier in Gaanderen

De politie is op zoek naar getuigen en mensen die mogelijk camerabeelden hebben van de ramkraak bij juwelierszaak Punte in Gaanderen. Bij de kraak waren volgens de politie vermoedelijk vier verdachten betrokken. Het onderzoek is nog in volle gang.

Schermafbeelding 2026-10-13 132122

CBR lijkt na lange zoektocht nieuwe examenlocatie in Doetinchem te hebben gevonden

Na ruim vier jaar zoeken lijkt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) een nieuwe examenlocatie te hebben gevonden in Doetinchem. De organisatie wil verhuizen naar een voormalig metaalbedrijf aan de Oude Terborgseweg. Op die nieuwe locatie wil het CBR meer dan tienduizend examens gaan afnemen per jaar. Een dreigend vertrek van het CBR uit de Achterhoek lijkt hiermee voorlopig afgewend.

Teckelrennen20

Tientallen teckels en hun baasjes rennen in Borculo: ‘Het is gewoon een fantastisch ras’

Tientallen teckels en hun baasjes deden zondag mee aan het teckelrennen in Borculo. Eén keer per jaar organiseert de Teckelclub Regio Gelderland het evenement voor de trouwe viervoeters. Daarbij wordt gekeken welke teckel het snelst is.

Duitse Politieauto 5

Man (47) uit Montferland overleden bij ongeval in Emmerich

Een 47-jarige inwoner van de gemeente Montferland is maandagavond overleden bij een verkeersongeval in Emmerich, vlak over de grens bij ’s-Heerenberg. Er overleed nog een persoon bij het ongeval, maar daarvan is de identiteit nog niet bekend.