gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Klok stapt in Wijndomein Besselinkschans

35c743390d9e5e0b9c6c04838ec38e1a.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’De Klok Eibergen zal de activiteiten op het wijndomein het komende jaar voortzetten en nieuwe plannen ontwikkelen om “feesten in festivalsfeer mogelijk te maken”, aldus eigenaar Paul Klein Goldewijk namens De Klok. ‘’De visie van Paul en zijn vrouw Maike sluit aan op die van ons en hun plannen voor de toekomst spreken ons zeer aan. Wij hebben er het volste vertrouwen in dat zij de kwaliteiten van De Klok Eibergen kunnen toevoegen aan het wijndomein’’, vult directeur Ronnie Degen van de Feestfabriek aan.

De organisatie van de Zwarte Cross nam het terrein inclusief zwemvijver en tussenliggende grond afgelopen jaar over van de vorige eigenaar. De Klok zal gebruikmaken van alle panden, de grond en de zwemvijver. Het is volgens beide partijen nog niet duidelijk of de naam Wijndomein Besselinkschans blijft bestaan.
Foto: Martijn Koolmees/De Feestfabriek

Lees ook

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.

Teun Gijselhart (2).jpg

Smaakmaker Gijselhart vertrekt naar Spaanse promovendus Deportivo La Coruña

Middenvelder Teun Gijselhart ruilt de Achterhoek in voor de Spaanse zon. De absolute smaakmaker van het afgelopen seizoen tekent bij promovendus Deportivo La Coruña uit en gaat spelen op het hoogste niveau van Spanje.

gwwp0.png

Weerboer Gerrit voorspelt een warm weekend met kans op onweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanaf De Pol in Aalten voorspelt de weerboer een onstuimige zaterdag en een bewolkte zondag.

Huntenkunst_37.JPG

Voor de 32e keer Huntenkunst: ‘het is logisch om je op Duitsland te richten’

“Het is hier geen kunstgalerie, maar een beursvloer vol kunstenaars.” De Duitse beeldend kunstenaar Wilma Ruth uit Düsseldorf had Huntenkunst nauwelijks beter kunnen typeren. In de SSP-hal van het DRU Industriepark in Ulft krijgt de kunstbeurs dit weekend opnieuw een nadrukkelijk Duits accent. Van de 250 deelnemers komen er ongeveer zestig uit Duitsland. Ook in de ballotagecommissie, die het niveau van de beurs bewaakt, zitten Duitse juryleden

Transformator10.png

Loeizware transformator in het holst van de nacht over Achterhoekse wegen

Een transformator van maar liefst 250 ton, wat ongeveer te vergelijken is met een volledig beladen Boeing 747-400. Moest in het holst van de nacht van Doetinchem naar Hengelo worden verplaatst. Met een afmeting van 4,5 meter hoog, bijna 4 meter breed en 11,5 meter lang was dat een flinke klus.