gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zoekt goals tegen Volendam

38883b31526a3f5a49e92d33961eed4c
Redactie REGIO8 |

"Als je zoveel kansen creëert als wij doen, dan moet dat komen", zegt trainer Henk de Jong in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Volendam. Hoewel zijn ploeg in de ogen van de trainer meer dan genoeg kansen creëert, schort het aan de afronding. "Vroeg of laat gaat dat veranderen", benadrukt De Jong. "We trainen er op, maar dat is anders dan tussen die vier lichtmasten." Ook middenvelder Mark Diemers wijst op het missen van kansen: "Tegen MVV-thuis was het al het verhaal, dus we moeten zorgen dat het morgen niet weer hetzelfde verhaal wordt."

Twijfels over zijn aanvallers heeft De Jong echter niet. "Ik heb vertrouwen in mijn spitsen", aldus de trainer. "Sjoerd Ars heeft er 170 gemaakt, Anthony van den Hurk heeft er vorig jaar een heleboel gemaakt en Daryl van Mieghem kan scoren. Vroeg of laat gaat dat veranderen." Hij heeft dan ook alle vertrouwen in een overwinning: "Eén dingetje, we moeten zien dat we de ballen binnen schieten. Dan hebben we een goede kans dat we veel punten gaan pakken. Als je morgen wint, staat de wereld er heel anders op. Dan staan we bij de eerste drie van de competitie."

Nieuwpoort twijfelgeval bij De Graafschap
Henk de Jong is van plan om tegen FC Volendam nagenoeg dezelfde opstelling het veld in te sturen als tegen Kozakken Boys. Alleen keeper Agil Etemadi wordt vervangen door de eerste doelman Filip Bednarek. Achter het meespelen van Lars Nieuwpoort staat door een liesblessure nog altijd een vraagteken. "Dat is nog niet helemaal top", zegt De Jong over de blessure van zijn verdediger. "Dus daar nemen we geen risico mee."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, Driver (L. Nieuwpoort), Tutuarima; Diemers, Receveur, Van Mieghem; Van den Hurk, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

MarinusFluitje0

Marinus Dijkhuizen nieuwe trainer VVV-Venlo

Marinus Dijkhuizen is de nieuwe trainer van VVV. Dat heeft de Limburgse club vanmiddag bevestigd. De 54-jarige trainer tekent in Venlo een contract voor twee seizoenen.

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wordt beoordeeld op mogelijke nationale status voor grootschalige woningbouw

Gemeente Doetinchem maakt kans op een plek als nationale grootschalige woningbouwlocatie. De stadsgemeente staat op een longlist van het Rijk voor deze status. Het Rijk onderzoekt momenteel welke gebieden uiteindelijk worden geselecteerd. Volgens de gemeente kan een nationale aanwijzing verschillende voordelen opleveren voor de toekomst.

Grenscontrolles_omroep Gelderland

Burgemeesters hopen op snel einde Duitse grenscontroles na oproep EU

De oproep van de Europese Commissie om de grenscontroles binnen Europa af te bouwen naar uiteindelijk een stopt, valt goed bij bestuurders in de Achterhoek. Zij hopen dat Duitsland de controles aan de grens snel stopt.

WhatsApp Image 2026-06-05 at 12.09.00

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend met buien en zon

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen de oldtimers in Sinderen voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend met kans op buien maar ook op zon.

MartJansen0

Jeugdinternational Curaçao en Superboer Mart Jansen (18) hoopt op WK-stunt

Mart Jansen (18) maakt furore in de jeugd van De Graafschap, maar is daarnaast ook jeugdinternational van Curaçao. De verdediger kwam uit voor drie jeugdteams en heeft elf interlands op zijn naam staan. “Zo nu en dan vlieg ik naar de andere kant van de wereld om daar een paar potjes te spelen.”

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.12.03

Festival Veuran in Zelhem wil uitgroeien tot platform voor Achterhoeks talent

Wat begon als een kleinschalig festival, moet de komende jaren uitgroeien tot een breder platform voor Achterhoeks talent. Dat vertelt initiatiefnemer Luuk Wassink van festival Veuran in Zelhem. Niet alleen muzikanten moeten er een podium krijgen, ook cameramensen, geluidstechnici en creatieve makers uit de regio moeten er in de toekomst ervaring kunnen opdoen.