gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zoekt goals tegen Volendam

38883b31526a3f5a49e92d33961eed4c
Redactie REGIO8 |

"Als je zoveel kansen creëert als wij doen, dan moet dat komen", zegt trainer Henk de Jong in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Volendam. Hoewel zijn ploeg in de ogen van de trainer meer dan genoeg kansen creëert, schort het aan de afronding. "Vroeg of laat gaat dat veranderen", benadrukt De Jong. "We trainen er op, maar dat is anders dan tussen die vier lichtmasten." Ook middenvelder Mark Diemers wijst op het missen van kansen: "Tegen MVV-thuis was het al het verhaal, dus we moeten zorgen dat het morgen niet weer hetzelfde verhaal wordt."

Twijfels over zijn aanvallers heeft De Jong echter niet. "Ik heb vertrouwen in mijn spitsen", aldus de trainer. "Sjoerd Ars heeft er 170 gemaakt, Anthony van den Hurk heeft er vorig jaar een heleboel gemaakt en Daryl van Mieghem kan scoren. Vroeg of laat gaat dat veranderen." Hij heeft dan ook alle vertrouwen in een overwinning: "Eén dingetje, we moeten zien dat we de ballen binnen schieten. Dan hebben we een goede kans dat we veel punten gaan pakken. Als je morgen wint, staat de wereld er heel anders op. Dan staan we bij de eerste drie van de competitie."

Nieuwpoort twijfelgeval bij De Graafschap
Henk de Jong is van plan om tegen FC Volendam nagenoeg dezelfde opstelling het veld in te sturen als tegen Kozakken Boys. Alleen keeper Agil Etemadi wordt vervangen door de eerste doelman Filip Bednarek. Achter het meespelen van Lars Nieuwpoort staat door een liesblessure nog altijd een vraagteken. "Dat is nog niet helemaal top", zegt De Jong over de blessure van zijn verdediger. "Dus daar nemen we geen risico mee."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, Driver (L. Nieuwpoort), Tutuarima; Diemers, Receveur, Van Mieghem; Van den Hurk, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Persoon overleden en twee gewonden bij eenzijdig ongeval in Ruurlo

Bij een eenzijdig verkeersongeval is zaterdagnacht in Ruurlo een persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden raakten gewond toen de auto waarin ze zaten tegen een boom botste.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.32.06

Appartementencomplex ontruimd na kelderbrand in Emmerich

Een appartementencomplex in het Duitse Emmerich am Rhein is vrijdagavond ontruimd na een brand in de kelder. Door de brand kwam rook in het trappenhuis terecht. Meerdere personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Juwelierszaak in Gaanderen doelwit van ramkraak: 'Dit raakt ons enorm'

In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelierszaak in Gaanderen. De schade aan het pand is enorm. Hoeveel er is buitgemaakt, is nog niet bekend.

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.