gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zoekt goals tegen Volendam

38883b31526a3f5a49e92d33961eed4c.jpg
Redactie REGIO8 |

"Als je zoveel kansen creëert als wij doen, dan moet dat komen", zegt trainer Henk de Jong in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Volendam. Hoewel zijn ploeg in de ogen van de trainer meer dan genoeg kansen creëert, schort het aan de afronding. "Vroeg of laat gaat dat veranderen", benadrukt De Jong. "We trainen er op, maar dat is anders dan tussen die vier lichtmasten." Ook middenvelder Mark Diemers wijst op het missen van kansen: "Tegen MVV-thuis was het al het verhaal, dus we moeten zorgen dat het morgen niet weer hetzelfde verhaal wordt."

Twijfels over zijn aanvallers heeft De Jong echter niet. "Ik heb vertrouwen in mijn spitsen", aldus de trainer. "Sjoerd Ars heeft er 170 gemaakt, Anthony van den Hurk heeft er vorig jaar een heleboel gemaakt en Daryl van Mieghem kan scoren. Vroeg of laat gaat dat veranderen." Hij heeft dan ook alle vertrouwen in een overwinning: "Eén dingetje, we moeten zien dat we de ballen binnen schieten. Dan hebben we een goede kans dat we veel punten gaan pakken. Als je morgen wint, staat de wereld er heel anders op. Dan staan we bij de eerste drie van de competitie."

Nieuwpoort twijfelgeval bij De Graafschap
Henk de Jong is van plan om tegen FC Volendam nagenoeg dezelfde opstelling het veld in te sturen als tegen Kozakken Boys. Alleen keeper Agil Etemadi wordt vervangen door de eerste doelman Filip Bednarek. Achter het meespelen van Lars Nieuwpoort staat door een liesblessure nog altijd een vraagteken. "Dat is nog niet helemaal top", zegt De Jong over de blessure van zijn verdediger. "Dus daar nemen we geen risico mee."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, Driver (L. Nieuwpoort), Tutuarima; Diemers, Receveur, Van Mieghem; Van den Hurk, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

NOrmaal30.png

Normaal terug in Lochem: Hemelvaartsdag vol rock en regen!

Hemelvaartsdag, voor veel Anhangers een dag die rood omcirkeld staat in de agenda. En ook dit jaar keerde de band terug naar de plek waar in 1975 hun bekendheid begon: het openluchttheater in Lochem. Ondanks stevige regenbuien werd er ouderwets gehøkt. Bijzonder was het zeker want het was de eerste en mogelijk ook enige keer dat de band in 2026 samen op het podium stond.

BLUR TOLDIJK.jpg

Brand in schuur aan Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk

Bij een schuur aan de Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Hoe het vuur kon ontstaan en hoe groot de schade is, is nog niet bekend.

Rob01.jpeg

Achterhoekse opa gered uit Frans ravijn dankzij optreden van kleinzoons: 'Ik ben supertrots op ze'

Wat voor de 69-jarige Rob Schoonbeek uit Laag-Keppel een prachtige vakantie in Zuid-Frankrijk had moeten worden, eindigde op 23 april in een regelrechte nachtmerrie. Tijdens een natuurwandeling met zijn kleinzoons viel hij tien meter een ravijn in en moest hij met een helikopter worden gered. Inmiddels is hij weer terug in Nederland en blikt hij terug op de dag van het ongeluk.

dieperink0.jpg

Achterhoekse scheidsrechter Dieperink niet naar WK na aanhouding in Engeland

Rob Dieperink uit Borculo komt niet in actie als videoscheidsrechter (VAR) op het WK, omdat hij vorige maand in Engeland is aangehouden. Volgens De Telegraaf is dat op verdenking van aanranding van een minderjarige jongen.

Gerrits Weerpraot230.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig weekend: 'Trek de jas maar aan'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen Ulft en Silvolde voorspelt hij een wisselvallig weekend.

fatbike doetinchem 3.jpg

Doetinchem sluit fatbikeverbod niet uit: ‘We volgen andere gemeenten met belangstelling’

Waar steden als Amsterdam en Enschede recent maatregelen hebben getroffen tegen overlast van fatbikes, blijft dit in Doetinchem voorlopig nog uit. De gemeente volgt de ontwikkelingen in de steden wel “met belangstelling”.