gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zoekt goals tegen Volendam

38883b31526a3f5a49e92d33961eed4c
Redactie REGIO8 |

"Als je zoveel kansen creëert als wij doen, dan moet dat komen", zegt trainer Henk de Jong in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Volendam. Hoewel zijn ploeg in de ogen van de trainer meer dan genoeg kansen creëert, schort het aan de afronding. "Vroeg of laat gaat dat veranderen", benadrukt De Jong. "We trainen er op, maar dat is anders dan tussen die vier lichtmasten." Ook middenvelder Mark Diemers wijst op het missen van kansen: "Tegen MVV-thuis was het al het verhaal, dus we moeten zorgen dat het morgen niet weer hetzelfde verhaal wordt."

Twijfels over zijn aanvallers heeft De Jong echter niet. "Ik heb vertrouwen in mijn spitsen", aldus de trainer. "Sjoerd Ars heeft er 170 gemaakt, Anthony van den Hurk heeft er vorig jaar een heleboel gemaakt en Daryl van Mieghem kan scoren. Vroeg of laat gaat dat veranderen." Hij heeft dan ook alle vertrouwen in een overwinning: "Eén dingetje, we moeten zien dat we de ballen binnen schieten. Dan hebben we een goede kans dat we veel punten gaan pakken. Als je morgen wint, staat de wereld er heel anders op. Dan staan we bij de eerste drie van de competitie."

Nieuwpoort twijfelgeval bij De Graafschap
Henk de Jong is van plan om tegen FC Volendam nagenoeg dezelfde opstelling het veld in te sturen als tegen Kozakken Boys. Alleen keeper Agil Etemadi wordt vervangen door de eerste doelman Filip Bednarek. Achter het meespelen van Lars Nieuwpoort staat door een liesblessure nog altijd een vraagteken. "Dat is nog niet helemaal top", zegt De Jong over de blessure van zijn verdediger. "Dus daar nemen we geen risico mee."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, Driver (L. Nieuwpoort), Tutuarima; Diemers, Receveur, Van Mieghem; Van den Hurk, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-11 at 23.43.51

De Graafschap vecht zich naar de winst in Emmen

De Graafschap heeft met 1-2 gewonnen van FC Emmen. Het was een zwaarbevochten winst op de Oude Meerdijk, maar met name door een sterke teamspirit konden de drie punten uiteindelijk worden veiliggesteld.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.29.34 (2)

Wandeling in Wehl maakt zelfdoding bespreekbaar: 'Je voelt je gedragen door elkaar'

Een groep mensen zich verzamelden zich op de vroege vrijdagochtend voor een bijzondere wandeling in Wehl. Tijdens Walk into the Light liepen meer dan dertig deelnemers symbolisch van het donker naar het kleurrijke ochtendlicht. Onderweg werd gesproken over zelfdoding, verlies en moeilijke periodes, maar was er ook ruimte voor stilte en bezinning.

leegstand eibergen spiegeling lege winkelpanden

Kleine middenstand kwijnt weg door grenswinkelen: ‘Help ons, we zitten aan de taks’

Het is een noodkreet van Peter Stoverink, voorzitter van de Eibergse centrumondernemers, en wethouder Han Boer van Berkelland. Tijdens een bezoek van Tweede Kamerleden aan het centrum van Eibergen waarschuwen zij voor de gevolgen van grenswinkelen. “Ambachtelijke winkels en de kleine lokale middenstand kwijnen weg. Dat gebeurt niet alleen in Eibergen, maar ook in plaatsen als Neede en Groenlo. Het speelt langs de hele grens. Help ons, we moeten hier samen iets aan doen.”

GerritGaanderen0

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij de kermis in Gaanderen voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 11.41.23

Enorme explosie Eibergen: politie start grootschalig onderzoek naar mogelijke aanslag

In de nacht van donderdag op vrijdag is de Eikenlaan in Eibergen opgeschrikt door een hevige explosie. Wat de oorzaak is van de explosie is niet bekend, de politie houdt wel rekening met een aanslag.

270600_Politie_zwaailicht_2

Raadslid uit Montferland bestuurde bus bij dodelijk ongeluk in Zwitserland

Bij een ernstig busongeluk in Zwitserland zijn donderdagmiddag vijf doden en veertig gewonden gevallen. Raadslid van de gemeente Montferland, Rob Mos, was chauffeur van de bus, zo bevestigt zijn partij Helder.