gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zit opnieuw in categorie 1

6092ac9bcdd8eac204b7396582facc21
Redactie REGIO8 |
Aan het einde van 2015 gaf De Graafschap aan dat de verliezen van dat jaar voortkwamen uit de promotie en de hoge spelerssalarissen in de Jupiler League. De club heeft toen al aangegeven dat ze dit seizoen meer Jupiler League-proof zijn. Ook hoopte de club toen al op transferinkomsten van enkele topspelers. Met het vertrek van Jurjus en Vermeij is dat uitgekomen.

Zes andere clubs zitten ook in de slechtste categorie. Zij moeten van de KNVB actief werken aan financieel herstel. Ze moeten binnen een tijd van maximaal negen meetmomenten, oftewel drie jaar, de financiële huishouding zo op orde hebben dat ze structureel in een hogere categorie kunnen worden ingedeeld.

Lees ook

taalambassadeurs

Wethouder kijkt na belletje even verstoord op: ‘Dat is automatische intelligentie’

Het eerste belletje is dinsdagavond voor raadslid Jan Peters van het CDA in Berkelland. “Pumptrackbaan?”, herhaalt hij, en moet even nadenken: “Euh… Dat is een baan voor jeugd met fietsen en BMX’en, waar ze hun vrije tijd doorbrengen.”

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Berkelland wil opvang maximaal zeventig Oekraïners in Neede

De gemeente Berkelland wil in Neede maximaal zeventig Oekraiense ontheemden opvangen voor de duur van maximaal vijf jaar, met een optie tot verlenging. De beoogde locatie is een pand van een voormalig garagebedrijf aan de Parallelweg 90, dat door een bedrijf in camperonderdelen in gebruik is geweest.

arriva3

Staking legt woensdag openbaar vervoer plat in de Achterhoek

Door een 24 uurs-staking kunnen reizigers in de Achterhoek woensdag geen gebruik maken van het openbaar vervoer. Vakbond FNV geeft aan dat de staking een actie is tegen de bezuinigingen op sociale zekerheid van OV-personeel.

Rechtbank Arnhem  goede

Matrozen bestraft voor livestream van seks met collega

Twee matrozen uit Lochem en Vorden hebben maandag taakstraffen gekregen voor het maken en verspreiden van beeldmateriaal van een seksuele ontmoeting met een vrouwelijke collega. Tien tot vijftien collega's volgden de vrijpartij via een livestream.

TenneT

Elektriciteitsstation Langerak op lijst mogelijke doelwitten Duitse klimaatactivist

Het elektriciteitsstation van TenneT in Langerak nabij Doetinchem zou op een lijst staan als mogelijk doelwit van een Duitse klimaatactivist. De man werd gezocht voor meerdere sabotagepogingen op het energienet in Duitsland, maar werd dinsdagochtend opgepakt. Dat meldt de NOS op basis van berichtgeving van de Duitse krant Frankfurter Allgemeine Zeitung.

steenlochem0

Gedenksteen markeert nieuw hoofdstuk voor Lochemse tafeltennisvereniging

Tafeltennisvereniging De Toekomst uit Lochem heeft vrijdag 4 september een speciaal gedenksteen in de nieuwe sporthal gemetseld. Ruim anderhalf jaar geleden werd de oude hal verwoest door een brand en moest worden gesloopt. Voorzitter Jan Slagt blikt terug op een moeilijke periode.