gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint van stadsgenoot Viod

c6bcc7944a5be7325fd4eab2b25629d0.jpg
Redactie REGIO8 |
De wedstrijd op het zonovergoten Sportpark Dichteren kwam, voor de ogen van een kleine duizend toeschouwers, langzaam op gang. De Graafschap wist pas in de 27e minuut te scoren. Een voorzet van Andrew Driver viel pardoes in de goal achter de Viod-doelman. De Superboeren overheersten het duel, zonder daarbij goed voetbal te laten zien. Dankzij twee doelpunten van Alexander Bannink ging De Graafschap met een 0-3 voorsprong rusten.

In de tweede helft liep de score verder op. De eerste goal na rust kwam van de voet van aanvallende middenvelder Dean Koolhof, nadat hij de bal fraai had aangenomen. Nadat Aron de Koning de Superboeren op 0-5 had gezet, was het de beurt aan de gastheer. Cas van Wezel strafte halfslachtig verdedigen van De Graafschap af en zorgde voor de eregoal. Via doelpunten van Aleksandar Jankovic (penalty), De Koning en Abdelilah El Malki liep de score uiteindelijk op tot 1-8.

Opstelling eerste helft:
Rondeel; Konderak, Nieuwpoort, Kaak, Keurntjes; Smeets, Diemers, Bannink, Driver; Versteeg, Koolhof

Opstelling tweede helft:
Rondeel; Van den Berg, Vreman, El Malki, Cicek; Huntelaar, Diemers, Jankovic, El Hammouchi; De Koning, Koolhof

Lees ook

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.