gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint van stadsgenoot Viod

c6bcc7944a5be7325fd4eab2b25629d0.jpg
Redactie REGIO8 |
De wedstrijd op het zonovergoten Sportpark Dichteren kwam, voor de ogen van een kleine duizend toeschouwers, langzaam op gang. De Graafschap wist pas in de 27e minuut te scoren. Een voorzet van Andrew Driver viel pardoes in de goal achter de Viod-doelman. De Superboeren overheersten het duel, zonder daarbij goed voetbal te laten zien. Dankzij twee doelpunten van Alexander Bannink ging De Graafschap met een 0-3 voorsprong rusten.

In de tweede helft liep de score verder op. De eerste goal na rust kwam van de voet van aanvallende middenvelder Dean Koolhof, nadat hij de bal fraai had aangenomen. Nadat Aron de Koning de Superboeren op 0-5 had gezet, was het de beurt aan de gastheer. Cas van Wezel strafte halfslachtig verdedigen van De Graafschap af en zorgde voor de eregoal. Via doelpunten van Aleksandar Jankovic (penalty), De Koning en Abdelilah El Malki liep de score uiteindelijk op tot 1-8.

Opstelling eerste helft:
Rondeel; Konderak, Nieuwpoort, Kaak, Keurntjes; Smeets, Diemers, Bannink, Driver; Versteeg, Koolhof

Opstelling tweede helft:
Rondeel; Van den Berg, Vreman, El Malki, Cicek; Huntelaar, Diemers, Jankovic, El Hammouchi; De Koning, Koolhof

Lees ook

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.