gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint van stadsgenoot Viod

c6bcc7944a5be7325fd4eab2b25629d0.jpg
Redactie REGIO8 |
De wedstrijd op het zonovergoten Sportpark Dichteren kwam, voor de ogen van een kleine duizend toeschouwers, langzaam op gang. De Graafschap wist pas in de 27e minuut te scoren. Een voorzet van Andrew Driver viel pardoes in de goal achter de Viod-doelman. De Superboeren overheersten het duel, zonder daarbij goed voetbal te laten zien. Dankzij twee doelpunten van Alexander Bannink ging De Graafschap met een 0-3 voorsprong rusten.

In de tweede helft liep de score verder op. De eerste goal na rust kwam van de voet van aanvallende middenvelder Dean Koolhof, nadat hij de bal fraai had aangenomen. Nadat Aron de Koning de Superboeren op 0-5 had gezet, was het de beurt aan de gastheer. Cas van Wezel strafte halfslachtig verdedigen van De Graafschap af en zorgde voor de eregoal. Via doelpunten van Aleksandar Jankovic (penalty), De Koning en Abdelilah El Malki liep de score uiteindelijk op tot 1-8.

Opstelling eerste helft:
Rondeel; Konderak, Nieuwpoort, Kaak, Keurntjes; Smeets, Diemers, Bannink, Driver; Versteeg, Koolhof

Opstelling tweede helft:
Rondeel; Van den Berg, Vreman, El Malki, Cicek; Huntelaar, Diemers, Jankovic, El Hammouchi; De Koning, Koolhof

Lees ook

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.

Schermafbeelding 2026-03-11 124346.png

Twee auto’s total loss bij ongeval op A18 bij Doetinchem

Bij een ongeval op de snelweg A18 ter hoogte van de McDonald’s in Doetinchem zijn twee auto’s total loss geraakt. Een automobilist wilde de snelweg oprijden, raakte daarbij in de slip en kwam in aanrijding met een ander voertuig op de snelweg. De snelweg is vanaf de op- en afrit afgesloten.

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.