gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint op bezoek bij FC Oss

b519cc14450fa0613e952633e9628d3e
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam binnen tien minuten spelen op voorsprong. Lion Kaak, die wederom als centrale verdediger speelde, gaf een fraaie crosspass in de richting van Vermeij. Na halfslachtig optreden van de FC Oss-defensie wist de blonde aanvaller de 0-1 binnen te prikken. Ook de tweede goal was van de spits. Op aangeven van Mark Diemers zette Vermeij in de 24e minuut, na wederom slap ingrijpen van de verdediging, de 0-2 ruststand op het scorebord.

Hoewel De Graafschap na rust met slechts vier andere spelers het veld opkwam, besloot trainer Jan Vreman in de loop van de tweede helft alsnog flink wat spelers van de beloften in te brengen. FC Oss kwam vervolgens wat beter in het spel en creëerde ook kansen. De ingevallen doelman Jasper Heusinkveld bleek echter een sta in de weg. In de 85e minuut scoorden de Brabanders alsnog. Fatih Kamaçi bepaalde de eindstand met een bekeken schuiver op 1-2.

Opstelling eerste helft:
Jurjus; Will, Kaak, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Will, Pedro, El Malki, Keurntjes; Bannink, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Parzyszek.

Lees ook

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.

GLDHavenEmmerich

Droogte treft ook Emmerichse haven: Logistieke uitdaging en stijgende kosten voor Nederland

De aanhoudende droogte stopt niet bij de grens. Ook in Duitsland zijn de gevolgen groot. Voor vrachtschepen ontstaan er nu moeilijkheden. Bij Port Emmerich is dit al te merken, en die effecten worden ook in de Achterhoek voelbaar.

GerwinGedenksteenBaakGLD

Gerwin uit Baak laat zijn hond uit en lost ineens een mysterie op

Een oplettende hondenbezitter kan zomaar een acht jaar oud mysterie oplossen. Het overkwam Gerwin Reindsen uit Baak. Toen hij vorig weekend zijn hond ging uitlaten zag hij een vreemd voorwerp in de berm liggen. Bij nadere inspectie bleek het de gestolen Stolperstein uit Zutphen te zijn.

RellenDidam

Dilemma’s achter de schermen rond uit de hand gelopen bekerfinale Didam: 'Opschalen?'

Bij de bekerfinale tussen voetbalclubs Longa'30 uit Lichtenvoorde en Bennekom op het sportcomplex van DVC'26 in Didam gaat het woensdag 13 mei vreselijk mis. Na afloop van de met 5-4 door Bennekom gewonnen wedstrijd ontstaan meerdere vechtpartijen en wordt veel vuurwerk afgestoken. De gemeente, politie en justitie houden dan al dagen rekening met mogelijke ongeregeldheden, dat blijkt uit tientallen via de Wet open overheid (Woo) openbaar gemaakte documenten. Toch wordt pas na het laatste fluitsignaal een noodbevel afgegeven.

Gaanderen112

Fietser gewond na aanrijding in Gaanderen

Een fietser is vrijdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Gaanderen. Het slachtoffer moet voor controle mee naar het ziekenhuis.

GRA-KANIA

Nieuwe spits voor De Graafschap: Duitser Kania komt over van Bielefeld

De Graafschap heeft donderdagavond een nieuwe versterking gepresenteerd. De 24-jarige Duitse spits Julian Kania komt over van Arminia Bielefeld en tekent voor twee jaar in Doetinchem, met een optie voor een extra jaar.