gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint op bezoek bij FC Oss

b519cc14450fa0613e952633e9628d3e
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam binnen tien minuten spelen op voorsprong. Lion Kaak, die wederom als centrale verdediger speelde, gaf een fraaie crosspass in de richting van Vermeij. Na halfslachtig optreden van de FC Oss-defensie wist de blonde aanvaller de 0-1 binnen te prikken. Ook de tweede goal was van de spits. Op aangeven van Mark Diemers zette Vermeij in de 24e minuut, na wederom slap ingrijpen van de verdediging, de 0-2 ruststand op het scorebord.

Hoewel De Graafschap na rust met slechts vier andere spelers het veld opkwam, besloot trainer Jan Vreman in de loop van de tweede helft alsnog flink wat spelers van de beloften in te brengen. FC Oss kwam vervolgens wat beter in het spel en creëerde ook kansen. De ingevallen doelman Jasper Heusinkveld bleek echter een sta in de weg. In de 85e minuut scoorden de Brabanders alsnog. Fatih Kamaçi bepaalde de eindstand met een bekeken schuiver op 1-2.

Opstelling eerste helft:
Jurjus; Will, Kaak, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Will, Pedro, El Malki, Keurntjes; Bannink, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Parzyszek.

Lees ook

Sinkhole

Straat blank in ’s-Heerenberg, fietser valt in gat vol water

De Tugerallee in ’s-Heerenberg heeft enige tijd blank gestaan. De oorzaak hiervan was een ondergrondse waterleiding die knapte. Een deel van de stad zit naar verwachting tot woensdagavond 20.30 uur zonder water. Op sociale media circuleren beelden van een fietser die in een gat vol water in de stoep valt.

Euroscope_010

Nieuwe serie 'EuroScope' te zien op REGIO8: wat is de invloed van Europa in grensstreek?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. De eerste aflevering gaat over de herontwikkeling van veengebieden als bijdrage aan klimaatbescherming, innovatieve onderzoeksprojecten op het gebied van water en nieuwe ideeën voor een duurzame landbouw.

46ce80aa-6972-4dbb-81e5-063fe8e90217

Mogelijk mortier uit Tweede Wereldoorlog aangetroffen Didam

Tijdens werkzaamheden op woningbouwlocatie Didam-Oost is een verdacht voorwerp aangetroffen. De werkzaamheden op de bouwplaats tussen de Heeghstraat en de Van Rouwenoortweg zijn stilgelegd.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 11.01.19

Nachtelijke autobrand in Doetinchem; politie onderzoekt mogelijke brandstichting

In een geparkeerde auto aan de Delistraat in Doetinchem is dinsdag op woensdagnacht brand ontstaan. De politie doet onderzoek naar mogelijke brandstichting.

Station Emmerich

Achterhoek krijgt mogelijk snelle opstap in Emmerich naar Amsterdam en Ruhrgebied

Emmerich wil dat de nieuwe snelle treinverbinding tussen Amsterdam en het Ruhrgebied, die in 2028 moet gaan rijden, ook op het station van de stad stopt. De SPD-fractie in de Kreistag van Kreis Kleve pleit voor officiële haltes in Emmerich. Ze zijn van mening dat het een goede ontwikkeling is voor de hele regio Niederrhein.

Dieperink10

Borculo neemt afscheid van scheidsrechter Rob Dieperink (38)

Borculo rouwt. Op veel plekken in het centrum hangen vlaggen halfstok, winkeliers hebben een poster opgehangen en uit de Joriskerk hangt de Sinterklaasvlag. Het Achterhoekse stadje neemt dinsdag afscheid van scheidsrechter Rob Dieperink.