gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint op bezoek bij FC Oss

b519cc14450fa0613e952633e9628d3e
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam binnen tien minuten spelen op voorsprong. Lion Kaak, die wederom als centrale verdediger speelde, gaf een fraaie crosspass in de richting van Vermeij. Na halfslachtig optreden van de FC Oss-defensie wist de blonde aanvaller de 0-1 binnen te prikken. Ook de tweede goal was van de spits. Op aangeven van Mark Diemers zette Vermeij in de 24e minuut, na wederom slap ingrijpen van de verdediging, de 0-2 ruststand op het scorebord.

Hoewel De Graafschap na rust met slechts vier andere spelers het veld opkwam, besloot trainer Jan Vreman in de loop van de tweede helft alsnog flink wat spelers van de beloften in te brengen. FC Oss kwam vervolgens wat beter in het spel en creëerde ook kansen. De ingevallen doelman Jasper Heusinkveld bleek echter een sta in de weg. In de 85e minuut scoorden de Brabanders alsnog. Fatih Kamaçi bepaalde de eindstand met een bekeken schuiver op 1-2.

Opstelling eerste helft:
Jurjus; Will, Kaak, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Will, Pedro, El Malki, Keurntjes; Bannink, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Parzyszek.

Lees ook

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.

Pepijn Reinderink foto Wout Beel

Geen Achterhoeks NK voor Ruurloër Reinderink: wel debuut als ploegleider

Over zes dagen is Laren het decor van het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Grote afwezige bij de wielerwedstrijd over het Achterhoekse asfalt in de gemeente Lochem is Pepijn Reinderink (24), althans op de fiets. De Ruurlose renner stapt vanwege ziekte niet op de tijdritfiets, maar mag wel zijn broertje Joris begeleiden vanuit de auto.

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.