gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint op bezoek bij FC Oss

b519cc14450fa0613e952633e9628d3e.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam binnen tien minuten spelen op voorsprong. Lion Kaak, die wederom als centrale verdediger speelde, gaf een fraaie crosspass in de richting van Vermeij. Na halfslachtig optreden van de FC Oss-defensie wist de blonde aanvaller de 0-1 binnen te prikken. Ook de tweede goal was van de spits. Op aangeven van Mark Diemers zette Vermeij in de 24e minuut, na wederom slap ingrijpen van de verdediging, de 0-2 ruststand op het scorebord.

Hoewel De Graafschap na rust met slechts vier andere spelers het veld opkwam, besloot trainer Jan Vreman in de loop van de tweede helft alsnog flink wat spelers van de beloften in te brengen. FC Oss kwam vervolgens wat beter in het spel en creëerde ook kansen. De ingevallen doelman Jasper Heusinkveld bleek echter een sta in de weg. In de 85e minuut scoorden de Brabanders alsnog. Fatih Kamaçi bepaalde de eindstand met een bekeken schuiver op 1-2.

Opstelling eerste helft:
Jurjus; Will, Kaak, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Will, Pedro, El Malki, Keurntjes; Bannink, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Parzyszek.

Lees ook

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.

Lintjesregen80.jpg

Bijna tachtig Achterhoekers ontvingen koninklijke onderscheiding tijdens lintjesregen

Bijna tachtig Achterhoekers die zich hebben ingezet voor de samenleving stonden vrijdag in de schijnwerpers tijdens de jaarlijkse lintjesregen. In de hele regio zijn vrijdag Achterhoekse inwoners koninklijk onderscheiden. Hieronder een overzicht per gemeente.

WhatsApp Image 2026-04-16 at 15.44.30.jpeg

Drukteplek aan de grens: Koningsdag en 1 mei-weekend trekken bezoekers over en weer

In de grensstreek van de Achterhoek staan twee uitzonderlijk drukke weekenden voor de deur. Door de samenloop van Koningsdag, de meivakantie en de Duitse feestdag Dag van de Arbeid op vrijdag 1 mei, verandert de grens tijdelijk in een draaideur van reizend publiek. Zowel Doetinchem als Bocholt rekenen op grote aantallen bezoekers uit het buurland.

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.

 inbeslaggenomen drugs.jpg

Tien arrestaties bij groot drugsonderzoek in Aalten en Bocholt

Bij een groot drugsonderzoek in de grensstreek zijn tien verdachten opgepakt, waarvan drie uit Aalten. Het gaat om een gezamenlijke actie van de politie in de Achterhoek-Oost en de Duitse politie in Noordrijn-Westfalen. Ook zijn drugs, geld en wapens in beslag genomen.