gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint op bezoek bij FC Oss

b519cc14450fa0613e952633e9628d3e
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam binnen tien minuten spelen op voorsprong. Lion Kaak, die wederom als centrale verdediger speelde, gaf een fraaie crosspass in de richting van Vermeij. Na halfslachtig optreden van de FC Oss-defensie wist de blonde aanvaller de 0-1 binnen te prikken. Ook de tweede goal was van de spits. Op aangeven van Mark Diemers zette Vermeij in de 24e minuut, na wederom slap ingrijpen van de verdediging, de 0-2 ruststand op het scorebord.

Hoewel De Graafschap na rust met slechts vier andere spelers het veld opkwam, besloot trainer Jan Vreman in de loop van de tweede helft alsnog flink wat spelers van de beloften in te brengen. FC Oss kwam vervolgens wat beter in het spel en creëerde ook kansen. De ingevallen doelman Jasper Heusinkveld bleek echter een sta in de weg. In de 85e minuut scoorden de Brabanders alsnog. Fatih Kamaçi bepaalde de eindstand met een bekeken schuiver op 1-2.

Opstelling eerste helft:
Jurjus; Will, Kaak, Cicek, Keurntjes; Smeets, Diemers, Koolhof, Driver; Vermeij, Parzyszek.

Opstelling tweede helft: Jurjus; Will, Pedro, El Malki, Keurntjes; Bannink, Diemers, Koolhof, Driver; Versteeg, Parzyszek.

Lees ook

arriva3

Staking legt woensdag openbaar vervoer plat in de Achterhoek

Door een 24 uurs-staking kunnen reizigers in de Achterhoek woensdag geen gebruik maken van het openbaar vervoer. Vakbond FNV geeft aan dat de staking een actie is tegen de bezuinigingen op sociale zekerheid van OV-personeel.

Rechtbank Arnhem  goede

Matrozen bestraft voor livestream van seks met collega

Twee matrozen uit Lochem en Vorden hebben maandag taakstraffen gekregen voor het maken en verspreiden van beeldmateriaal van een seksuele ontmoeting met een vrouwelijke collega. Tien tot vijftien collega's volgden de vrijpartij via een livestream.

TenneT

Elektriciteitsstation Langerak op lijst mogelijke doelwitten Duitse klimaatactivist

Het elektriciteitsstation van TenneT in Langerak nabij Doetinchem zou op een lijst staan als mogelijk doelwit van een Duitse klimaatactivist. De man werd gezocht voor meerdere sabotagepogingen op het energienet in Duitsland, maar werd dinsdagochtend opgepakt. Dat meldt de NOS op basis van berichtgeving van de Duitse krant Frankfurter Allgemeine Zeitung.

steenlochem0

Gedenksteen markeert nieuw hoofdstuk voor Lochemse tafeltennisvereniging

Tafeltennisvereniging De Toekomst uit Lochem heeft vrijdag 4 september een speciaal gedenksteen in de nieuwe sporthal gemetseld. Ruim anderhalf jaar geleden werd de oude hal verwoest door een brand en moest worden gesloopt. Voorzitter Jan Slagt blikt terug op een moeilijke periode.

A18OngevalBlur

Auto raakt in slip en wordt aangereden op A18 bij Wehl

Een auto is maandagavond op de A18 ter hoogte van Wehl in de slip geraakt, vervolgens in een spin terechtgekomen en op de rijbaan tot stilstand gekomen. Een achteropkomende automobilist kon het voertuig niet meer ontwijken en botste ertegenaan.

dsc00038jesperpeeters07092026

Man overleden bij ongeval op A3 bij Emmerich

Bij een ongeval op de Duitse snelweg A3 bij Emmerich, net over de grens bij 's-Heerenberg, is maandagavond omstreeks 19.00 uur een man om het leven gekomen. Een vrouw raakte zwaargewond. Ook een kind was bij het ongeval betrokken; over de toestand van het kind is nog niets bekend. De drie zaten samen in een personenauto. De overleden man was de bestuurder.