gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap voorzichtig na uitspraak

27622491d067979640727d6246c4330c.jpg
Redactie REGIO8 |

“Voorzichtig is een goed woord nu. Ik denk dat er een duidelijke uitspraak ligt van de rechter, waarvan wij het idee hebben dat we er verder mee kunnen”, vertelt manager voetbalzaken Peter Hofstede. “Alleen de vraag is wanneer er definitief duidelijkheid zal komen.”

FC Twente kan binnen vier weken nog in hoger beroep. “Ik denk dat we nu even moeten wachten wat de gevolgen zijn van deze uitspraak. Daar zal Twente iets van vinden en de KNVB misschien ook. We wachten al een poosje dus dat kan er nog wel bij.” Voor de Graafschap blijft het dus een onzekere situatie. “Wij zullen op dit moment nog geen stappen hetzij Ere- of Eerste Divisie kunnen nemen”, aldus Hofstede.

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.