gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vernedert Go Ahead Eagles

cc0960aada107c920933e78d2bc4f5de.jpg
Redactie REGIO8 |

De wedstrijd was pas dertig seconden onderweg toen scheidsrechter Rob Dieperink weer affloot. Supporters gooiden vuurwerk op het veld, waardoor de wedstrijd na een onderbreking van een kwartier weer verder ging. De Graafschap kwam na zestien minuten op voorsprong toen Daryl van Mieghem een uitstekende assist van Jordy Tutuarima promoveerde tot doelpunt. Nadat Doetinchemmer Sam Hendriks na 25 minuten geblesseerd uitviel, sleepte de wedstrijd zich voort tot de rust.

In de tweede helft nam De Graafschap het heft stevig in handen. Na 56 minuten scoorde Frank Olijve van dichtbij de 0-2. Een kleine tien minuten later kreeg Tarik Tissoudali veel tijd in het strafschopgebied van Go Ahead en plaatse de bal beheerst in de hoek voor de 0-3. Na 71 minuten bepaalde Fabian Serrarens de eindstand op aangeven van Mark Diemers op 0-4.

Vechtpartij op het veld
De wedstrijd werd ontsierd door een vechtpartij na afloop van de wedstrijd. Terwijl de spelers van De Graafschap de overwinning vierden, bestormden enkele Go Ahead-supporters het veld en wilden op de vuist gaan met de voetballers. Diverse personen werden daarop door de politie gearresteerd. Bij een eerdere ontmoeting tussen beide ploegen in Doetinchem liep de wedstrijd ook al volledig uit de hand.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Belhamelschapen0.png

Explosieve groei in aantal lammetjes bij schaapskudde De Belhamel na zwaar blauwtongjaar

Slechts acht lammetjes huppelden in 2025 rond bij schaapskudde de Belhamel nabij Vorden. Deze lente zijn er maar liefst 160 lammetjes meer dan vorig jaar. Na een zwaar jaar waarin de schaapskudde door de blauwtongepidemie alle zeilen moest bijzetten, is het aantal lammetjes nu explosief toegenomen om de kudde weer op peil te brengen.

For Farmers.jpg

Dwangsom voor Lochems veevoederbedrijf ForFarmers

De provincie Gelderland legt veevoederbedrijf ForFarmers uit Lochem een dwangsom op van 50.000 euro, die kan oplopen tot een bedrag van een half miljoen. Dat blijkt uit stukken die nieuwssite Follow the Money in handen heeft.

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.