gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vernedert Go Ahead Eagles

cc0960aada107c920933e78d2bc4f5de.jpg
Redactie REGIO8 |

De wedstrijd was pas dertig seconden onderweg toen scheidsrechter Rob Dieperink weer affloot. Supporters gooiden vuurwerk op het veld, waardoor de wedstrijd na een onderbreking van een kwartier weer verder ging. De Graafschap kwam na zestien minuten op voorsprong toen Daryl van Mieghem een uitstekende assist van Jordy Tutuarima promoveerde tot doelpunt. Nadat Doetinchemmer Sam Hendriks na 25 minuten geblesseerd uitviel, sleepte de wedstrijd zich voort tot de rust.

In de tweede helft nam De Graafschap het heft stevig in handen. Na 56 minuten scoorde Frank Olijve van dichtbij de 0-2. Een kleine tien minuten later kreeg Tarik Tissoudali veel tijd in het strafschopgebied van Go Ahead en plaatse de bal beheerst in de hoek voor de 0-3. Na 71 minuten bepaalde Fabian Serrarens de eindstand op aangeven van Mark Diemers op 0-4.

Vechtpartij op het veld
De wedstrijd werd ontsierd door een vechtpartij na afloop van de wedstrijd. Terwijl de spelers van De Graafschap de overwinning vierden, bestormden enkele Go Ahead-supporters het veld en wilden op de vuist gaan met de voetballers. Diverse personen werden daarop door de politie gearresteerd. Bij een eerdere ontmoeting tussen beide ploegen in Doetinchem liep de wedstrijd ook al volledig uit de hand.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Grenscontroles Duitsland.jpeg

Nog geen gehoor vanuit Duitse ministerie na brandbrief grenscontroles

Vertragingen en ongelukken door de grenscontroles op de Duitse grens. Voor de gemeentes Montferland en Zevenaar en de stad Emmerich am Rhein was de maat vol. Zij sloegen de handen ineen en stuurden 10 maart een brandbrief aan het Duitse ministerie van binnenlandse zaken om aandacht te vragen voor de problemen die de grenscontroles op de A3 veroorzaken. Vijf weken later blijft het nog angstvallig stil vanuit Berlijn.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 21.06.32.jpeg

Scooterrijder gewond na eenzijdig ongeval Doetinchem

Een jongen op een scooter is dinsdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval aan de J. F. Kennedylaan in Doetinchem.

WhatsApp Image 2026-04-15 at 08.50.24.jpeg

Initiatiefnemers dienen conceptverzoek voor windpark bij Keppel-Eldrik in

Initiatiefnemers hebben een conceptverzoek ingediend bij het college van Bronckhorst voor een windpark met vier tot zes windmolens, bij Keppel-Eldrik. Het conceptverzoek is nog geen definitieve aanvraag, er moet nog worden onderzocht of het plan überhaupt haalbaar is.

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.