Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vernedert Go Ahead Eagles

cc0960aada107c920933e78d2bc4f5de.jpg
Redactie REGIO8 |

De wedstrijd was pas dertig seconden onderweg toen scheidsrechter Rob Dieperink weer affloot. Supporters gooiden vuurwerk op het veld, waardoor de wedstrijd na een onderbreking van een kwartier weer verder ging. De Graafschap kwam na zestien minuten op voorsprong toen Daryl van Mieghem een uitstekende assist van Jordy Tutuarima promoveerde tot doelpunt. Nadat Doetinchemmer Sam Hendriks na 25 minuten geblesseerd uitviel, sleepte de wedstrijd zich voort tot de rust.

In de tweede helft nam De Graafschap het heft stevig in handen. Na 56 minuten scoorde Frank Olijve van dichtbij de 0-2. Een kleine tien minuten later kreeg Tarik Tissoudali veel tijd in het strafschopgebied van Go Ahead en plaatse de bal beheerst in de hoek voor de 0-3. Na 71 minuten bepaalde Fabian Serrarens de eindstand op aangeven van Mark Diemers op 0-4.

Vechtpartij op het veld
De wedstrijd werd ontsierd door een vechtpartij na afloop van de wedstrijd. Terwijl de spelers van De Graafschap de overwinning vierden, bestormden enkele Go Ahead-supporters het veld en wilden op de vuist gaan met de voetballers. Diverse personen werden daarop door de politie gearresteerd. Bij een eerdere ontmoeting tussen beide ploegen in Doetinchem liep de wedstrijd ook al volledig uit de hand.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

CampagneBronckhorst10.png

Wie doen mee aan de verkiezingen in Bronckhorst? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Bronckhorst kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op het stembiljet staan zowel nieuwe partijen als partijen die al langer in de gemeenteraad vertegenwoordigd zijn. We gaan de partijen de partijen af, en zetten de belangrijkste punten uit de verkiezingsprogramma's op een rijtje.

638305782_1312823540877198_6015577299916269800_n.jpg

Koeien omgekomen bij stalbrand Heelweg

Bij een uitslaande stalbrand aan de Spul Harensweg in Heelweg zijn zondagochtend meerdere koeien omgekomen. De brandweer kon wel voorkomen dat de brand oversloeg naar een andere schuur en een woonhuis.

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder fractievoorzitter van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.