gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vernedert Go Ahead Eagles

cc0960aada107c920933e78d2bc4f5de
Redactie REGIO8 |

De wedstrijd was pas dertig seconden onderweg toen scheidsrechter Rob Dieperink weer affloot. Supporters gooiden vuurwerk op het veld, waardoor de wedstrijd na een onderbreking van een kwartier weer verder ging. De Graafschap kwam na zestien minuten op voorsprong toen Daryl van Mieghem een uitstekende assist van Jordy Tutuarima promoveerde tot doelpunt. Nadat Doetinchemmer Sam Hendriks na 25 minuten geblesseerd uitviel, sleepte de wedstrijd zich voort tot de rust.

In de tweede helft nam De Graafschap het heft stevig in handen. Na 56 minuten scoorde Frank Olijve van dichtbij de 0-2. Een kleine tien minuten later kreeg Tarik Tissoudali veel tijd in het strafschopgebied van Go Ahead en plaatse de bal beheerst in de hoek voor de 0-3. Na 71 minuten bepaalde Fabian Serrarens de eindstand op aangeven van Mark Diemers op 0-4.

Vechtpartij op het veld
De wedstrijd werd ontsierd door een vechtpartij na afloop van de wedstrijd. Terwijl de spelers van De Graafschap de overwinning vierden, bestormden enkele Go Ahead-supporters het veld en wilden op de vuist gaan met de voetballers. Diverse personen werden daarop door de politie gearresteerd. Bij een eerdere ontmoeting tussen beide ploegen in Doetinchem liep de wedstrijd ook al volledig uit de hand.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robbert van Velsen.