Ulft, Netherlands

De Graafschap verliest van Wuppertaler

De Graafschap heeft dinsdagmiddag een besloten oefenwedstrijd tegen het Duitse Wuppertaler SV verloren. De ploeg uit de Regionalliga West, het vierde niveau van Duitsland, was op het veld van vv Doetinchem met 0-1 te sterk.
Tim Rondeel | 6 januari 2022 14:53 | Aangepast op 6 januari 2022 14:53
De wedstrijd werd gespeeld op De Bezelhorst om het veld op De Vijverberg te beschermen in aanloop naar het competitieduel met VVV-Venlo van zondag. De Graafschap kwam tegen de Duitse ploeg al snel op achterstand door een doelpunt van Marco Königs. In de elfde minuut kregen de Superboeren na een overtreding op Johnatan Opoku een penalty, maar de inzet van Joey Konings werd gekeerd door de doelman. Gedurende de eerste helft kwamen de Doetinchemmers beter in de wedstrijd. De beste kans was voor verdediger Milan Hilderink, zijn kopbal uit een hoekschop viel echter niet binnen.

Na de rust kreeg bijna een geheel nieuw elftal de kans van trainer Reinier Robbemond. De Graafschap was in de tweede helft sterker en maakte aanspraak op een doelpunt. De ingevallen Denzel Gravenberch was meerdere malen dichtbij de gelijkmaker, maar hij kwam niet tot scoren. Verdediger Jasper van Heertum zag in de laatste minuut een poging van dichtbij op de paal eindigen.

Opstelling De Graafschap: Jurjus (46. Van den Dam); Lelieveld, (46. Vergara Berrio) Van Heertum (46.Kleinpenning), Hilderink (70. Van Heertum, Baas (46. Wenting); Dekker (70. Lelieveld), Schuurman (46. Bouihrouchane), Opoku (70. Acheffay); Acheffay (46. Haen), Konings (46. Gravenberch), Korte (46.Neghli).

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap wil weer eens buitenshuis winnen: Helmond laatste test voor play-offs

De laatste drie uitwedstrijden wist De Graafschap niet te winnen. Sterker nog, op bezoek bij Cambuur...

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...