gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest van Wuppertaler

a114fa9df408e9f0b5989208b3ad8b9a

De Graafschap heeft dinsdagmiddag een besloten oefenwedstrijd tegen het Duitse Wuppertaler SV verloren. De ploeg uit de Regionalliga West, het vierde niveau van Duitsland, was op het veld van vv Doetinchem met 0-1 te sterk.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De wedstrijd werd gespeeld op De Bezelhorst om het veld op De Vijverberg te beschermen in aanloop naar het competitieduel met VVV-Venlo van zondag. De Graafschap kwam tegen de Duitse ploeg al snel op achterstand door een doelpunt van Marco Königs. In de elfde minuut kregen de Superboeren na een overtreding op Johnatan Opoku een penalty, maar de inzet van Joey Konings werd gekeerd door de doelman. Gedurende de eerste helft kwamen de Doetinchemmers beter in de wedstrijd. De beste kans was voor verdediger Milan Hilderink, zijn kopbal uit een hoekschop viel echter niet binnen.

Na de rust kreeg bijna een geheel nieuw elftal de kans van trainer Reinier Robbemond. De Graafschap was in de tweede helft sterker en maakte aanspraak op een doelpunt. De ingevallen Denzel Gravenberch was meerdere malen dichtbij de gelijkmaker, maar hij kwam niet tot scoren. Verdediger Jasper van Heertum zag in de laatste minuut een poging van dichtbij op de paal eindigen.

Opstelling De Graafschap: Jurjus (46. Van den Dam); Lelieveld, (46. Vergara Berrio) Van Heertum (46.Kleinpenning), Hilderink (70. Van Heertum, Baas (46. Wenting); Dekker (70. Lelieveld), Schuurman (46. Bouihrouchane), Opoku (70. Acheffay); Acheffay (46. Haen), Konings (46. Gravenberch), Korte (46.Neghli).

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.