gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest van Wuppertaler

a114fa9df408e9f0b5989208b3ad8b9a

De Graafschap heeft dinsdagmiddag een besloten oefenwedstrijd tegen het Duitse Wuppertaler SV verloren. De ploeg uit de Regionalliga West, het vierde niveau van Duitsland, was op het veld van vv Doetinchem met 0-1 te sterk.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De wedstrijd werd gespeeld op De Bezelhorst om het veld op De Vijverberg te beschermen in aanloop naar het competitieduel met VVV-Venlo van zondag. De Graafschap kwam tegen de Duitse ploeg al snel op achterstand door een doelpunt van Marco Königs. In de elfde minuut kregen de Superboeren na een overtreding op Johnatan Opoku een penalty, maar de inzet van Joey Konings werd gekeerd door de doelman. Gedurende de eerste helft kwamen de Doetinchemmers beter in de wedstrijd. De beste kans was voor verdediger Milan Hilderink, zijn kopbal uit een hoekschop viel echter niet binnen.

Na de rust kreeg bijna een geheel nieuw elftal de kans van trainer Reinier Robbemond. De Graafschap was in de tweede helft sterker en maakte aanspraak op een doelpunt. De ingevallen Denzel Gravenberch was meerdere malen dichtbij de gelijkmaker, maar hij kwam niet tot scoren. Verdediger Jasper van Heertum zag in de laatste minuut een poging van dichtbij op de paal eindigen.

Opstelling De Graafschap: Jurjus (46. Van den Dam); Lelieveld, (46. Vergara Berrio) Van Heertum (46.Kleinpenning), Hilderink (70. Van Heertum, Baas (46. Wenting); Dekker (70. Lelieveld), Schuurman (46. Bouihrouchane), Opoku (70. Acheffay); Acheffay (46. Haen), Konings (46. Gravenberch), Korte (46.Neghli).

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robert van Velsen.

Gerrits Weerpraot12340

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit zijn eigen stal een droog weekend voor de Achterhoek

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. De weerboer voorspelt vanuit zijn eigen koeienstal een droog, maar een deels bewolkt weekend.

WhatsApp Image 2026-11-06 at 13.02.33

Fatbikes mogelijk doelwit bij inbraakpoging in fietsenwinkel, eigenaar doet aangifte

Bij fietsenwinkel La Souris in Doetinchem is in de nacht van donderdag op vrijdag vermoedelijk een explosief afgegaan. Daardoor ontstond schade aan het winkelpand. Vermoedelijk waren fatbikes in de winkel het doelwit.

Gemeentehuis

Na kinderburgemeester krijgt Montferland mogelijk een kinderraad

Volgens goed gebruik in Montferland dient de kinderburgemeester elk jaar een motie in. Eerdere kinderburgemeesters zorgden bijvoorbeeld al voor gratis schoolfruit en een heksenwandelroute. Kinderburgemeester Laut van den Bosch gaat vol voor de democratie, in zijn motie roept hij op om te onderzoeken of er een kinderraad in Montferland kan komen. Dit werd door een grote meerderheid van de raad omarmt.

Beertje0

Bijna tweehonderd potentiële pleegouders melden zich na berenactie Montferland

Een actie van de gemeente Montferland waar gigantische knuffelberen op plekken in de gemeente staan is volgens wethouder Ingrid Wolsing een groot succes. Door middel van de beren en een informatiezuil hoopt de gemeente potentiële pleegouders te enthousiasmeren, en dat is gelukt. In de eerste week hebben 188 inwoners zich gemeld voor aanvullende informatie.