gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest van Wuppertaler

a114fa9df408e9f0b5989208b3ad8b9a

De Graafschap heeft dinsdagmiddag een besloten oefenwedstrijd tegen het Duitse Wuppertaler SV verloren. De ploeg uit de Regionalliga West, het vierde niveau van Duitsland, was op het veld van vv Doetinchem met 0-1 te sterk.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De wedstrijd werd gespeeld op De Bezelhorst om het veld op De Vijverberg te beschermen in aanloop naar het competitieduel met VVV-Venlo van zondag. De Graafschap kwam tegen de Duitse ploeg al snel op achterstand door een doelpunt van Marco Königs. In de elfde minuut kregen de Superboeren na een overtreding op Johnatan Opoku een penalty, maar de inzet van Joey Konings werd gekeerd door de doelman. Gedurende de eerste helft kwamen de Doetinchemmers beter in de wedstrijd. De beste kans was voor verdediger Milan Hilderink, zijn kopbal uit een hoekschop viel echter niet binnen.

Na de rust kreeg bijna een geheel nieuw elftal de kans van trainer Reinier Robbemond. De Graafschap was in de tweede helft sterker en maakte aanspraak op een doelpunt. De ingevallen Denzel Gravenberch was meerdere malen dichtbij de gelijkmaker, maar hij kwam niet tot scoren. Verdediger Jasper van Heertum zag in de laatste minuut een poging van dichtbij op de paal eindigen.

Opstelling De Graafschap: Jurjus (46. Van den Dam); Lelieveld, (46. Vergara Berrio) Van Heertum (46.Kleinpenning), Hilderink (70. Van Heertum, Baas (46. Wenting); Dekker (70. Lelieveld), Schuurman (46. Bouihrouchane), Opoku (70. Acheffay); Acheffay (46. Haen), Konings (46. Gravenberch), Korte (46.Neghli).

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

Gasseling20

Na 44 jaar sluiten de deuren van Resto Gasseling: ‘Merken nu pas hoeveel het betekent’

Na 44 jaar komt er een einde aan een begrip in de Doetinchemse horeca. Toon en Irma Gasseling sluiten deze week voor het laatst de deuren van Resto Gasseling aan de Keppelseweg. Dat het restaurant door de jaren heen geliefd is geraakt, merken de eigenaren juist nu maar al te goed.

Bord Doetinchem

Dwangsom dreigt voor zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem en Aalten

De zorgaanbieder CuraCo met locaties in Doetinchem en Aalten moet een dwangsom betalen als zij voor eind oktober niet al hun cliënten hebben overgedragen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. De zorgaanbieder kwam in juli ook al in het nieuws nadat de inspectie hen had opgedragen hun cliënten over te dragen naar andere zorgverleners, dit is volgens de inspectie niet gelukt.

Sten Kremers (2)

Voormalig Superboer Sten Kremers tekent bij Heerenveen

Doelman Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft een contract voor een jaar getekend bij eredivisionist sc Heerenveen. De 22-jarige Achterhoeker kwam afgelopen seizoen nog uit voor De Graafschap, maar zijn contract in Doetinchem liep af en werd niet verlengd.

weth bland

Benoeming Versteeg lijkt geen appeltje-eitje in Berkelland

Wordt Erwin Versteeg de opvolger van Ton Koenderink als wethouder namens Samen voor Berkelland (SvB) in de gemeente Berkelland? Vanavond hakken de 27 raadsleden – geheim en op persoonlijke titel – de knoop door over de ook al omstreden kandidaat uit Enschede.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 22.39.25

Grote brand bij afvalverwerker in Dinxperlo, bluswerkzaamheden nog bezig

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Helmkamp in Dinxperlo is maandagavond een grote brand uitgebroken in een berg afval. De brandweer is de hele nacht bezig geweest met het bestrijden van het vuur.

DRULogo0

DRU ziet tekort verder oplopen: begroting 2026 niet meer realistisch

De begroting van het DRU Industriepark voor 2026 is niet meer realistisch. Dat zegt interim-directeur Cleo Sissingh tijdens de commissievergadering van maandagavond. De horeca kan dit jaar in het slechtste geval bijna een half miljoen euro achterlopen op de begroting. Geld om dat tekort op te vangen is er niet: de financiële buffer van de stichting is volledig opgebruikt. De gemeente Oude IJsselstreek verwacht bovendien dat er nog ongeveer 300.000 euro nodig is om DRU dit jaar financieel te overbruggen.