gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest tegen FC Groningen

39d80d55c7ae1d2de4672f8e0e9bf4e9
Redactie REGIO8 |
De Graafschap speelde het duel met een flink gewijzigde selectie ten opzichte van het gelijkspel tegen FC Emmen. Na acht minuten spelen namen de Noorderlingen in eigen huis de leiding. Aanvaller Mimoun Mahi profiteerde van slecht keeperswerk van tweede doelman Agil Etemadi en tekende voor de openingstreffer. Na een ruim kwartier spelen verdubbelde verdediger Mike te Wierik de score naar 2-0. Vijf minuten later zorgde Fabian Serrarens namens de Superboeren uit een hoekschop voor de aansluitingstreffer en de ruststand: 2-1.

Vlak na rust was De Graafschap dicht bij de gelijkmaker, maar een poging van Jordy Tutuarima eindigde op de bovenkant van de lat. Na ruim zeventig minuten spelen vergat Jordy Thomassen een goede aanval te promoveren tot doelpunt, waardoor de gelijke stand op het scorebord bleef staan. Invaller Delano Burgzorg kwam nog dichtbij de 2-2, maar hij trof de paal.

Opstelling:
Etemadi; Owusu, Straalman, S. Nieuwpoort (19. Abena), Tutuarima (75. Huntelaar); Vet (55. Olijve), Klaasen, Nijland (63. El Jebli); Thomassen (82. Leidsman), Serrarens (73. Burgzorg) en Hamdaoui.

Foto: FC Groningen

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.