gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest tegen FC Groningen

39d80d55c7ae1d2de4672f8e0e9bf4e9
Redactie REGIO8 |
De Graafschap speelde het duel met een flink gewijzigde selectie ten opzichte van het gelijkspel tegen FC Emmen. Na acht minuten spelen namen de Noorderlingen in eigen huis de leiding. Aanvaller Mimoun Mahi profiteerde van slecht keeperswerk van tweede doelman Agil Etemadi en tekende voor de openingstreffer. Na een ruim kwartier spelen verdubbelde verdediger Mike te Wierik de score naar 2-0. Vijf minuten later zorgde Fabian Serrarens namens de Superboeren uit een hoekschop voor de aansluitingstreffer en de ruststand: 2-1.

Vlak na rust was De Graafschap dicht bij de gelijkmaker, maar een poging van Jordy Tutuarima eindigde op de bovenkant van de lat. Na ruim zeventig minuten spelen vergat Jordy Thomassen een goede aanval te promoveren tot doelpunt, waardoor de gelijke stand op het scorebord bleef staan. Invaller Delano Burgzorg kwam nog dichtbij de 2-2, maar hij trof de paal.

Opstelling:
Etemadi; Owusu, Straalman, S. Nieuwpoort (19. Abena), Tutuarima (75. Huntelaar); Vet (55. Olijve), Klaasen, Nijland (63. El Jebli); Thomassen (82. Leidsman), Serrarens (73. Burgzorg) en Hamdaoui.

Foto: FC Groningen

Lees ook

Zonne-energie-zonne-panelen-Foto-gemeente-Lochem

Bronckhorst wil energietransitie voortaan samen met inwoners vormgeven

Bronckhorst wil inwoners, ondernemers en organisaties in de gemeente een grotere rol geven in de energietransitie. Zoals eerder naar buiten is gebracht wordt de realisatie van grootschalige energieopwekking gepauzeerd, zoals de plannen voor een windpark bij Keppel-Eldrik.

WhatsApp Image 2026-09-29 at 07.22.05

Explosie Dinxperlo jaagt buurt de stuipen op het lijf: 'Ik voel me niet meer veilig'

"Het ging zo hard. De muren trilden", vertelt een vrouw uit Dinxperlo dinsdagochtend. Iets na 03.30 uur ging bij de woning naast haar een explosief af. De schrik zit er nog altijd goed in bij buurtbewoners. In de Aaldersbeeklaan, waar de knal te horen was, overheerst het gevoel van onveiligheid.

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.