gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest tegen FC Groningen

39d80d55c7ae1d2de4672f8e0e9bf4e9
Redactie REGIO8 |
De Graafschap speelde het duel met een flink gewijzigde selectie ten opzichte van het gelijkspel tegen FC Emmen. Na acht minuten spelen namen de Noorderlingen in eigen huis de leiding. Aanvaller Mimoun Mahi profiteerde van slecht keeperswerk van tweede doelman Agil Etemadi en tekende voor de openingstreffer. Na een ruim kwartier spelen verdubbelde verdediger Mike te Wierik de score naar 2-0. Vijf minuten later zorgde Fabian Serrarens namens de Superboeren uit een hoekschop voor de aansluitingstreffer en de ruststand: 2-1.

Vlak na rust was De Graafschap dicht bij de gelijkmaker, maar een poging van Jordy Tutuarima eindigde op de bovenkant van de lat. Na ruim zeventig minuten spelen vergat Jordy Thomassen een goede aanval te promoveren tot doelpunt, waardoor de gelijke stand op het scorebord bleef staan. Invaller Delano Burgzorg kwam nog dichtbij de 2-2, maar hij trof de paal.

Opstelling:
Etemadi; Owusu, Straalman, S. Nieuwpoort (19. Abena), Tutuarima (75. Huntelaar); Vet (55. Olijve), Klaasen, Nijland (63. El Jebli); Thomassen (82. Leidsman), Serrarens (73. Burgzorg) en Hamdaoui.

Foto: FC Groningen

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-04 at 23.02.17

De Graafschap opnieuw hard onderuit

De Graafschap heeft opnieuw een flinke nederlaag geleden. Koploper Heracles Almelo legde de Superboeren met 5-0 over de knie. Daarmee blijft de ploeg van Thomas Duivenvoorden steken op één punt.

Bahia rechtvoor entree

Bahia in Bocholt week dicht voor groot onderhoud

Zwemparadijs en saunacomplex Bahia in Bocholt is sinds vrijdag 4 september een week gesloten. In het complex vinden grondige schoonmaak-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden plaats. Hoewel de tijdelijke sluiting vooraf in Duitsland was aangekondigd, waren niet alle bezoekers uit de Nederlandse grensstreek daarvan op de hoogte.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.55.09

Van lawinepijlen tot sterretjes: inleveractie Lochem drukbezocht ondanks Achterhoekse blinde vlek

Vuurwerk is nu echt verboden in Nederland. Maar juist in de Achterhoek is nog maar weinig mogelijkheid om dat vuurwerk in te leveren. Om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen, rijdt er daarom een vuurwerkbus door Nederland. Vrijdagochtend staat hij in Lochem, later nog in Zutphen en Enschede. Daarmee is de Achterhoek een blinde vlek op die kaart.

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.