Ulft, Netherlands

De Graafschap verliest koppositie bij Roda

Regio8 | 27 september 2019 22:34 | Aangepast op 27 september 2019 22:34

De Graafschap speelde in de eerste helft een zeer degelijke partij tegen het zwakke Roda JC. In de 22e minuut greep de ploeg van trainer Mike Snoei de voorsprong toen Javier Vet na een klungelsituatie de bal binnen zag stuiteren. Het grootste gevaar van de thuisploeg kwam een minuut later via Jordy Croux, zijn schot werd in de korte hoek gepareerd door doelman Hidde Jurjus. Vijf minuten voor rust had Mohamed Hamdaoui de voorsprong kunnen verdubbelen, maar zijn poging werd gekeerd door de voeten van Roda-doelman Tom Muyters.

Stef Nijland zag zijn prima inzet vlak na rust overgebokst worden door Muyters. Nadat aanvalsleider Ralf Seuntjens geblesseerd was uitgevallen, scoorde de thuisploeg de gelijkmaker. Iké Ugbo kon na een fout achterin van dichtbij de 1-1 binnen tikken. Beide ploegen kregen vervolgens nog mogelijkheden, zo kon Vet nog bijna binnenkoppen. Gescoord werd er echter niet meer, waardoor De Graafschap genoegen moet nemen met een punt.

Door het gelijkspel verliest De Graafschap de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie en in de periode aan NAC Breda. Volgende week wacht voor de Doetinchemmers een thuiswedstrijd tegen Almere City.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...