gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap van start tegen Feyenoord

485e155bbc41335c9fbadffebd60a957
Redactie REGIO8 |
Het Eredivisieseizoen begint op zondagmiddag 12 augustus met een thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Een week later spelen de Superboeren op zaterdagavond de eerste uitwedstrijd tegen NAC in Breda. De andere traditionele topclubs komen op zaterdagavond 10 november (PSV) en zondagmiddag 28 april (Ajax) naar Doetinchem. De wedstrijd tegen de Amsterdammers is de laatste thuiswedstrijd van het seizoen.

De thuiswedstrijd tegen rivaal Vitesse is op zondagmiddag 23 december. De competitie wordt ook afgesloten tegen de ploeg uit Arnhem. Op zondagmiddag 12 mei spelen de Superboeren in het Gelredome het laatste duel van het seizoen

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.