Ulft, Netherlands

De Graafschap terug bij af na nederlaag

Regio8 | 28 februari 2016 17:31 | Aangepast op 28 februari 2016 17:31
De Graafschap begon dreigend en was al na twee minuten dicht bij een voorsprong. Vincent Vermeij vergat de bal achter doelman Erwin Mulder te schieten. De Graafschap was in de eerste helft beter en creëerde veel kansen. Youssef El Jebli scoorde, maar zijn doelpunt werd terecht afgekeurd wegens duwen. Cas Peters volleyde de bal op de armen van Joost van Aken, maar scheidsrechter Kevin Blom zag daarin geen strafschop. Vlak voor rust viel Andrew Driver nog geblesseerd uit.

In de tweede helft probeerde De Graafschap het wel, maar kwam het er niet meer uit. Heerenveen kwam op voorsprong, nadat Henk Veerman de bal bij Morten Thorsby wist te brengen: 0-1. In de slotfase probeerde De Graafschap het nog en tekende invaller Nathan Kabasele bijna voor de gelijkmaker, maar zijn poging vloog net over de lat.

Door deze nederlaag is De Graafschap terug bij af, omdat concurrent Cambuur Leeuwarden met 1-0 won van PEC Zwolle. Het verschil met de ploeg uit Leeuwarden is twee punten. Volgende week gaat De Graafschap op bezoek in Zwolle.

Meest gelezen

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

Redactie REGIO8 | 25 nov 2025 16:08

Lees ook

Ulftse Housheer speelt WK Handbal in eigen land: 'Heel speciaal'

De Ulftse Dione Housheer mag het WK Handbal spelen in eigen land. Woensdag is het toernooi begonnen ...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...

Elektrische deken veroorzaakt brand in Eibergen

Een elektrische deken heeft woensdagavond brand veroorzaakt in een woning in Eibergen. De bewoners e...

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...