Ulft, Netherlands

De Graafschap terug bij af na nederlaag

Regio8 | 28 februari 2016 17:31 | Aangepast op 28 februari 2016 17:31
De Graafschap begon dreigend en was al na twee minuten dicht bij een voorsprong. Vincent Vermeij vergat de bal achter doelman Erwin Mulder te schieten. De Graafschap was in de eerste helft beter en creëerde veel kansen. Youssef El Jebli scoorde, maar zijn doelpunt werd terecht afgekeurd wegens duwen. Cas Peters volleyde de bal op de armen van Joost van Aken, maar scheidsrechter Kevin Blom zag daarin geen strafschop. Vlak voor rust viel Andrew Driver nog geblesseerd uit.

In de tweede helft probeerde De Graafschap het wel, maar kwam het er niet meer uit. Heerenveen kwam op voorsprong, nadat Henk Veerman de bal bij Morten Thorsby wist te brengen: 0-1. In de slotfase probeerde De Graafschap het nog en tekende invaller Nathan Kabasele bijna voor de gelijkmaker, maar zijn poging vloog net over de lat.

Door deze nederlaag is De Graafschap terug bij af, omdat concurrent Cambuur Leeuwarden met 1-0 won van PEC Zwolle. Het verschil met de ploeg uit Leeuwarden is twee punten. Volgende week gaat De Graafschap op bezoek in Zwolle.

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

De Graafschap mist steun in uitvak tegen Jong AZ door opgelegde straf

De Graafschap reist aanstaande maandag zonder de steun van eigen publiek naar Wijdewormer voor de ui...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Auto botst tegen boom op Grolsedijk bij Lievelde

Bij een eenzijdig ongeval op de Grolsedijk bij Lievelde is maandagavond een personenauto tegen een b...

Gemeente Lochem staat garant voor 5 miljoen voor nieuw clubgebouw Golfclub Lochem

De gemeenteraad van Lochem heeft maandagavond ingestemd met een garantstelling van 5 miljoen euro vo...

Partijen bijten door zure appel heen met betrekking tot zonnepark Bekenschot bij Barchem

Gemeentebelangen, VVD en Meedenken met Lochem hebben maandagavond ‘met pijn in het hart’ ingestemd m...