gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start seizoen met gelijkspel

b1c2e6124b4cd223664ae461996cd16f
Redactie REGIO8 |
In de open eerste helft waren beide ploegen kansrijk. Anthony van den Hurk trof na twintig minuten de paal en voor Jong PSV was Albert Gudmundsson gevaarlijk. De Graafschap nam na een half uur via Fabian Serrarens de leiding (0-1), nadat Mark Diemers een fraaie vrije trap op de lat krulde. Vlak voor rust profiteerde Bram van Vlerken van ruimte bij de Doetinchemmers en maakte zo 1-1. Na rust duurde het even voordat de tweede helft op gang kwam. Jordy de Wijs schoot de beloften van PSV via een vrije trap en de lat op 2-1 voorsprong en verraste daarmee doelman Filip Bednarek.

De Graafschap was daarna veel beter dan de Eindhovenaren en zette met onder meer Daryl van Mieghem, die oog in oog met Yanick van Osch faalde en niet de terechte gelijkmaker maakte, druk op de Eindhovense goal. De verdiende gelijkmaker viel even later alsnog toen Van den Hurk twee minuten voor tijd met een kopbal in de verre hoek trefzeker was: 2-2. Voor de zoektocht naar drie punten was vervolgens onvoldoende tijd.

Vrijdag spelen de Superboeren al de volgende wedstrijd van dit seizoen. Dan komt Cambuur Leeuwarden naar Doetinchem in de eerste wedstrijd op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp Ahrtal over de grens: hoe Rijn & IJssel ineens voorbeeld werd

De plek was goed gekozen: het Wasserbaulabor van de RWTH Aachen. Tussen modellen en proefopstellingen waarin waterstromen worden nagebootst, liet Noordrijn-Westfalen zien wat er vijf jaar na de verwoestende watersnoodramp op 14 juli 2021 in het Ahrtal in gang is gezet. De ramp voltrok zich gelijktijdig met eenzelfde gebeurtenis in Valkenburg toen de Geul de hevige regenval niet aankon en waar gelukkig geen dodelijke slachtoffers vielen.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.