gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start seizoen met gelijkspel

b1c2e6124b4cd223664ae461996cd16f.jpg
Redactie REGIO8 |
In de open eerste helft waren beide ploegen kansrijk. Anthony van den Hurk trof na twintig minuten de paal en voor Jong PSV was Albert Gudmundsson gevaarlijk. De Graafschap nam na een half uur via Fabian Serrarens de leiding (0-1), nadat Mark Diemers een fraaie vrije trap op de lat krulde. Vlak voor rust profiteerde Bram van Vlerken van ruimte bij de Doetinchemmers en maakte zo 1-1. Na rust duurde het even voordat de tweede helft op gang kwam. Jordy de Wijs schoot de beloften van PSV via een vrije trap en de lat op 2-1 voorsprong en verraste daarmee doelman Filip Bednarek.

De Graafschap was daarna veel beter dan de Eindhovenaren en zette met onder meer Daryl van Mieghem, die oog in oog met Yanick van Osch faalde en niet de terechte gelijkmaker maakte, druk op de Eindhovense goal. De verdiende gelijkmaker viel even later alsnog toen Van den Hurk twee minuten voor tijd met een kopbal in de verre hoek trefzeker was: 2-2. Voor de zoektocht naar drie punten was vervolgens onvoldoende tijd.

Vrijdag spelen de Superboeren al de volgende wedstrijd van dit seizoen. Dan komt Cambuur Leeuwarden naar Doetinchem in de eerste wedstrijd op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.