Ulft, Netherlands

De Graafschap start seizoen met gelijkspel

Regio8 | 21 augustus 2017 22:28 | Aangepast op 21 augustus 2017 22:28
In de open eerste helft waren beide ploegen kansrijk. Anthony van den Hurk trof na twintig minuten de paal en voor Jong PSV was Albert Gudmundsson gevaarlijk. De Graafschap nam na een half uur via Fabian Serrarens de leiding (0-1), nadat Mark Diemers een fraaie vrije trap op de lat krulde. Vlak voor rust profiteerde Bram van Vlerken van ruimte bij de Doetinchemmers en maakte zo 1-1. Na rust duurde het even voordat de tweede helft op gang kwam. Jordy de Wijs schoot de beloften van PSV via een vrije trap en de lat op 2-1 voorsprong en verraste daarmee doelman Filip Bednarek.

De Graafschap was daarna veel beter dan de Eindhovenaren en zette met onder meer Daryl van Mieghem, die oog in oog met Yanick van Osch faalde en niet de terechte gelijkmaker maakte, druk op de Eindhovense goal. De verdiende gelijkmaker viel even later alsnog toen Van den Hurk twee minuten voor tijd met een kopbal in de verre hoek trefzeker was: 2-2. Voor de zoektocht naar drie punten was vervolgens onvoldoende tijd.

Vrijdag spelen de Superboeren al de volgende wedstrijd van dit seizoen. Dan komt Cambuur Leeuwarden naar Doetinchem in de eerste wedstrijd op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand bij schutting in tuin van woning in Varsseveld

Bij een woning aan de Oranjestraat in Varsseveld is brand ontstaan bij een schutting in de tuin. De ...

Meerdere woningen in Didam volledig verwoest na grote brand, 24 bewoners geëvacueerd

In de nacht van maandag op dinsdag zijn meerdere woningen in Didam volledig afgebrand. In totaal zij...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Brandweer moet persoon bevrijden die vastzit op toilet in Doetinchem

Bij een bedrijf aan de Edisonstraat in Doetinchem is maandagmiddag een persoon bevrijd nadat die vas...

Tractor vliegt in brand op boerderij bij Aalten

Op het erf van een boerderij in het buitengebied van Aalten is maandagochtend een tractor volledig u...

Oudere vrouw na anderhalf uur uit het water gered in Doetinchem

Een oudere vrouw is maandagochtend bij het Jaagpad in Doetinchem uit het water gered. Ze was in het ...