gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start seizoen met gelijkspel

b1c2e6124b4cd223664ae461996cd16f
Redactie REGIO8 |
In de open eerste helft waren beide ploegen kansrijk. Anthony van den Hurk trof na twintig minuten de paal en voor Jong PSV was Albert Gudmundsson gevaarlijk. De Graafschap nam na een half uur via Fabian Serrarens de leiding (0-1), nadat Mark Diemers een fraaie vrije trap op de lat krulde. Vlak voor rust profiteerde Bram van Vlerken van ruimte bij de Doetinchemmers en maakte zo 1-1. Na rust duurde het even voordat de tweede helft op gang kwam. Jordy de Wijs schoot de beloften van PSV via een vrije trap en de lat op 2-1 voorsprong en verraste daarmee doelman Filip Bednarek.

De Graafschap was daarna veel beter dan de Eindhovenaren en zette met onder meer Daryl van Mieghem, die oog in oog met Yanick van Osch faalde en niet de terechte gelijkmaker maakte, druk op de Eindhovense goal. De verdiende gelijkmaker viel even later alsnog toen Van den Hurk twee minuten voor tijd met een kopbal in de verre hoek trefzeker was: 2-2. Voor de zoektocht naar drie punten was vervolgens onvoldoende tijd.

Vrijdag spelen de Superboeren al de volgende wedstrijd van dit seizoen. Dan komt Cambuur Leeuwarden naar Doetinchem in de eerste wedstrijd op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-02 at 14.30.52

Fietser overleden na aanrijding in Doetinchem

Een fietser is overleden na een aanrijding op de Varsseveldseweg in Doetinchem. Een traumahelikopter is opgeroepen en landde in een nabijgelegen weiland, maar hulp mocht niet meer baten.

VB_FCEIGRA10

De Graafschap wil doorpakken in Eindhoven, Kwint aast op eerste treffer

Na de overwinning op FC Den Bosch op De Vijverberg hoopt De Graafschap zaterdag tegen FC Eindhoven de weg omhoog verder in te slaan. De Superboeren wonnen twee van hun laatste drie wedstrijden en trainer Thomas Duivenvoorden merkt dat het vertrouwen binnen zijn ploeg steeds verder groeit.

DiesmeToren10

Zes miljoen nodig voor Diemse toren: ‘Icoon moet behouden blijven’

Bijna zes miljoen euro is nodig om de Didamse Mariakerk en de bijbehorende toren te restaureren. De actie ‘Red de Diemse Toren’ wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Initiatiefnemer Ted Kok hoopt dat inwoners en bedrijven uit Didam de schouders eronder zetten.

Grens Suderwick Duitsland 2025

Achterhoek legt Duitslandplannen vast: goede buren, één koers

Het ligt niet aan de contacten met de Duitse partners. Die zijn goed. “Nederlandse en Duitse bestuurders weten elkaar snel te vinden”, zeggen Duitslandcoördinatoren Andrea Arens en Miranda van Balveren. Wat tot dusver ontbrak, was een gezamenlijke koers: één document waarin de acht Achterhoekse gemeenten vastleggen welke onderwerpen in de samenwerking met Duitsland voorrang krijgen.

WhatsApp Image 2026-10-02 at 10.55.02 (1)

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt maar aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanuit Silvolde voorspelt Gerrit een aangenaam weekend.

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.