gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap puzzelt met oefenprogramma

926a723761681189bb513e20010b495c.jpg
Redactie REGIO8 |
"Er zijn allerlei regels aan gebonden, maar die weten we inmiddels wel", zegt manager voetbalzaken Peter Hofstede van De Graafschap over het organiseren van oefenwedstrijden. "Het gaat moeizamer dan gehoopt." De Superboeren moeten bij het samenstellen van het oefenprogramma rekening houden met onder meer eventuele politie-inzet en de veldkwaliteit op de eigen Vijverberg. "Als we niet hier (thuis red.) mogen spelen, moeten we ze uit spelen. Jammer genoeg."
De Graafschap heeft inmiddels al wel oefenwedstrijden gepland tegen vv Ruurlo, het regioteam Hall, Viod en GWVV. Net als vorig jaar wil de club veel oefenen in de Achterhoek om de binding met het publiek aan te halen. "Dat hebben we vorig jaar ingezet en is erg goed uitgepakt, maar je moet ook een aantal wedstrijden op niveau spelen", weet Hofstede. De Superboeren willen in de voorbereiding, naast FC Oss, nog twee tegenstanders ‘op niveau’ treffen: "Uiteindelijk spelen we onze wedstrijden wel, maar liever heb je het eerder klaar."

Seizoen 2016/2017 start op 26 juni
De eerste training van De Graafschap is op zondag 26 juni op het complex van SV Westendorp. Het oefenprogramma begint op zaterdag 2 juli met een wedstrijd tegen de winnaar van de Achterhoek Cup. De wedstrijd tegen FC Oss staat een week later op het programma. De exacte tijd en locatie van dat duel worden nog bekend gemaakt. De Open Dag staat voorlopig gepland in het weekend van 30 juli.

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.