Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap puzzelt met oefenprogramma

926a723761681189bb513e20010b495c.jpg
Redactie REGIO8 |
"Er zijn allerlei regels aan gebonden, maar die weten we inmiddels wel", zegt manager voetbalzaken Peter Hofstede van De Graafschap over het organiseren van oefenwedstrijden. "Het gaat moeizamer dan gehoopt." De Superboeren moeten bij het samenstellen van het oefenprogramma rekening houden met onder meer eventuele politie-inzet en de veldkwaliteit op de eigen Vijverberg. "Als we niet hier (thuis red.) mogen spelen, moeten we ze uit spelen. Jammer genoeg."
De Graafschap heeft inmiddels al wel oefenwedstrijden gepland tegen vv Ruurlo, het regioteam Hall, Viod en GWVV. Net als vorig jaar wil de club veel oefenen in de Achterhoek om de binding met het publiek aan te halen. "Dat hebben we vorig jaar ingezet en is erg goed uitgepakt, maar je moet ook een aantal wedstrijden op niveau spelen", weet Hofstede. De Superboeren willen in de voorbereiding, naast FC Oss, nog twee tegenstanders ‘op niveau’ treffen: "Uiteindelijk spelen we onze wedstrijden wel, maar liever heb je het eerder klaar."

Seizoen 2016/2017 start op 26 juni
De eerste training van De Graafschap is op zondag 26 juni op het complex van SV Westendorp. Het oefenprogramma begint op zaterdag 2 juli met een wedstrijd tegen de winnaar van de Achterhoek Cup. De wedstrijd tegen FC Oss staat een week later op het programma. De exacte tijd en locatie van dat duel worden nog bekend gemaakt. De Open Dag staat voorlopig gepland in het weekend van 30 juli.

Lees ook

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.

WhatsApp Image 2026-02-08 at 17.53.58.jpeg

Schoorsteenbrand slaat over naar zolder van woning in Velswijk

Een schoorsteenbrand is zondagmiddag overgeslagen naar de zolder van een woning in Velswijk. Een omstander wist de bewoners van het huis op tijd te waarschuwen, niemand raakte gewond bij de brand.

CarnavalKilder50.jpg

Dolbotters Kilder vieren jubileumjaar met optocht van ruim vijftig wagens

Een groot feest was het zondag zeker in Dolbotterdarp, zoals Kilder tijdens carnaval genoemd wordt. Met de optocht trok er een bonte stoet van maar liefst 54 carnavalswagens door het dorp. Uitbundige carnavalisten, muziek op standje maximaal en overal feest. Alsof dat nog niet genoeg was, vierde Dolbotterdarp ook nog eens trots zijn 66-jarig jubileum.

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.