gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap puzzelt met oefenprogramma

926a723761681189bb513e20010b495c.jpg
Redactie REGIO8 |
"Er zijn allerlei regels aan gebonden, maar die weten we inmiddels wel", zegt manager voetbalzaken Peter Hofstede van De Graafschap over het organiseren van oefenwedstrijden. "Het gaat moeizamer dan gehoopt." De Superboeren moeten bij het samenstellen van het oefenprogramma rekening houden met onder meer eventuele politie-inzet en de veldkwaliteit op de eigen Vijverberg. "Als we niet hier (thuis red.) mogen spelen, moeten we ze uit spelen. Jammer genoeg."
De Graafschap heeft inmiddels al wel oefenwedstrijden gepland tegen vv Ruurlo, het regioteam Hall, Viod en GWVV. Net als vorig jaar wil de club veel oefenen in de Achterhoek om de binding met het publiek aan te halen. "Dat hebben we vorig jaar ingezet en is erg goed uitgepakt, maar je moet ook een aantal wedstrijden op niveau spelen", weet Hofstede. De Superboeren willen in de voorbereiding, naast FC Oss, nog twee tegenstanders ‘op niveau’ treffen: "Uiteindelijk spelen we onze wedstrijden wel, maar liever heb je het eerder klaar."

Seizoen 2016/2017 start op 26 juni
De eerste training van De Graafschap is op zondag 26 juni op het complex van SV Westendorp. Het oefenprogramma begint op zaterdag 2 juli met een wedstrijd tegen de winnaar van de Achterhoek Cup. De wedstrijd tegen FC Oss staat een week later op het programma. De exacte tijd en locatie van dat duel worden nog bekend gemaakt. De Open Dag staat voorlopig gepland in het weekend van 30 juli.

Lees ook

haverkort10.png

Informateur Haverkort blijft na afhaken CDA bij raadsprogramma met vijf partijen

Informateur Erik Haverkort zet in Berkelland in op een raadsprogramma met vijf partijen. Het opstappen van het CDA aan de onderhandelingstafel vormt voor hem geen beletsel.

StokhorsterparkHummelo0.png

Samenwerking tussen Hummelo en Bronckhorst leidt tot nieuwe woonwijk

In Hummelo hebben inwoners en de gemeente Bronckhorst samen in een werkgroep plannen gemaakt voor een gloednieuwe woonwijk: Stokhorsterpark. Die nieuwe impuls was volgens dorpsraadvoorzitter Nick Bijloo hard nodig.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 14.48.29.jpg

Winterswijker aangehouden na onderzoek naar mogelijk explosief in auto

Een 41-jarige man uit Winterswijk is dinsdagmiddag kort aangehouden in verband met een onderzoek naar een mogelijk explosief in een voertuig. De EOD kwam ter plaatse, maar uiteindelijk bleek het niet om een explosief te gaan. De man is later weer vrijgelaten.

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De Superboerinnen wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.