gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap puzzelt met oefenprogramma

926a723761681189bb513e20010b495c.jpg
Redactie REGIO8 |
"Er zijn allerlei regels aan gebonden, maar die weten we inmiddels wel", zegt manager voetbalzaken Peter Hofstede van De Graafschap over het organiseren van oefenwedstrijden. "Het gaat moeizamer dan gehoopt." De Superboeren moeten bij het samenstellen van het oefenprogramma rekening houden met onder meer eventuele politie-inzet en de veldkwaliteit op de eigen Vijverberg. "Als we niet hier (thuis red.) mogen spelen, moeten we ze uit spelen. Jammer genoeg."
De Graafschap heeft inmiddels al wel oefenwedstrijden gepland tegen vv Ruurlo, het regioteam Hall, Viod en GWVV. Net als vorig jaar wil de club veel oefenen in de Achterhoek om de binding met het publiek aan te halen. "Dat hebben we vorig jaar ingezet en is erg goed uitgepakt, maar je moet ook een aantal wedstrijden op niveau spelen", weet Hofstede. De Superboeren willen in de voorbereiding, naast FC Oss, nog twee tegenstanders ‘op niveau’ treffen: "Uiteindelijk spelen we onze wedstrijden wel, maar liever heb je het eerder klaar."

Seizoen 2016/2017 start op 26 juni
De eerste training van De Graafschap is op zondag 26 juni op het complex van SV Westendorp. Het oefenprogramma begint op zaterdag 2 juli met een wedstrijd tegen de winnaar van de Achterhoek Cup. De wedstrijd tegen FC Oss staat een week later op het programma. De exacte tijd en locatie van dat duel worden nog bekend gemaakt. De Open Dag staat voorlopig gepland in het weekend van 30 juli.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).