gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap op volle kracht tegen Telstar

acd60c5f906718c1cd27b44d9542e4fe.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het wordt heel interessant", denkt trainer Henk de Jong van De Graafschap. Naast warm spelen voor de aanstaande play-offs, heeft hij zijn vizier gericht op de eindzege in de vierde periode en de vierde plek in de competitiestand. "Maar zo zal Telstar ook denken", verwacht De Jong, die geniet van het bijzondere karakter van de ‘cultclash’ tegen de Noord-Hollanders. "Onze supportersgroepen kunnen fantastisch met elkaar. Dus het is ook geen risicowedstrijd in de nacompetitie want die hebben gewoon respect voor elkaar. Dat past allemaal bij elkaar en dan zien we wel wie de beste is."

Hoewel de Jupiler League nog in volle gang is, wordt bij De Graafschap al voorzichtig gekeken naar volgend seizoen. Clubtopscorer Daryl van Mieghem heeft verschillende aanbiedingen liggen. "Ik heb besloten dat ik gewoon rustig ga kijken”, aldus de clubtopscorer. "Ik concentreer me nu op voetballen." De Graafschap heeft een schaduwlijst opgesteld met ongeveer 120 spelersnamen, mede inspelend op de lastige contractbesprekingen met Youssef El Jebli en Sven Nieuwpoort. "Op elke positie tien, in ieder geval, minstens", aldus trainer De Jong. "Ik kan zo de volgende zoeken als mensen niet willen blijven."

Van Diermen en Driver in de basis
De Graafschap voert geen verrassingen door in de basisopstelling. Kevin van Diermen en Andrew Driver starten op de plek van de geschorste Sven Nieuwpoort en Jordy Tutuarima. "We gaan geen andere dingen doen om maar een waas op te trekken", aldus een stellige De Jong. "Kom op, zij weten precies hoe we voetballen. Wij weten wat Telstar doet. Klaar, voetballen."

Opstelling: Bednarek; Abena, Straalman, Van Diermen, Driver; Klaasen, Diemers, El Jebli; Van Mieghem, Serrarens, Tissoudali.

Lees ook

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.