Ulft, Netherlands

De Graafschap onderzoekt incidenten

Regio8 | 23 februari 2016 08:12 | Aangepast op 23 februari 2016 08:12
‘’We bekijken de beelden en eventuele daders worden bestraft’’, laat woordvoerder Marc Teloh weten. Mocht De Graafschap boetes krijgen naar aanleiding van het vuurwerk, worden die op de daders verhaald. Als de KNVB besluit om De Graafschap te straffen, is dat niet de eerste keer. De club heeft haar supporters al eerder gewaarschuwd.

In verband met het vuurwerk is zondag tijdens de wedstrijd een 28-jarige man uit Doetinchem aangehouden. ‘’We hebben de man verhoord en later die middag weer vrijgelaten’’, aldus een woordvoerder van de politie.

Vlak voor de gelijkmaker van Vincent Vermeij volgde nog een incident. Enkele supporters vlogen elkaar in de haren bij de hoek Spinnekop-Roodbergen. ‘’Er is veel geduwd en er zijn een aantal rake klappen uitgedeeld’’, aldus de politie. ‘’Wij hebben nog geen aangiftes binnen, maar hebben begrepen dat de mannen er onderling weer uit zijn gekomen.’’

Lees ook

Inloophuis in Doetinchem ondersteunt al 12,5 jaar iedereen die met kanker te maken heeft

Het Oude IJssel Huis in Doetinchem is voor veel mensen een belangrijke plek. De deuren staan open vo...

GroenLinks-PvdA Lochem boos om afschrikmethode met dode kraaien

GroenLinks-PvdA Lochem maakt zich boos om de meerdere dode kraaien die in Lochem hangen om andere vo...

Varssevelder (22) negeert stopteken en crasht; reed onder invloed en zonder geldig rijbewijs

De automobilist die zondagavond gewond raakte bij een eenzijdig ongeval aan de Korenburgerveenweg in...

SP Doetinchem niet bij gemeenteraadsverkiezingen 2026

SP Doetinchem verschijnt bij de komende gemeenteraadsverkiezingen niet op de kieslijst. De afdeling ...

Starterslening in Lochem gaat omhoog naar landelijke maximum 50.000 euro

De starterslening voor woningzoekenden in Lochem gaat omhoog naar 50.000 euro. Het bedrag staat nu a...

Grenscontroles Nederland gaan half jaar langer door

De grenscontroles bij de Nederlandse grens gaan een half jaar langer door. Dat maakte minister David...