Ulft, Netherlands

De Graafschap onderzoekt incidenten

Regio8 | 23 februari 2016 08:12 | Aangepast op 23 februari 2016 08:12
‘’We bekijken de beelden en eventuele daders worden bestraft’’, laat woordvoerder Marc Teloh weten. Mocht De Graafschap boetes krijgen naar aanleiding van het vuurwerk, worden die op de daders verhaald. Als de KNVB besluit om De Graafschap te straffen, is dat niet de eerste keer. De club heeft haar supporters al eerder gewaarschuwd.

In verband met het vuurwerk is zondag tijdens de wedstrijd een 28-jarige man uit Doetinchem aangehouden. ‘’We hebben de man verhoord en later die middag weer vrijgelaten’’, aldus een woordvoerder van de politie.

Vlak voor de gelijkmaker van Vincent Vermeij volgde nog een incident. Enkele supporters vlogen elkaar in de haren bij de hoek Spinnekop-Roodbergen. ‘’Er is veel geduwd en er zijn een aantal rake klappen uitgedeeld’’, aldus de politie. ‘’Wij hebben nog geen aangiftes binnen, maar hebben begrepen dat de mannen er onderling weer uit zijn gekomen.’’

Lees ook

Recordaantal inzendingen voor Carnavalskrakertrofee: ‘Echt wel paar toppertjes’

Een recordaantal inzendingen maken dit jaar kans op de Carnavalskrakertrofee 2026. Deze wordt uitger...

Nettelhorsterbrug in Lochem krijgt in april officiële opening

Na lang bouwen wordt de Nettelhorsterbrug in Lochem op 11 april officieel geopend. De Provincie Geld...

Persoon raakt gewond bij overval op woning in Etten

Bij een woningoverval in Etten is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met ee...

De Graafschap hard onderuit in eigen huis tegen RKC

De Graafschap weet wederom niet te winnen in het nieuwe kalenderjaar. In eigen huis werden de Doetin...

KNMI waarschuwt met code geel de Achterhoek voor gladheid door ijzel

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek vanwege mogelijke gladheid door ijzel. De weer...

Mart de Kruif lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckhorst

Voormalig Commandant Landstrijdkrachten Mart de Kruif wordt lijstduwer van Gemeentebelangen Bronckho...