Ulft, Netherlands

De Graafschap naar tweede ronde

Regio8 | 16 mei 2015 01:12 | Aangepast op 16 mei 2015 01:12
De  Graafschap kwam in de slotfase van de reguliere speeltijd op 1-0 voorsprong na een doelpunt van invaller Jerry van Ewijk. Ahannach maakte vlak voor tijd 1-1, terwijl Boldewijn in buitenspelpositie nog 1-2 maakte. Dat doelpunt werd afgekeurd. 

In de eerste helft van de verlenging zette Koolhof de bal voor tot Vermeij. Uiteindelijk ging de bal via Almere-verdediger Toet over de lijn: 2-1. Dat was na 120 minuten ook de eindstand. 

De Graafschap komt aankomende vrijdag thuis in actie tegen de nummer 17 van de Eredivisie, Go Ahead Eagles of NAC Breda. Maandag tweede pinksterdag is het uitduel. 

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

Bart Sollman | 9 nov 2025 09:30

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...

Van onbekenden tot vrienden: Chris en Hussein over Buddy to Buddy Lochem

Sinds april is de gemeente Lochem gestart met een project dat nieuwkomers die hun land moesten verla...

Opgeheven Ouderenfeest helpt Paviljoen de Strang Ulft

Het muziekevenement Oude IJsselstreek 65+, de jaarlijkse middag in de feesttent Oer waar Ouderen sam...

Lampjes, liedjes en lange tradities: Sint Maarten blijft in Duitsland groots boven ‘elfde van de elfde’ start carnaval

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is Sint Maarten een springle...