gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap legt basis op trainingskamp

163a6eb03f6131b346ffd66daaa4318a
Redactie REGIO8 |

"Je bent eventjes mooi bij elkaar en dat vind ik prachtig", vertelt trainer Henk de Jong. "Even bij elkaar op de lip zitten en zo leer je elkaar kennen." Voor jongeling Koen Huntelaar is dit het eerste trainingskamp met een professioneel contract op zak. "Het is niet heel erg anders, het is nog steeds keihard werken", aldus de twintigjarige Hummeloër. "Het is wel fijn dat je in het achterhoofd hebt dat je nu het hele jaar bij het eerste zit." Voor aanwinst Mohamed Hamdaoui is het een moment om zijn nieuwe teamgenoten leren kennen. "De sfeer is top", laat de nieuweling weten. "Het zijn allemaal goeie gasten en het is allemaal leuk."

Kenmerkend voor de goede sfeer is het uithalen van grappen. "Ze zijn niet zo slim, die kleine mannetjes", aldus De Jong, die op de eerste dag van het trainingskamp merkte dat het zadel van zijn mountainbike was verdwenen. "Dit is de eerste keer dat ik mee maak dat ze me op de eerste dag plagen, nu heb ik nog een paar dagen om ze terug te pakken." De trainer heeft als revanche alvast wat ingepland. "Vanavond hebben we er al een duurloopje ingegooid met dertig graden en zo zijn er nog wel een aantal dingentjes die ik in mijn kop heb."

Foto: De Graafschap

Lees ook

68caf230-55b4-4a3c-ac33-7773acdd27c7

De Graafschap wint met verzorgd voetbal verdiend van FC Volendam

De Graafschap heeft een verrassende overwinning geboekt in Volendam. De ploeg van Thomas Duivenvoorden zorgde door doelpunten van Donny Warmerdam en Joran Hardeman voor een verdiende uitoverwinning: 1-2.

WMM_2879

Zelhemse voetbalclub zet eerste stap richting nieuw sportpark met verkoop veld

De Zelhemse voetbalclub ZZC’20 is akkoord gegaan met de verkoop van veld acht aan de gemeente Bronckhorst. ZZC’20 heeft hierdoor 1,5 miljoen euro te besteden, dat voorlopig apart wordt gehouden voor de mogelijke realisatie van een nieuwe sportpark.

Kunstverkoop 1

Te weinig plek voor alle kunst in nieuw Slingeland Ziekenhuis: ruim 300 werken te koop

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem gaat komend jaar verhuizen, zo ook de kunst die in de gangen van het ziekenhuis hangt. Doordat het nieuwe ziekenhuis minder wanden heeft, kan een deel van de kunstcollectie niet mee naar de nieuwbouw. Stichting Vrienden van het Slingeland organiseert daarom een kunstverkoop.

Gerritvossers4200

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een grijs en mistig weekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Vanuit de kerk in Megchelen voorspelt de weerboer een mistig en grijs weekend.

eerie-urban-street-at-night-with-fog-2026-09-24-11-14-29-utc-1140x620

Onveilige plekken melden: Bocholt opent een meldpunt

Inwoners van Bocholt kunnen binnenkort online aan de gemeente doorgeven op welke plekken zij zich onveilig voelen. Dat heeft afdelingshoofd Martin Wolters aangekondigd in de commissie voor Openbare Veiligheid, Orde en Brandweer. Het meldpunt is deze maandin op bocholt.de beschikbaar komen. De aanleiding is een gezamenlijk verzoek van CDU en Groenen.

Marco Bennink

Wethouder Bennink opgelucht ondanks omzetten DRU-subsidie in lening

Waar het college vroeg om een subsidie van 573.144 euro, kiest de raad voor een lening van 600.000 euro. Hoewel het een ander plan is dan wat portefeuillehouder Bennink in gedachten had, kan hij zeker leven met de uitkomst. Hij is zelfs opgelucht.