gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap in conflict met directeur Zuil

4bd606cffa146600633d187b4df3b3b0
Redactie REGIO8 |
"Een bizarre situatie, waar ik niks van begrijp", zo omschrijft Martine Zuil de discussie met de club die ze sinds 2015 dient. In april tekende ze na gesprekken met de Raad van Commissarissen een contract voor onbepaalde tijd bij De Graafschap, maar inmiddels lopen gesprekken rond de ontbinding of aanpassing van haar contract. "Ik zou te direct zijn en te weinig sponsoren binnenhalen", aldus Zuil over de redenen voor het conflict. "Daar herken ik mij totaal niet in." Zuil staat open om minder te werken, zo wil ze zelf haar 40-urige contract omzetten naar een situatie waarin ze drie dagen per week werkt, maar de club heeft daar nog niet op gereageerd.

Hoewel medewerkers in februari intern hun zorgen hebben uitgesproken over het functioneren van Zuil, ontkent de commercieel directeur dat ze slechte resultaten heeft geboekt. "Het is klinkklare onzin dat ik weinig sponsoren zou binnenhalen", aldus Zuil. Ze geeft aan dat negentig procent van de sponsoren afgelopen zomer binnenboord is gebleven. "Grote sponsoren, die ik niet zou binnenhalen, bellen me in verbazing op en vragen wat er aan de hand is."

Stap naar de rechter
De Graafschap laat bij monde van algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp weten in gesprek te zijn met Zuil, maar doet geen uitlatingen over de inhoud. "Dat zou niet chic zijn", aldus Ostendorp. "We willen tot een passende oplossing komen." Zuil sluit ondertussen een traject met advocaten niet uit. "Dat is het allerlaatste wat ik wil, maar attamottamotta", aldus de commercieel directeur. "Ik blijf in ieder geval aan de club verbonden als aandeelhouder en supporter."

Foto: REGIO8

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.