gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap heeft nieuw adviesorgaan

fb53db3b06fa1fbd843613d8e27923a5.jpg
Redactie REGIO8 |
“De zoektocht naar een RvC-lid werd een hoofdpijndossier”, laten voorzitter Martin Mos en algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp op de clubsite weten. “We hebben met veel mensen gesproken, maar de portefeuille voetbaltechnische zaken blijkt bijna niet door één persoon in te vullen.” Volgens Ostendorp en Mos is het klankbord een waardevolle aanvulling. “De leden hebben ervaring bij diverse clubs in het betaald voetbal, maar kennen daarnaast het DNA, de uitdagingen en de missie van de club.” Powel is een welbekende ex-Graafschap-spits, Jansen is oud-speler van de jeugd en inmiddels verslaggever van Voetbal International en Wannet was jeugdspeler van de club in de jaren tachtig en is inmiddels enkele decennia sportverzekeraar.

De leden van het klankbord gaan actief feedback geven bij voetbaltechnische besluiten en geeft daarnaast het controlerende orgaan, de Raad van Commissarissen, advies. “Het is heel goed om met elkaar te sparren over keuzes die gemaakt moeten worden op technisch vlak”, stelt technisch manager Peter Hofstede op de clubsite.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.