Ulft, Netherlands

De Graafschap heeft met Smits nieuwe doelman binnen

De Graafschap Media
De Nijmegenaar Joshua Smits wordt de nieuwe keeper van de Graafschap. De 31-jarige doelman komt transfervrij over van Eredivisionist Willem II en tekent voor 1 jaar.
Hidde Vinkenvleugel | 23 augustus 2024 17:46 | Aangepast op 23 augustus 2024 17:46
Joshua is een uitstekende doelman die van grote waarde kan zijn voor onze selectie met zijn kwaliteiten als doelman, maar ook met de ruime ervaring die hij met zich meebrengt”, Beschrijft interim technisch manager Berry Powel. “Het geeft de ambitie weer die wij hebben als het gaat om het aantrekken van nieuwe spelers." De Nijmeegse keeper sprong er tijdens het vorige seizoen uit bij de Tilburgers. Hij mistte geen enkele speelminuut en werd naast het kampioenschap, zelfs bekroond tot beste keeper van de Keuken Kampioen Divisie. De promotie naar de Eredivisie moest voor de keeper zijn tijd worden op het hoogste niveau. Deze droom valt nu echter in duigen na de komst van zijn Franse concurrent Thomas Didillon-Hödl, die zijn plek onder de lat innam bij de Tiburgse club. De doelman kwam onder andere nog meer uit voor Bodo Glimt, NEC en Almere City.

Al langer werd er gezocht naar een gepaste vervanger voor de gehuurde doelman Thijs Jansen. De keeper keerde na zijn huurperiode terug bij Feyenoord en werd vervolgens verkocht aan Cambuur Leeuwarden. In de Duitse Jan Olschwosky leek de ideale vervanger te zijn gevonden. De keeper trainde alvast mee met De Graafschap, in afwachting van het vastleggen van zijn huurovereenkomst. Niks leek deze transfer in de weg te zitten van het Duitse Borussia Mönchengladbach. Deze droom viel volledig in duigen na een knieblessure die hij opliep tijdens een training van de Superboeren.

Meest gelezen

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Redactie REGIO8 | 22 jun 2025 11:07

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 20 jun 2025 15:03

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Redactie REGIO8 | 19 jun 2025 17:05

Lees ook

Wordt Netterden het nieuwe Beek qua drukke sluiproutes?

Het afsluiten van de grens in Beek tijdens Duitse feestdagen heeft effect op de drukte in andere gre...

Vergeten pannetje zorgt voor grote hoeveelheid rook in woning in Doetinchem

Een vergeten pannetje op het vuur heeft woensdagmiddag voor flinke rookontwikkeling gezorgd in een w...

De Graafschap versterkt middenveld met 20-jarige Belg Milan Smits

De Graafschap heeft opnieuw een middenvelder weten toe te voegen aan de selectie. De 20-jarige Milan...

Duurzame primeur op festival Lago Lago in Braamt

Festival Lago Lago in Braamt zet dit weekend alles op alles om te verduurzamen. De organisatie heeft...

De Graafschap strikt transfervrije middenvelder Gijselhart van PEC Zwolle

De Graafschap heeft zich versterkt met Teun Gijselhart. Hij komt over van PEC Zwolle. De 20-jarige m...

Gelselaar zet succesreeks in gemeente Berkelland voort met dorpendeal

Als derde dorp in de gemeente Berkelland, heeft nu ook Gelselaar een dorpendeal weten te realiseren....