gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat werkzoekenden helpen

d150af3997cab2da21291c030c87d7c3.jpg
Redactie REGIO8 |

"Als wij via De Graafschap verbinding kunnen leggen tussen leden van onze businessclub en de mensen die via het WerkgeversServicepunt naar werk worden begeleid, dan denk ik dat we een mooi resultaat kunnen bereiken", aldus Hans Martijn Ostendorp, algemeen directeur van de Doetinchemse voetbalclub. Burgemeester Mark Boumans sluit zich aan bij de woorden van Ostendorp. "Het is belangrijk dat De Graafschap als cultuurdrager van de Achterhoek ook een rol speelt als het gaat om de arbeidsbemiddelingsvraag, maatschappelijk verantwoord bezig is en daar ben ik trots op."

Volgens Boumans kunnen de spelers van De Graafschap als voorbeeld dienen voor werkzoekenden: "Bijvoorbeeld in het praten met jongeren die het even moeilijk hebben en moeite hebben met school, dat gebeurt hier al op de Vijverberg. Dus de spelers kunnen zeker een voorbeeld zijn." Ostendorp zet wel een kanttekening. "We willen werk maken van de maatschappelijk verankering van De Graafschap in de regio", aldus de directeur. "Maar voor nu zetten we alles in het teken van het behoud van het eredivisieschap."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.