Ulft, Netherlands

De Graafschap en RKC Waalwijk scoren niet

Regio8 | 2 september 2017 22:09 | Aangepast op 2 september 2017 22:09
In de erg slordige wedstrijd liet De Graafschap het initiatief aan de thuisploeg, maar echt grote kansen leverde dat niet op. Aan de andere kant creëerden de Superboeren op een poging van Anthony van den Hurk na ook niets. De poging van de aanvaller werd uit de bovenhoek getikt door doelman Etienne Vaessen.

In de matige tweede helft werd het spel iets beter, maar de echte grote kansen bleven wederom uit. Tim Receveur haalde met een overtreding een aanval van RKC eruit en kreeg daarvoor zijn tweede gele kaart. De Graafschap moest nog een kwartier verder met tien man, zag RKC nog de lat raken en was zelf nog even dichtbij, maar doelpunten werden niet gescoord.

Door dit gelijkspel blijft De Graafschap nog wel ongeslagen in de Jupiler League. Volgende week komt oud-superboer Dean Koolhof met MVV op bezoek op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

‘Jong’ De Graafschap loopt eerste averij op, Roda wint

De Graafschap heeft zijn eerste nederlaag van dit seizoen geleden. In Kerkrade oogde het veldspel va...

Optocht hoogtepunt Varssevelds Volksfeest: ‘Dit is onze versie van carnaval’

Varsseveld, het Protestante bolwerk binnen de Oude IJsselstreek, viert geen carnaval. Ook kermis, zo...

Wethouder Derksen over sluipverkeer Beek: ‘We moeten zoeken naar een middenweg'

Het sluipverkeer door grensdorp Beek is al weken onderwerp van gesprek. Bewoners van één van de twee...

Einde aan hittegolf in zicht, maar volgens Gerrit blijft het zomers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Needenaar (84) overleden na ongeval in Beltrum

Een 84-jarige man uit Neede is overleden aan zijn verwondingen na een ongeval donderdag in Beltrum, ...

Achterhoekse jaagt 'ciderdroom' achterna met eigen festival in Rha

Sophie Horstink van Fruitbedrijf Horstink uit Rha heeft een droom en dat is cider op de kaart zetten...