gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap en RKC Waalwijk scoren niet

8d60cab6ef53a2845e55bb0bedafc17b
Redactie REGIO8 |
In de erg slordige wedstrijd liet De Graafschap het initiatief aan de thuisploeg, maar echt grote kansen leverde dat niet op. Aan de andere kant creëerden de Superboeren op een poging van Anthony van den Hurk na ook niets. De poging van de aanvaller werd uit de bovenhoek getikt door doelman Etienne Vaessen.

In de matige tweede helft werd het spel iets beter, maar de echte grote kansen bleven wederom uit. Tim Receveur haalde met een overtreding een aanval van RKC eruit en kreeg daarvoor zijn tweede gele kaart. De Graafschap moest nog een kwartier verder met tien man, zag RKC nog de lat raken en was zelf nog even dichtbij, maar doelpunten werden niet gescoord.

Door dit gelijkspel blijft De Graafschap nog wel ongeslagen in de Jupiler League. Volgende week komt oud-superboer Dean Koolhof met MVV op bezoek op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.

KermisFlitser

Kermis Gaanderen zoekt grootste ‘slachtoffers’ van beruchte flexflitser

De flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen is inmiddels verdwenen. Waar veel automobilisten opgelucht ademhalen, kunnen anderen nog altijd een paarse envelop op de deurmat verwachten. Voor die laatste groep heeft de organisatie van Kermis Gaanderen nu een ludieke actie bedacht.

LexDeGoedeRijsberman

De Goede en Rijsberman nemen afscheid van Lochemse college

Lex de Goede van Meedenken met Lochem en Michiel Rijsberman van D66 Lochem keren de komende periode niet terug in het college. Afgelopen donderdag nam het tweetal afscheid als wethouder.