Ulft, Netherlands

De Graafschap en RKC Waalwijk scoren niet

Regio8 | 2 september 2017 22:09 | Aangepast op 2 september 2017 22:09
In de erg slordige wedstrijd liet De Graafschap het initiatief aan de thuisploeg, maar echt grote kansen leverde dat niet op. Aan de andere kant creëerden de Superboeren op een poging van Anthony van den Hurk na ook niets. De poging van de aanvaller werd uit de bovenhoek getikt door doelman Etienne Vaessen.

In de matige tweede helft werd het spel iets beter, maar de echte grote kansen bleven wederom uit. Tim Receveur haalde met een overtreding een aanval van RKC eruit en kreeg daarvoor zijn tweede gele kaart. De Graafschap moest nog een kwartier verder met tien man, zag RKC nog de lat raken en was zelf nog even dichtbij, maar doelpunten werden niet gescoord.

Door dit gelijkspel blijft De Graafschap nog wel ongeslagen in de Jupiler League. Volgende week komt oud-superboer Dean Koolhof met MVV op bezoek op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...

Btw-kloof voelbaar in hele grensstreek: ‘Locatie blijft doorslaggevend, maar prijs telt mee’

De verhoging van de btw op overnachtingen in Nederland van 9 naar 21 procent zorgt in de grensstreek...