gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap de koker in na overwinning op TOP Oss

6b59d8f4cda88431eea39e55f5c9eeea

De Graafschap heeft dinsdag in de eerste ronde van het bekertoernooi afgerekend met TOP Oss. In eigen huis werd het 4-1. Vrijdagavond gaan de Doetinchemmers de koker in voor de tweede ronde van de KNVB-beker.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |  | Aangepast op
De Doetinchemmers begonnen met veel nieuwe namen ten opzichte van de laatste competitiewedstrijden in de basis. Zo waren er basisplaatsen voor verdedigers Kaya Simons en Maas Willemsen, terwijl Yannick Eduardo in de spits begon. In de 17e minuut kwam De Graafschap op voorsprong toen Ibrahim El Kadiri de bal met zijn rechter in de verre hoek plaatste. Lang konden de Doetinchemmers echter niet van de voorsprong genieten: in de 21e minuut kwam TOP langszij door een benutte penalty van Abel Stensrud. De bal ging op de stip na een fout van Simons.

De eerste helft verliep verder gezapig en 1-1 leek de ruststand te worden, maar via een merkwaardig doelpunt kwam er toch 2-1 op het scorebord te staan. Eduardo kreeg de bal op zijn knie en zag hem tegen de touwen gaan. Volgens de officiële lezing is het een eigen doelpunt, op naam van Xander Lambrix.

Na rust begon De Graafschap beter te spelen. Vooral door het inbrengen van Youssef El Jebli kwam er meer voetbal in de ploeg. De publiekslieveling wist Mahi veelvuldig te vinden en het duo versierde ook een penalty voor de Superboeren. Deze opgelegde kans wist El Jebli te verzilveren: 3-1. In de laatste seconden van de wedstrijd wist de ingevallen Tristan van Gilst nog een kers op de taart te zetten. Eindstand: 4-1.

Vrijdagavond gaan de Doetinchemmers de koker in voor de tweede ronde van de KNVB-beker. Om 17.00 uur is de loting, en de Superboeren spelen zelf om 20.00 uur in eigen huis op de Vijverberg tegen FC Dordrecht.

Lees ook

Polizei auto vooraf

Moord op 35-jarige Enschedeër in Duitse Rees: 42-jarige Almeloër aangehouden

Een 42-jarige man uit Almelo is dinsdagavond bij zijn woning aangehouden op verdenking van moord op een 35-jarige Enschedeër. Het slachtoffer werd zondag vlak over de grens in Rees dood aangetroffen in een hotel.

image

EuroScope aflevering 2: windmolendiscussie en ontwikkeling platteland

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Deze tweede aflevering gaat over de grote opgaven in Europa die lokaal plaatsvinden. Van grote uitdagingen zoals de energietransitie en de ontwikkeling van plattelandsgebieden tot medische innovaties.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 09.14.14

Vrouw (18) zwaargewond na eenzijdig ongeval op Slakweg in Gaanderen

Een 18-jarige vrouw is in de nacht van dinsdag op woensdag zwaargewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op de Slakweg in Gaanderen.

regio8_Rechtbank_Zutphen3_16

Rechtbank veroordeelt Doetinchemmer voor afsteken zwaar explosief

Een 46-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het afsteken van een zwaar explosief in een woonwijk. De rechtbank legt hem een gevangenisstraf van 400 dagen op, waarvan 325 dagen voorwaardelijk. Daarnaast krijgt hij de maximale taakstraf van 240 uur en moet hij de schade van twee buurtbewoners vergoeden.

DahliatuinRekken10

Dahliatuin Rekken weer geopend: ‘Hier is het hele dorp mee bezig’

Rekken en dahlia's zijn al meer dan een eeuw onlosmakelijk met elkaar verbonden. Al sinds 1910 is er een corso tijdens het jaarlijkse volksfeest waar deze bloem een belangrijke rol speelt. Sinds 2014 heeft het dorp een eigen dahliatuin die eens in de twee jaar bloeit. Na maanden voorbereiding was zaterdag de feestelijke opening van dit seizoen.

Bouw stadhuis Bocholt

Geen bouwvakvakantie in Bocholt, renovatie stadhuis giert financieel uit de klauw

Geen bouwvakvakantie in Bocholt. Ook tijdens de zomervakantie gaat de verbouwing van het stadhuis door. De druk is groot: als de grootscheepse verbouwing op 1 januari 2027 niet klaar is, loopt de stad 8 miljoen euro subsidie van de deelstaat Noordrijn Westfalen uit Düsseldorf mis. Dat kan Bocholt zich niet veroorloven.