Ulft, Netherlands

De Graafschap begint competitie met Limburgs drieluik en bezoek aan Arnhem

Foto: REGIO8
De Graafschap begint het nieuwe seizoen in de eerste divisie op vrijdag 8 augustus met een thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo. In de vierde speelronde staat de eerste ontmoeting met provinciegenoot Vitesse op de planning.
Tim Rondeel | 18 juni 2025 09:55 | Aangepast op 18 juni 2025 09:55
Na de seizoensopener tegen VVV wacht voor de Doetinchemmers in de tweede speelronde een uitwedstrijd bij Roda JC. De KNVB heeft woensdagochtend het concept competitieprogramma gepubliceerd. Ook de derde tegenstander is Limburgs, vrijdag 22 augustus komt MVV Maastricht naar de Vijverberg. De laatste wedstrijd van augustus wordt voor de Superboeren gespeeld in Arnhem. Op zondagmiddag de 31e wordt er om 12.15 afgetrapt in het Gelredome.

Op zondag 8 maart komen de Arnhemmers naar Doetinchem. Dan wordt er ook om 12.15 uur afgetrapt. De Doetinchemmers spelen de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen op vrijdag 24 april in FC Emmen. Op dinsdag 28 april beginnen de play-offs.

Vier keer op maandag, vaker op zaterdag en zondag
In het conceptprogramma staan vier wedstrijden op de maandagavond ingepland. Ook speelt De Graafschap tot nu toe zes keer op de zaterdag en ook zes keer op de zondag. Er zijn ook enkele doordeweekse speelronde opgenomen in het schema. Voor nu betekent dat een wedstrijd op dinsdagavond, op 25 november in Den Haag tegen ADO.

Voorbereiding start eind juni
Voor de selectie begint de voorbereiding op het nieuwe seizoen op maandagavond 30 juni. Op de velden van ZZC’20 in Zelhem wordt dan de eerste training gehouden. Verder bestaat de voorbereiding tot nu toe uit oefenwedstrijden tegen De Treffers, Wuppertaler SV, Sparta Rotterdam en de winnaar van de Achterhoek Cup.

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...