gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap afgetroefd door Jong Ajax

aed428c07bb8d3e21118f37917ab1e7e.jpg
Redactie REGIO8 |

In de beginfase werd De Graafschap overlopen door Jong Ajax. Na drie minuten schoot linksback Boy Kemper nog op de vuisten van doelman Filip Bednarek, maar in de rebound tekende spits Kaj Sierhuis voor de 0-1. De Superboeren kregen geen grip op de gasten en zagen dat Jong Ajax meerdere malen gevaarlijk werd. Na een klein half uur kwam De Graafschap pardoes op gelijke hoogte. De snelle Daryl van Mieghem werd door Sjoerd Ars weggestuurd, omspeelde de doelman en tekende met een bekeken schuiver voor de 1-1. Ars miste vlak voor rust nog een enorme kans op 2-1.

Net als in de eerste helft, scoorde Jong Ajax al vroeg na het eerste fluitsignaal in de tweede helft. Sierhuis maakte de bal in het strafschopgebied van De Graafschap vrij en schoot beheerst de 1-2 binnen. Na 78 minuten scoorde Youssef el Jebli op aangegeven van de opstormende Myenty Abena de gelijkmaker. Breekpunt in de wedstrijd bleek een penalty na een overtreding van aanvoerder Sven Nieuwpoort. De verdediger kreeg rood en Sierhuis maakte uit de strafschop zijn derde van de avond. Nadat Abena zijn tweede gele kaart kreeg voor een duw, maakte Che Nunnely ver in de blessuretijd uit een counter de 2-4.

Door de nederlaag zakt De Graafschap op de competitie een plekje naar de zevende plaats op de ranglijst. Volgende week gaat de ploeg van trainer Henk de Jong op bezoek bij NEC in Nijmegen.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

mogezompsebrug.png

Al bijna een jaar dicht: Mogezompsebrug in Lochem blijft voorlopig afgesloten

De Mogezompsebrug in het buitengebied van Lochem blijft voorlopig nog dicht. De brug werd in juni vorig jaar door Rijkswaterstaat, de eigenaar van de brug, afgesloten voor al het verkeer vanwege ernstige schade.

AanrijdingBlur.jpg

Gewonde bij botsing tussen auto en busje in Ruurlo

Een personenauto en een busje zijn woensdagochtend in Ruurlo tegen elkaar gebotst. Bij het ongeluk is een gewonde gevallen.

TERBORGSEWEG DRONE0.jpg

Doetinchem en COA werken aan beheerplan na risicoanalyse opvanglocatie Terborgseweg

De komst van de tijdelijke opvanglocatie voor honderd asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem brengt volgens onderzoeksbureau Beke tientallen risico’s met zich mee. Voordat de opvang opent, moeten daarvoor maatregelen worden getroffen. De gemeente Doetinchem werkt daarom samen met het COA aan een beheerplan waarin die maatregelen worden uitgewerkt.

Foto Tim Mengerink Gerard Tebroke Memorialloop Aalten.jpg

Hardloophype niet helemaal te zien bij Achterhoekse atletiekclubs: 'Ledenaantal blijft heel stabiel'

Hardlopen lijkt populairder dan ooit. Hardloopevenementen in de Achterhoek stromen vol en bijna iedereen kent wel een familielid dat wil meedoen aan een (halve) marathon. In hoeverre is deze hype terug te zien bij atletiekverenigingen in de regio? Een rondje langs de banen.

KampHolterhoek, Omroep Gelderland.jpg

Tekort aan personeel bij Kamp Holterhoek: honderd Nederlandse functies nog open

Op Kamp Holterhoek in Eibergen staan nog ongeveer honderd Nederlandse functies open, terwijl vrijwel alle Duitse functies inmiddels zijn ingevuld. Dat laat zien dat het nog steeds lastig is om voldoende personeel te vinden, juist nu Defensie snel uitbreidt en de militaire samenwerking met Duitsland verder wordt versterkt.

DeAchterhoek10.png

Gemeenten en bedrijven bundelen krachten onder merk ‘De Achterhoek’

Doormiddel van een gloednieuwe samenwerking tussen Achterhoekse gemeenten en het bedrijfsleven is maandagavond het merk 'De Achterhoek' in de DRU Industriepark gepresenteerd. Met de slogan 'Hier doen we gewoon' hopen de betrokken partijen een gezamenlijke visie uit te dragen naar de rest van het land.