gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap afgetroefd door Jong Ajax

aed428c07bb8d3e21118f37917ab1e7e.jpg
Redactie REGIO8 |

In de beginfase werd De Graafschap overlopen door Jong Ajax. Na drie minuten schoot linksback Boy Kemper nog op de vuisten van doelman Filip Bednarek, maar in de rebound tekende spits Kaj Sierhuis voor de 0-1. De Superboeren kregen geen grip op de gasten en zagen dat Jong Ajax meerdere malen gevaarlijk werd. Na een klein half uur kwam De Graafschap pardoes op gelijke hoogte. De snelle Daryl van Mieghem werd door Sjoerd Ars weggestuurd, omspeelde de doelman en tekende met een bekeken schuiver voor de 1-1. Ars miste vlak voor rust nog een enorme kans op 2-1.

Net als in de eerste helft, scoorde Jong Ajax al vroeg na het eerste fluitsignaal in de tweede helft. Sierhuis maakte de bal in het strafschopgebied van De Graafschap vrij en schoot beheerst de 1-2 binnen. Na 78 minuten scoorde Youssef el Jebli op aangegeven van de opstormende Myenty Abena de gelijkmaker. Breekpunt in de wedstrijd bleek een penalty na een overtreding van aanvoerder Sven Nieuwpoort. De verdediger kreeg rood en Sierhuis maakte uit de strafschop zijn derde van de avond. Nadat Abena zijn tweede gele kaart kreeg voor een duw, maakte Che Nunnely ver in de blessuretijd uit een counter de 2-4.

Door de nederlaag zakt De Graafschap op de competitie een plekje naar de zevende plaats op de ranglijst. Volgende week gaat de ploeg van trainer Henk de Jong op bezoek bij NEC in Nijmegen.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.

Gerrits Weerpraot0.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit de Eventkerk in Etten een aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit het de eventkerk in Etten voorspelt hij een aangenaam weekend.

MobieleHospiceSlingeland.jpeg

Nieuwe hospicekamer in Slingeland geeft patiënten warm afscheid: 'Het voelt als thuis'

Een ziekenhuisbed, medische apparatuur en witte muren. Voor sommige ernstig zieke patiënten vormt dit de omgeving waarin zij de stervensfase doorbrengen. In het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vinden zorgverleners dat dat anders kan en moet. Daarom introduceerden zij een mobiele hospicekamer: een verrijdbare inrichting die een gewone ziekenhuiskamer verandert in een warme, huiselijke omgeving.

TrailGP Parcours30.jpg

81-jarige kartrekker zet nog één keer TrialGP in Zelhem op poten

Op 4, 5 en 6 september vormt de voormalige vuilnisbult in Zelhem het decor voor de TrialGP. Na het succesvolle wereldkampioenschap in 2019 keert de absolute wereldtop terug naar het Bronckhorster plaatsje om hun indrukwekkende motorbeheersing te laten zien. Maar voordat het zover is, moet er nog flink wat werk worden verzet: volgens kartrekker Dick Bulten moeten er eerst zo’n twaalf uitdagende hindernissen worden gebouwd.

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Grote grenscontrole in Oost-Nederland: ‘We controleren ook wie probeert om te rijden'

In het grensgebied van Oost-Nederland werd donderdag een grootschalige controle gehouden onder de naam ‘Korridor Fahndung’. Op meerdere strategische plekken langs de grens werden automobilisten en andere reizigers gecontroleerd. Verschillende diensten werkten daarbij intensief samen om grensoverschrijdende criminaliteit tegen te gaan.

GBD_Hidde0.png

Historische winst voor GemeenteBelangen Doetinchem en Forum voor Democratie: 'Hadden we niet verwacht'

GemeenteBelangen Doetinchem is de grote winnaar van de gemeenteraadsverkiezingen in Doetinchem. De lokale partij verdubbelt het aantal zetels van drie naar zes en schrijft daarmee geschiedenis als eerste lokale partij die de grootste wordt in de gemeente. Ook GroenLinks-PvdA behaalde zes zetels, maar kreeg 441 stemmen minder en eindigt daardoor als tweede. Forum voor Democratie groeide opvallend van één naar vier zetels.