gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dancefeest in Aalten verplaatst naar binnen

3b89f2d138366f14eb29329da7d77241
Redactie REGIO8 |
"Natuurlijk zijn wij teleurgesteld", zo laat de organisatie van De Hofnar weten. "Helaas verbaast het ons al niet eens meer en dat is misschien nog wel het ergste. Festivication gaat natuurlijk door alleen komt er nu een dak boven het zomerse decor en maken we het zoals iedereen van ons gewend is geweldig en gaaf." Wel overheerst een verbeten gevoel richting de gemeente: "Je moet deze dagen als ondernemer in ons mooie Aalten over bijzondere kwaliteiten beschikken wil je de positie van de gemeente nog een beetje kunnen begrijpen, wij zijn in ieder geval het spoor redelijk bijster geraakt."

Aalten besloot het festival vrijdag af te blazen in verband met de mogelijke geluidsoverlast en eventuele parkeerproblematiek. Volgens De Hofnar krijgen andere ondernemers wel de ruimte. "Als een Sjoksfestival een groot dancefeest op het Hoge Blik mag neerzetten op negen meter van de gevel, dan mag de Hofnar dat ook. Ondernemers in welk dorp of gemeente ook, zijn gebaat bij een gelijk speelveld."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.