gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dancefeest in Aalten verplaatst naar binnen

3b89f2d138366f14eb29329da7d77241
Redactie REGIO8 |
"Natuurlijk zijn wij teleurgesteld", zo laat de organisatie van De Hofnar weten. "Helaas verbaast het ons al niet eens meer en dat is misschien nog wel het ergste. Festivication gaat natuurlijk door alleen komt er nu een dak boven het zomerse decor en maken we het zoals iedereen van ons gewend is geweldig en gaaf." Wel overheerst een verbeten gevoel richting de gemeente: "Je moet deze dagen als ondernemer in ons mooie Aalten over bijzondere kwaliteiten beschikken wil je de positie van de gemeente nog een beetje kunnen begrijpen, wij zijn in ieder geval het spoor redelijk bijster geraakt."

Aalten besloot het festival vrijdag af te blazen in verband met de mogelijke geluidsoverlast en eventuele parkeerproblematiek. Volgens De Hofnar krijgen andere ondernemers wel de ruimte. "Als een Sjoksfestival een groot dancefeest op het Hoge Blik mag neerzetten op negen meter van de gevel, dan mag de Hofnar dat ook. Ondernemers in welk dorp of gemeente ook, zijn gebaat bij een gelijk speelveld."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Theo

Raad Berkelland moet afkicken: ‘Nog wennen aan het raadsakkoord’

Het werd dinsdagavond een repeterend zinnetje: “We moeten nog wennen aan het raadsakkoord.” De gemeenteraad van Berkelland besprak de zogenaamde Perspectiefnota, de voorloper van de gemeentelijke begroting, en moet nog afkicken van een politiek spanningsveld met coalitie en oppositie.

OpenGransland20

Negende aflevering talkshow Open Grensland: culturele verschillen en vooroordelen

In de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland staat het leven in de grensregio centraal. In deze aflevering bespreken presentatrice Mylgia van Uytrecht en haar gasten culturele verschillen en vooroordelen. Ze gaan in op beelden en aannames die Nederlanders en Duitsers van elkaar hebben, bijvoorbeeld over opvoeding, uiterlijke kenmerken en sociale omgangsvormen.

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtstermijn.

lisanne2.jpg (1)

Tien jaar cel en tbs geëist tegen Ulftenaar voor doden van Lisanne

Tegen de 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. Christiaan stak twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne dood in haar eigen huis.

112Corle

Fietsster gewond na aanrijding met scootmobiel bij Corle

Een fietsster is dinsdagavond gewond geraakt na een botsing met een man in een scootmobiel op een fietspad in het Winterswijkse buurtschap Corle. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.