gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dancefeest in Aalten verplaatst naar binnen

3b89f2d138366f14eb29329da7d77241
Redactie REGIO8 |
"Natuurlijk zijn wij teleurgesteld", zo laat de organisatie van De Hofnar weten. "Helaas verbaast het ons al niet eens meer en dat is misschien nog wel het ergste. Festivication gaat natuurlijk door alleen komt er nu een dak boven het zomerse decor en maken we het zoals iedereen van ons gewend is geweldig en gaaf." Wel overheerst een verbeten gevoel richting de gemeente: "Je moet deze dagen als ondernemer in ons mooie Aalten over bijzondere kwaliteiten beschikken wil je de positie van de gemeente nog een beetje kunnen begrijpen, wij zijn in ieder geval het spoor redelijk bijster geraakt."

Aalten besloot het festival vrijdag af te blazen in verband met de mogelijke geluidsoverlast en eventuele parkeerproblematiek. Volgens De Hofnar krijgen andere ondernemers wel de ruimte. "Als een Sjoksfestival een groot dancefeest op het Hoge Blik mag neerzetten op negen meter van de gevel, dan mag de Hofnar dat ook. Ondernemers in welk dorp of gemeente ook, zijn gebaat bij een gelijk speelveld."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.

Ophaalbrug Doetinchem

Energiebrug Doetinchem blijft langer dicht vanwege kabeldiefstal

De Energiebrug over de Oude IJssel in Doetinchem blijft twee weken langer dicht. Tijdens werkzaamheden zijn er elektriciteitskabels gestolen waardoor het werk nu stilligt.

Wasserbal10

Brandweer Bergh terug op Wasserballtoernooi Elten: ‘Goed voor onderlinge band’

Brandweer Bergh heeft zaterdag na zeventien jaar weer meegedaan aan het Wasserballtoernooi in het Duitse Elten. Veertien Nederlandse en Duitse brandweerkorpsen namen het tegen elkaar op tijdens het evenement, waarbij met brandslangen een grote bal in het doel van de tegenstander moet worden gespoten.

34310063-d35b-3aec-9869-b17f2849d340

De Graafschap Vrouwen onderuit bij debuut in Eredivisie

De Graafschap Vrouwen heeft hun eerste wedstrijd in de Eredivisie verloren van FC Twente. Ze gingen met 2-1 onderuit in Enschede.

Toivo Mero

Kania begint bij De Graafschap: Finse nieuwkomer nog op de bank

De Duitse spits Julian Kania begint maandag tegen Jong AZ voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De Finse nieuwkomer Toivo Mero begint nog op de bank. Trainer Thomas Duivenvoorden wil een goede start in eigen huis beleven.

Aasee Festival Bocholt_strand

Bocholt gooit de hekken open voor drie zwoele zomeravonden Aasee Festival

Strandkleedjes liggen uitgespreid, zonnebrillen zijn nog op en zomerse beats op de achtergrond. Wie vrijdagavond langs de Bocholter Aasee liep, waande zich eerder op vakantie dan net over de grens. Dit weekend van 14, 15 en 16 augustus verandert het recreatiegebied tijdens het gratis Aasee Festival opnieuw in een zomerse ontmoetingsplek voor de hele stad.