gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Daders Alex Wiegmink 14 en 16 jaar cel in

faea9b4db0535410682544b88d4f585d.jpg
Redactie REGIO8 |
De rechter maakte onderscheid tussen de twee daders, omdat Souris R. niet heeft bekend. Hij heeft daarom een langere celstraf opgelegd gekregen door de rechtbank. Frank S. krijgt een lagere celstraf, omdat hij een blanco strafblad heeft en bekend heeft schuldig te zijn aan de dood van Wiegmink. Justitie maakte in de eis geen onderscheid tussen de twee daders.

De zaak leek bijna veertien jaar onopgelost te blijven, tot er in november vorig jaar plotseling een doorbraak was. Wiegmink verdween op 20 januari 2003, zijn lichaam werd diezelfde avond in zijn uitgebrande auto teruggevonden in het Brabantse Erp.

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

haverkort10.png

Informateur Haverkort blijft na afhaken CDA bij raadsprogramma met vijf partijen

Informateur Erik Haverkort zet in Berkelland in op een raadsprogramma met vijf partijen. Het opstappen van het CDA aan de onderhandelingstafel vormt voor hem geen beletsel.

StokhorsterparkHummelo0.png

Samenwerking tussen Hummelo en Bronckhorst leidt tot nieuwe woonwijk

In Hummelo hebben inwoners en de gemeente Bronckhorst samen in een werkgroep plannen gemaakt voor een gloednieuwe woonwijk: Stokhorsterpark. Die nieuwe impuls was volgens dorpsraadvoorzitter Nick Bijloo hard nodig.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 14.48.29.jpg

Winterswijker aangehouden na onderzoek naar mogelijk explosief in auto

Een 41-jarige man uit Winterswijk is dinsdagmiddag kort aangehouden in verband met een onderzoek naar een mogelijk explosief in een voertuig. De EOD kwam ter plaatse, maar uiteindelijk bleek het niet om een explosief te gaan. De man is later weer vrijgelaten.

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De Superboerinnen wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.