Ulft, Nederland
Terug

Daders Alex Wiegmink 14 en 16 jaar cel in

faea9b4db0535410682544b88d4f585d.jpg
Redactie REGIO8 |
De rechter maakte onderscheid tussen de twee daders, omdat Souris R. niet heeft bekend. Hij heeft daarom een langere celstraf opgelegd gekregen door de rechtbank. Frank S. krijgt een lagere celstraf, omdat hij een blanco strafblad heeft en bekend heeft schuldig te zijn aan de dood van Wiegmink. Justitie maakte in de eis geen onderscheid tussen de twee daders.

De zaak leek bijna veertien jaar onopgelost te blijven, tot er in november vorig jaar plotseling een doorbraak was. Wiegmink verdween op 20 januari 2003, zijn lichaam werd diezelfde avond in zijn uitgebrande auto teruggevonden in het Brabantse Erp.

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

EenrichtingBeek.jpg

Montferland komt met oplossing voor sluipverkeer Beek: eenrichtingsverkeer op de grens

De gemeente Montferland heeft een nieuwe troef in de strijd tegen het sluipverkeer op de Eltenseweg en Zuider Markweg in Beek dat de Duitse grenscontroles wil omzeilen. Vanaf woensdag wordt de laatste 380 meter voor de grens op de Eltenseweg eenrichtingsverkeer. Hierdoor kun je met de auto die grens niet meer over richting Duitsland.

02 Cocaine00.png

Voormalig burgemeester van Bronckhorst legde onterecht dwangsom voor drugshandel op

De Raad van State heeft geoordeeld dat de voormalige burgemeester van Bronckhorst, Marianne Besselink, een man uit Dieren onterecht een dwangsom heeft opgelegd. De man zou volgens de burgemeester een drugsdealer zijn, maar dit ziet de Raad van State toch echt anders.

Boeken Achterhoek & Liemers.jpg

Vijf genomineerden Beste Boek Achterhoek en Liemers 2025 gepresenteerd

Vijf boeken zijn genomineerd voor Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De winnaar wordt zondag 1 maart bekendgemaakt tijdens de aftrap van de Waeke van ’t Achterhookse en Liemerse Book.

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.