Ulft, Netherlands

Dader overval nog spoorloos

Regio8 | 25 november 2015 11:24 | Aangepast op 25 november 2015 11:24
De overval werd omstreeks 21.00 uur gepleegd bij op het busplein aan de Needseweg. De dader was gewapend met een mes. Na de overval is de man op een fiets richting het centrum gereden.

De chauffeur was op het moment van de overval alleen in de bus. Plotseling stond er een jonge man in de deuropening. De man schreeuwde dat hij geld wilde en dreigde met een mes. De chauffeur wist de bus direct te verlaten waarop de dader hem kort achtervolgde. Daarbij kwam de chauffeur ten val, maar raakte ondanks een bezeerde knie niet gewond. De dader ging terug naar de bus maar verliet het voertuig al snel.

De dader heeft een blanke huiskleur en kort geschoren blond haar. Hij is vermoedelijk zo’n 16-18 jaar oud en ongeveer 1.70 lang. Hij droeg op het moment van de overval een pet met daarover een capuchon. De man fietste op een damesfiets met fietstassen. De politie vroeg dinsdagavond via Burgernet hulp van omwonenden. Dat leverde vier tips op.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Minimaal zestig woningen op voormalig voetbalvelden Lengel

Altijd al op een voormalig voetbalveld willen wonen? Het kan over een tijdje in Lengel. Nu voetbalcl...

Showdown-sporters uit Wehl zoeken nieuwe scheidsrechters

Showdown-vereniging BonBini uit Wehl is de enige club in de Achterhoek waar mensen met een visuele b...

Legendarisch kerstverhaal komt naar Braamt: "Het is nog steeds actueel"

Kerstmis staat weer voor de deur. Daarom vindt Geert Prein, eigenaar van het Land van Jan Klaassen, ...

Ruim 550 nieuwe woningen in Varsseveld, wijk moet aandoen als park

In de nieuwbouwwijk de Tuit in Varsseveld worden er de komende jaren 566 nieuwe woningen gebouwd. On...

Uitslaande brand in schuur bij woning in Zelhem

In een schuur achter een woning van een ouder echtpaar aan de Keijenborgseweg in Zelhem is vrijdagoc...

Temperatuur gaat oplopen, voorspelt weerboer Gerrit Vossers vanuit Ulft

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. V...