gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

D66 reageert gevat op vernieling posters

6f8adfbb339d9248bdef2126100b24b5.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Er zijn inmiddels meer posters besteld om gratis uit te delen aan inwoners van Montferland, dan hoeven ze niet meer van de posterborden afgehaald te worden’’, stelt de partij van lijsttrekker Ruth Mijnen, die de interesse in haar posters wel begrijpt. ‘’We hebben een hele duidelijke boodschap op onze poster gezet: Stem D66! En dat valt op. Onze poster verschilt ook van die van andere partijen. We hebben er geen foto op staan van mij als lijsttrekker of een van onze lokale kandidaten.’’

De zes politieke partijen in Montferland beplakten de borden afgelopen week gezamenlijk in Loerbeek. D66 gaat de vernielde posters komende dagen vervangen. De verkiezingsprogramma’s en kieslijsten van de deelnemende partijen zijn hier te vinden.

Foto: D66 Montferland

Lees ook

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.

Geblurd Halle112.jpg

Auto's botsen op elkaar in Halle

Bij een ongeval in Halle zijn twee auto’s op elkaar gebotst. Hierbij zijn geen gewonden gevallen.