gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

D66 reageert gevat op vernieling posters

6f8adfbb339d9248bdef2126100b24b5
Redactie REGIO8 |
‘’Er zijn inmiddels meer posters besteld om gratis uit te delen aan inwoners van Montferland, dan hoeven ze niet meer van de posterborden afgehaald te worden’’, stelt de partij van lijsttrekker Ruth Mijnen, die de interesse in haar posters wel begrijpt. ‘’We hebben een hele duidelijke boodschap op onze poster gezet: Stem D66! En dat valt op. Onze poster verschilt ook van die van andere partijen. We hebben er geen foto op staan van mij als lijsttrekker of een van onze lokale kandidaten.’’

De zes politieke partijen in Montferland beplakten de borden afgelopen week gezamenlijk in Loerbeek. D66 gaat de vernielde posters komende dagen vervangen. De verkiezingsprogramma’s en kieslijsten van de deelnemende partijen zijn hier te vinden.

Foto: D66 Montferland

Lees ook

Tante Rikie3

Zwarte Cross brengt eerbetoon aan Tante Rikie met slogan voor 2027

De Zwarte Cross heeft maandagmiddag de slogan voor de editie van 2027 bekendgemaakt. Met ‘Rikie Forever!’ brengt de organisatie een eerbetoon aan Tante Rikie, de festivaldirectrice in ruste.

HybridAchterhoek (13)

Honderden atleten gaan tijdens Hybrid Achterhoek tot het uiterste

Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.

Jotihunt0

XXL-vossenjacht door de Achterhoek tijdens jubileumeditie van Jotihunt

26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 14.26.00

Kortsluiting zorgt voor flinke rookontwikkeling in ’s-Heerenberg

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Cel voor Doetinchemmer (54) na poging tot verkrachting ex

Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 13.28.33

CBR ziet geen reden voor theorie-examens in de Achterhoek ondanks beoogde verhuizing

Hoewel het CBR een nieuwe locatie voor praktijkexamens in Doetinchem lijkt te hebben gevonden, is er nog altijd geen mogelijkheid voor Achterhoekers om in de regio hun theorie-examen af te leggen. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) ziet geen aanleiding om daar verandering in te brengen.