Ulft, Nederland
Terug

Burgemeester Bengevoord Beste Bestuurder

fd86f90ec3b1eb6214761bea0ec8f3a0.jpg
Redactie REGIO8 |
”Ik ben vereerd met deze waardering. Het voelt speciaal om door collega’s genomineerd te worden", zo laat Bengevoord weten. "Ik zie het als een compliment aan mijn collega’s! Samen met onze inwoners maken wij Winterswijk elke dag een beetje beter.” De burgemeester wordt door de jury geprezen om de voortrekkersrol die hij in de regio vervult en en de wijze waarop hij vernieuwingen doorvoert. De prijs werd uitgereikt door Maarten Schurink, secretaris generaal van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.

De burgervader van Winterswijk ontvangt via Facebook en Twitter al diverse felicitaties. Joris Bengevoord is sinds april 2017 burgemeester van zijn geboortedorp Winterswijk en was vorig jaar met zijn 32-jarige leeftijd de jongste burgemeester van Nederland. In 2017 won wethouder Ilse Saris van Winterswijk de prijs voor Beste Bestuurder van een kleine gemeente. De verkiezing is een initiatief van het vakblad Binnenlands Bestuur.

Foto: REGIO8

Lees ook

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.