gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bronckhorst pakt Industriepark Zelhem aan

18e7e8b8f2cbefda7d251b89452b7e2c

Bronckhorst gaat samen met pandeigenaren het Industriepark Zelhem herstructureren. Een gebiedsregisseur gaat met ondernemers de verkaveling evalueren terwijl ook de bereikbaarheid onder de loep wordt genomen.

Redactie REGIO8 |
“Hoofdopgave is om de bedrijven ruimte te bieden voor verbouw, herbouw en nieuwe bedrijven”, zo laat de gemeente Bronckhorst weten over de plannen. “Het Industriepark is het oudste deel van het Zelhemse bedrijventerrein en voldoet voor de daar gevestigde bedrijven niet meer aan de eisen van deze tijd. De gemeente werkt graag mee aan de metamorfose van het bedrijventerrein, omdat ze de maakindustrie in Bronckhorst wil houden én goed wil faciliteren. Bij die missie horen toekomstbestendige bedrijventerreinen.”

Bij de herstructurering hoopt de gemeente ook een duurzaamheidsslag te slaan. “Denk aan het afkoppelen van hemelwater en mogelijk vervangen van het riool tijdens de herstructurering. De gebiedsregisseur formeert een projectteam met onder anderen ondernemers en schrijft een herstructureringsplan voor in ieder geval het binnenste deel van Industriepark Zelhem. Bronckhorst hoopt dat de werkzaamheden in 2020 kunnen worden uitgevoerd.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget met bijna 3,9 miljoen euro verhogen

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

OngevalEibergen

Vrachtwagen vol varkens kantelt op rotonde Eibergen, meerdere varkens overleden

Een vrachtwagen met tweehonderd varkens is maandagochtend gekanteld op een rotonde aan de Groenloseweg in Eibergen. Meerdere varkens hebben het ongeluk niet overleefd.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.

C11 buslijn Aalten Bocholt

Bus C11 Aalten – Bocholt rijdt wekenlang maar drie keer per dag

Reizigers tussen Aalten en Bocholt moeten vanaf woensdag 4 november rekening houden met een flink uitgedunde busdienstregeling. Op zaterdagen vervalt de grensoverschrijdende verbinding zelfs helemaal. Door werkzaamheden aan de Hamalandstraße rijdt buslijn C11 alleen doordeweeks en nog maar drie keer per dag per richting de grens over. De beperkingen duren naar verwachting tot en met vrijdag 18 december.

gldvrouwengra

De Graafschap Vrouwen verstevigt vierde plek na winst in Utrecht

De vrouwen van De Graafschap wisten vandaag met 2-1 te winnen van hekkensluiter FC Utrecht. Zij verstevigen daarmee hun vierde plek in de Eredivisie.

68caf230-55b4-4a3c-ac33-7773acdd27c7

De Graafschap wint met verzorgd voetbal verdiend van FC Volendam

De Graafschap heeft een verrassende overwinning geboekt in Volendam. De ploeg van Thomas Duivenvoorden zorgde door doelpunten van Donny Warmerdam en Joran Hardeman voor een verdiende uitoverwinning: 1-2.