gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bronckhorst pakt Industriepark Zelhem aan

18e7e8b8f2cbefda7d251b89452b7e2c

Bronckhorst gaat samen met pandeigenaren het Industriepark Zelhem herstructureren. Een gebiedsregisseur gaat met ondernemers de verkaveling evalueren terwijl ook de bereikbaarheid onder de loep wordt genomen.

Redactie REGIO8 |
“Hoofdopgave is om de bedrijven ruimte te bieden voor verbouw, herbouw en nieuwe bedrijven”, zo laat de gemeente Bronckhorst weten over de plannen. “Het Industriepark is het oudste deel van het Zelhemse bedrijventerrein en voldoet voor de daar gevestigde bedrijven niet meer aan de eisen van deze tijd. De gemeente werkt graag mee aan de metamorfose van het bedrijventerrein, omdat ze de maakindustrie in Bronckhorst wil houden én goed wil faciliteren. Bij die missie horen toekomstbestendige bedrijventerreinen.”

Bij de herstructurering hoopt de gemeente ook een duurzaamheidsslag te slaan. “Denk aan het afkoppelen van hemelwater en mogelijk vervangen van het riool tijdens de herstructurering. De gebiedsregisseur formeert een projectteam met onder anderen ondernemers en schrijft een herstructureringsplan voor in ieder geval het binnenste deel van Industriepark Zelhem. Bronckhorst hoopt dat de werkzaamheden in 2020 kunnen worden uitgevoerd.

Foto: REGIO8

Lees ook

6cd450c5-78c1-49fd-ad8c-6e01785b81f8

Grote brand in bedrijfspand op industrieterrein in Doetinchem

Bij een bedrijfspand aan de Gildenstraat in Doetinchem is woensdagmiddag een grote brand uitgebroken. Meerdere brandweereenheden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Flitser Gaanderen (1)

Flexflitser weer terug op oude plek in Gaanderen

De flexflitser is weer terug op zijn oude plek aan de Rijksweg in Gaanderen. Nadat de mobiele flitspaal de afgelopen maanden op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem heeft gestaan, is hij weer terug op de plek waar eerder duizenden snelheidsovertredingen werden geregistreerd.

Crossborderorkest Kleve

Nederlandse en Duitse grensinwoners vinden de juiste noot in crossborderorkest

Met 24 Nederlandse en Duitse muzikanten viert de Euregio Rijn-Waal dit jaar haar 55-jarig bestaan. In november op de kerstmarkt in Kleve laat het crossborderorkest horen wat samenwerken kan opleveren. Het Europese volkslied klinkt alvast als een klok tijdens de eerste repetities.

ESVIK_010

Bekende Achterhoekers zingen kerstlied tijdens benefietavond in Amphion

Voor twaalf bekende Achterhoekers staat 12 december rood omcirkeld in de agenda. Tijdens de benefietavond van 'Een Stem voor een Kind' zingen zij namelijk in het Amphion een kerstlied voor een vol theater. Van oud-generaal Mart de Kruif tot afzwaaiend burgemeester Mark Boumans en van kunstenaar Rosalie de Graaf tot oud-journalist en schrijver Ad van Liempt: voor één avond verruilen zij hun vertrouwde rol voor die van zanger. En dat is best spannend.

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.

Waterstofbus-Arriva

Andere cao houdt streekvervoer Achterhoek buiten staking

Ondanks de landelijke staking in het streekvervoer rijden de bussen en treinen in de Achterhoek wel. De reden dat buschauffeurs en machinisten in onze streek wel gewoon rijden komt volgens het FNV doordat in de Achterhoek een andere cao geldt.