gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brazilianen weer de beste op Terborg Toernooi

0c6e5d986702361466331eb4133913d8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dit is zo geweldig voor ons", aldus een glunderende aanvoerder Leonardo Da Silva Passos van de Braziliaanse winnaar Palmeiras. "Om hier in Nederland kampioen te worden, is fantastisch voor ons. Het gaat een groot feest worden." Gastouder Antonio Pegas uit Terborg, die vorig jaar zijn pupillen van Atlético Mineiro kampioen zag worden, kon weer juichen. "Ik vind het arrogant om mezelf kampioenenmaker te noemen, maar ik trek het gewoon aan", zegt Pegas. "Tijdens de finale was ik nog aan het kijken, het zal toch niet fout gaan, maar ze zijn toch kampioen geworden. Ik ben helemaal blij."

De organisatie is tevreden met Palmeiras als winnaar na een mooi voetbalweekend, maar kijkt toch met gemixte gevoelens terug. "Qua organisatie was het perfect, maar we hadden weinig toeschouwers omdat het amateurvoetbal normaal door is gegaan", vertelt voorzitter Peter Berendhaus. "Dat was echt jammer, maar goed, volgend jaar hebben we daar geen last meer van." Voor de veertigste jubileumeditie wil de organisatie groots uitpakken. "We doen het in combinatie met zeshonderd jaar Terborg, dus het belooft iets moois te worden", aldus Berendhaus.

Eindstand Terborg Toernooi:
1. Palmeiras
2. Ajax Cape Town
3. Atletico Paranaense
4. FC Midtjylland
5. Tottenham Hotspur
6. Club Brugge
7. De Graafschap
8. Sc Heerenveen

Beste speler: Victor Torp (FC Midtjylland)
Beste keeper: Anderson Silva Da Paixao (Palmeiras)
Mart Geerling-trofee voor vrijwilligers: Menze van den Broek
Topscorer: Demethryus Maciel Areias Nascimento (Atletico Paranaense)

Foto: REGIO8

Lees ook

AanhoudingExplosies.jpg

Woningdoorzoeking Doetinchem vanwege onderzoek naar explosies coffeeshop

De woningdoorzoeking op 21 april aan de Themansstraat in Doetinchem hield verband met het lopende onderzoek naar de explosies bij Coffeeshop Magic, zo laat de politie woensdag weten. Tijdens de doorzoeking werd onder meer een explosief aangetroffen en in beslag genomen.

Voetbalteam Varsselder.jpg

Van Varsselder naar Hamburg: voetballers GWVV 4 spelen ‘interland’ in Duitsland

Als de meeste mensen zich vrijdagochtend nog eens omdraaien, staat de selectie van GWVV 4 uit Varsselder-Veldhunten in al vroegte klaar voor vertrek. Om 04.00 uur worden de spelers uitgezwaaid en vertrekken ze Hamburg. Daar wacht op zaterdag 31 mei een bijzondere voetbalwedstrijd tegen Rahlstedter SC 2 Ü50.

Gehaktbal50.jpg

Gehaktballencompetitie in Neede: Wie mag er een jaar lang opscheppen over zijn ballen?

Wie mag zich een jaar lang de beste ballen bakker noemen? Die kwestie stond in het Pinksterweekend ter sprake bij de gehakballencompetitie van Café Vally’s in Neede. Zeventien deelnemers streden om die felbegeerde eerste plek. ”Smaak en textuur. Dat is uiteindelijk gewoon wat een bal, een bal maakt”, aldus de jury.

Wethouder Ria Leliveld+Gemeentehuis.jpg

Berkelland pakt paden met staalslakken definitief aan

Berkelland gaat de verhardingslagen met staalslakken op vier paden in Neede definitief vervangen. De Pad in ’t Kooweiden, Bennekerpad, Brakelpad en Laantje van Osterhaus worden gesaneerd en gereconstrueerd. De totale kosten bedragen 800.000 euro.

COBOsembo0.png

Doetinchemse boksschool laat Surinaamse gemeenschap in Osembo opbloeien

Een jaar geleden begon boksschooleigenaar Dirk Chevalking uit Doetinchem aan een bijzonder avontuur. De eigenaar van COB Doetinchem opende een nieuwe vestiging in het Surinaamse Osembo, met als doel om mensen richting, discipline en perspectief te bieden via de bokssport. Een jaar later bezocht hij de locatie en zag hij hoe groot de impact inmiddels is geworden.

Afvalscheiden in Oude IJsselstreek.jpg

Betalen per leging grijze container Oude IJsselstreek heeft effect, restafval kilo’s gedaald

De nieuwe manier van afval inzamelen in de gemeente Oude IJsselstreek, heeft volgens de gemeente zelf effect. Inwoners betalen vanaf 2024 per leging van de grijze container. Door het nieuwe VANG-beleid (Van afval naar grondstof) is het restafval per persoon per jaar kilo’s gedaald, maar het doel van voormalig wethouder Janine Kock is nog niet gehaald.