gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brazilianen weer de beste op Terborg Toernooi

0c6e5d986702361466331eb4133913d8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dit is zo geweldig voor ons", aldus een glunderende aanvoerder Leonardo Da Silva Passos van de Braziliaanse winnaar Palmeiras. "Om hier in Nederland kampioen te worden, is fantastisch voor ons. Het gaat een groot feest worden." Gastouder Antonio Pegas uit Terborg, die vorig jaar zijn pupillen van Atlético Mineiro kampioen zag worden, kon weer juichen. "Ik vind het arrogant om mezelf kampioenenmaker te noemen, maar ik trek het gewoon aan", zegt Pegas. "Tijdens de finale was ik nog aan het kijken, het zal toch niet fout gaan, maar ze zijn toch kampioen geworden. Ik ben helemaal blij."

De organisatie is tevreden met Palmeiras als winnaar na een mooi voetbalweekend, maar kijkt toch met gemixte gevoelens terug. "Qua organisatie was het perfect, maar we hadden weinig toeschouwers omdat het amateurvoetbal normaal door is gegaan", vertelt voorzitter Peter Berendhaus. "Dat was echt jammer, maar goed, volgend jaar hebben we daar geen last meer van." Voor de veertigste jubileumeditie wil de organisatie groots uitpakken. "We doen het in combinatie met zeshonderd jaar Terborg, dus het belooft iets moois te worden", aldus Berendhaus.

Eindstand Terborg Toernooi:
1. Palmeiras
2. Ajax Cape Town
3. Atletico Paranaense
4. FC Midtjylland
5. Tottenham Hotspur
6. Club Brugge
7. De Graafschap
8. Sc Heerenveen

Beste speler: Victor Torp (FC Midtjylland)
Beste keeper: Anderson Silva Da Paixao (Palmeiras)
Mart Geerling-trofee voor vrijwilligers: Menze van den Broek
Topscorer: Demethryus Maciel Areias Nascimento (Atletico Paranaense)

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL DTC0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Doetinchem gemeenteraadsverkiezing 2026

De elf lijsttrekkers van de gemeente Doetinchem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het Stadhuis. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over het groeien naar 70.000 inwoners en de sociale veiligheid. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Doetinchem terug.

lochem gemeentehuis0.jpg

Gemeente Lochem trekt portemonnee voor beginners op de huizenmarkt

De gemeente Lochem trekt de portemonnee om starters meer kans te geven op de woningmarkt. De starterslening wordt verhoogd, zodat jonge woningzoekers makkelijker hun eerste huis kunnen kopen. Ook komt er extra leenruimte om een woning meteen energiezuiniger te maken.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Doetinchemse lijsttrekkers in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als derde gemeente is maandagavond Doetinchem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstOostrom.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Boris en Femke van Oosterom in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Boris en Femke van Oosterom, samen op de kieslijst van Lijst Groot Montferland.

Schermafbeelding 2026-03-09 155206.png

Doetinchem stuurt ‘te klein’ T-shirt naar Tweede Kamer: 'S is een maatje te klein'

Leden van de Tweede Kamer hebben maandag een bijzonder pakketje in hun postvak gekregen: een T-shirt uit de Achterhoek, met als afzender de gemeente Doetinchem. Op het shirt staat ‘Doetinchem’ gedrukt, maar de naam past er net niet op. Geen drukfout, maar een symbolische boodschap richting Den Haag.

WhatsApp Image 2026-03-09 at 14.49.35.jpeg

Werkzaamheden zorgen voor omleidingen en verkeersdrukte in Bronckhorst

Bronckhorst verwacht verkeersdrukte in de gemeente door werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Ook wordt er groot onderhoud uitgevoerd aan de provinciale weg tussen Hummelo en Zutphen. In de periode van 20 april 2026 tot juli 2026 wordt de weg in fases afgesloten voor doorgaand verkeer tussen Hummelo en Zutphen. Achterhoekers kunnen in deze periode enige vertraging ondervinden door de werkzaamheden.