gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brazilianen weer de beste op Terborg Toernooi

0c6e5d986702361466331eb4133913d8
Redactie REGIO8 |

"Dit is zo geweldig voor ons", aldus een glunderende aanvoerder Leonardo Da Silva Passos van de Braziliaanse winnaar Palmeiras. "Om hier in Nederland kampioen te worden, is fantastisch voor ons. Het gaat een groot feest worden." Gastouder Antonio Pegas uit Terborg, die vorig jaar zijn pupillen van Atlético Mineiro kampioen zag worden, kon weer juichen. "Ik vind het arrogant om mezelf kampioenenmaker te noemen, maar ik trek het gewoon aan", zegt Pegas. "Tijdens de finale was ik nog aan het kijken, het zal toch niet fout gaan, maar ze zijn toch kampioen geworden. Ik ben helemaal blij."

De organisatie is tevreden met Palmeiras als winnaar na een mooi voetbalweekend, maar kijkt toch met gemixte gevoelens terug. "Qua organisatie was het perfect, maar we hadden weinig toeschouwers omdat het amateurvoetbal normaal door is gegaan", vertelt voorzitter Peter Berendhaus. "Dat was echt jammer, maar goed, volgend jaar hebben we daar geen last meer van." Voor de veertigste jubileumeditie wil de organisatie groots uitpakken. "We doen het in combinatie met zeshonderd jaar Terborg, dus het belooft iets moois te worden", aldus Berendhaus.

Eindstand Terborg Toernooi:
1. Palmeiras
2. Ajax Cape Town
3. Atletico Paranaense
4. FC Midtjylland
5. Tottenham Hotspur
6. Club Brugge
7. De Graafschap
8. Sc Heerenveen

Beste speler: Victor Torp (FC Midtjylland)
Beste keeper: Anderson Silva Da Paixao (Palmeiras)
Mart Geerling-trofee voor vrijwilligers: Menze van den Broek
Topscorer: Demethryus Maciel Areias Nascimento (Atletico Paranaense)

Foto: REGIO8

Lees ook

Busongeval Zwitserland credits Kantonspolizei Graubünden

Strafrechtelijk onderzoek naar chauffeur dodelijk Zwitsers busongeval

Naar de chauffeur van de bus die donderdag betrokken raakte bij het dodelijke ongeval in Zwitserland is een strafrechtelijk onderzoek gestart. De chauffeur wordt verdacht van meerdere gevallen van dood door schuld en lichamelijk letsel door schuld. Dat meldt de Zwitserse krant Blick maandag op basis van de Zwitserse justitie.

270600_Politie_zwaailicht_2

Touringcarbedrijf komt met statement na ernstig ongeval Zwitserland: ‘Diep geraakt’

Touringcarbedrijf Hartemink uit Eibergen heeft een statement naar buiten gebracht nadat één van hun bussen donderdag betrokken raakte bij een ernstig ongeval in Zwitserland. Bij het ongeval, waar een bus van de weg kantelde, kwamen vijf mensen om het leven, veertig passagiers raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-09-13 at 14.09.50

Automobilist botst tegen boom in Breedenbroek

Een auto is zondagmiddag bij een eenzijdig ongeval tegen een boom gebotst in Breedenbroek. De bestuurder is ter plekke gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

809616073_1924049878980239_8749060348880390535_n

De Graafschap Vrouwen nipt onderuit tegen ADO Den Haag

De Graafschap Vrouwen heeft zondagmiddag in eigen huis nipt verloren van ADO Den Haag met 2-3. In een gelijkopgaande wedstrijd kwamen de Superboeren tot twee keer toe terug in de wedstrijd. Uiteindelijk trok de ploeg uit Den Haag aan het langste eind.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 16.14.17

Bisschop Ronald Cornelissen terug op vertrouwde grond tijdens Gaanderense kermis

De kermis in Gaanderen krijgt dit weekend bijzonder bezoek. Bisschop Ronald Cornelissen keert zondag terug naar zijn geboortedorp. Hij draagt in de St. Martinuskerk een speciale gildemis op vanwege het 155-jarig bestaan van schutterij St. Martinus.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 23.43.51

De Graafschap vecht zich naar de winst in Emmen

De Graafschap heeft met 1-2 gewonnen van FC Emmen. Het was een zwaarbevochten winst op de Oude Meerdijk, maar met name door een sterke teamspirit konden de drie punten uiteindelijk worden veiliggesteld.