Ulft, Netherlands

Brand Ulft: 'Erger kan het niet'

Regio8 | 15 september 2015 16:04 | Aangepast op 15 september 2015 16:04

"Er zijn heel veel aanwijzingen dat er een accelerator gebruikt is, dat mensen misschien iets van benzine of zo naar binnen hebben gegooid," vertelt Marga, die samen met haar man Dirk en zoon Martin in Ulft verbleef voor de crematie van haar dochter Anna. Het gezin woont in de Verenigde Staten, waar Anna een aantal weken geleden is overleden. Dat gebeurde een dag voor haar zevende verjaardag.
Om tijdens de afscheidsdienst een goed beeld te geven van wie Anna was, had Marga spullen en foto's van haar dochter mee naar Nederland genomen. "Al haar spullen waren hier, haar knuffelbeesten, haar dagboek, een tablet met filmpjes die ze heeft gemaakt van zichzelf en haar broertje en dat is allemaal weg."

Bij de brand zijn ook de paspoorten van het gezin verbrand. "Wij zouden vandaag terugvliegen, maar we kunnen niet terug. Waarschijnlijk krijgen we volgende week een nieuw paspoort en dan moet er nog een nieuw visum worden aangevraagd, dus waarschijnlijk gaat dat nog een aantal weken duren."

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Terugblik | Dit was het jubileumjaar van Normaal

Voor liefhebbers van Achterhoekse dialectmuziek was 2025 een bijzonder jaar. De dialectrockband Norm...

Burgemeester Van Domburg: 'Raadsleden durfden en konden hun werk niet meer doen'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor Patrick van Domburg was d...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een winters begin van 2026

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...