Ulft, Netherlands

Brand in Woonfabriek

Regio8 | 9 april 2015 10:05 | Aangepast op 9 april 2015 10:05
De brandweer kreeg rond kwart voor één de melding dat het gebouw in brand zou staan. Toen er een blusgroep ter plaatse kwam, werd er gelijk opgeschaald naar middelbrand en kwam een tweede tankautospuit ter plaatse.

De brand is vermoedelijk ontstaan doordat twee banken die voor de winkel stonden in brand zijn gestoken. De politie heeft een onderzoek ingesteld en vraagt getuigen die rond 00:30 uur iets verdachts gezien te hebben zich te melden.

De eigenaar van een Chinees restaurant in de buurt heeft 112 gebeld, maar zijn melding was niet duidelijk omdat de man gebrekkig Nederlands spreekt. Op dat moment kwam er een tweede melding van een passant, waardoor de brandweer uit kon rukken. De schade aan het pand is beperkt, wel is de winkel tijdelijk gesloten.

Lees ook

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Keupers Kerst | Kijk hier de compilatie

Hans Keuper is in de aanloop naar Kerstmis door de Achterhoek getrokken om bij verschillende generat...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerste marathon op natuurijs tweede kerstdag in Winterswijk

De eerste marathon op natuurijs van dit seizoen is deze vrijdag op de baan van de Winterswijkse IJsv...

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...