Ulft, Netherlands

Brand in Woonfabriek

Regio8 | 9 april 2015 10:05 | Aangepast op 9 april 2015 10:05
De brandweer kreeg rond kwart voor één de melding dat het gebouw in brand zou staan. Toen er een blusgroep ter plaatse kwam, werd er gelijk opgeschaald naar middelbrand en kwam een tweede tankautospuit ter plaatse.

De brand is vermoedelijk ontstaan doordat twee banken die voor de winkel stonden in brand zijn gestoken. De politie heeft een onderzoek ingesteld en vraagt getuigen die rond 00:30 uur iets verdachts gezien te hebben zich te melden.

De eigenaar van een Chinees restaurant in de buurt heeft 112 gebeld, maar zijn melding was niet duidelijk omdat de man gebrekkig Nederlands spreekt. Op dat moment kwam er een tweede melding van een passant, waardoor de brandweer uit kon rukken. De schade aan het pand is beperkt, wel is de winkel tijdelijk gesloten.

Meest gelezen

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 18 nov 2025 21:19

Lees ook

Oude IJsselstreek houdt vertrouwen in DRU ondanks afwezigheid Van der Wal

De gemeente Oude IJsselstreek houdt vertrouwen in de stichting DRU Industriepark, ook nu directeur-b...

Hazenpest vastgesteld net over de Duitse grens: zorgen groeien in grensregio

In het Duitse district Kreis Borken, direct over de grens bij Winterswijk, is bij twee dode veldhaze...

Kompaan College maakt scholieren bewust van veilig fietsen in het donker

Leerlingen moeten in deze tijd van het jaar in het donker naar school fietsen. Om te zorgen dat dit ...

Duitse taal niet sexy? In de Achterhoek lijkt het tegendeel waar

Terwijl Duitse media schrijven dat Nederlanders de Duitse taal steeds minder ‘sexy’ vinden en de Ned...

Neef ‘s-Heerenbergse verzetsheld Van Rooijen ontdaan door roof miskelk

De roof van de miskelk van de ‘s-Heerenbergse priester en verzetsheld Marinus van Rooijen is bij zij...

Concreet plan voor ‘goedkoop’ zwembad Didam: ‘Exploitatie komt uit op nul’

Komt er dan toch een nieuw zwembad in Didam? Volgens Rob Mos van ‘zwembadpartij’ Helder wel. Er ligt...