Ulft, Netherlands

Brand bij Ter Horst Varsseveld

Regio8 | 8 augustus 2015 08:56 | Aangepast op 8 augustus 2015 08:56
De berg bestond uit metaal en autowrakken. De brand is na een poos opgeschaald naar middelbrand. “Er was veel rookontwikkeling”, aldus omstander Johan te Lindert. “De rook trok even later nog over Sinderen.”

Volgens Te Lindert was de brandweer snel aanwezig, maar ook werknemers van Ter Horst waren binnen korte tijd ter plaatse. “Eén van hen heeft de brandende stapel uit elkaar getrokken met een kraan, zodat de brand eerder zou doven.”

Rond 7 uur vanmorgen werd het seinbrandmeester gegeven. Wat de oorzaak van de brand is, is onbekend. Ook is nog niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

Lees ook

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Achterhoekse roep om heropenen arrestantencomplex Doetinchem

De Achterhoekse CDA-fractie roept op om het arrestantencomplex in Doetinchem dat in 2020 gesloten is...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...