gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouwman mist kers op voorbije wielerseizoen

f8c3a2ab8e701088410456edb0a8759f.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik had graag een overwinning behaald, net als vorig jaar”, vertelt Bouwman, die vorig jaar verraste met een overwinning in het bergklassement van het Critérium du Dauphiné. “Ik zat er dit seizoen een paar keer dichtbij, maar helaas pakte ik net niet die echte grote zege.” Met name in de wielerkoers Coppi e Bartali was de Ulftenaar dichtbij persoonlijk succes, een late valpartij gooide echter roet in het eten. Ondanks het uitblijven van een aansprekende overwinning kijkt Bouwman vol optimisme naar de toekomst: “Het geeft wel aan dat het er in zit. Ik moet er vertrouwen in hebben dat die zege nog wel komt.”

De Tour de France staat vanwege de hectiek niet hoog op het verlanglijstje van Bouwman, die volgend jaar de Giro d’Italia of de Vuelta a España als grote ronde gaat rijden. “Dat hoor ik op trainingskamp met de ploeg in december”, aldus de wielrenner, die een voorkeur heeft voor de wielerronde in Italië: “Een schitterende koers, qua parcours, maar ook het publiek is dolenthousiast.”

Luxeknecht met ambitie
Bouwman verwacht het wielerseizoen voorzichtig te beginnen: “In het voorjaar ben ik niet echt op mijn best”, aldus de LottoNL-Jumbo-renner. “Vanaf maart hoop ik in een aantal koersen voor mijn eigen kansen te gaan. In principe krijg ik volgend jaar ook mijn kansen en dan moet ik ze met beide handen aangrijpen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.

kerk silvolde2.jpg

Oranjetempel Silvolde mag niet open tijdens nachtwedstrijden Oranje

Zes keer was de Oranjetempel in Silvolde stijf uitverkocht tijdens het EK van 2024. Honderden Oranjesupporters keken samen naar de wedstrijden van het Nederlands elftal in de Silvoldse kerk. Dit WK wordt het wat lastiger, voor nachtwedstrijden krijgt de tempel tot onbegrip en frustratie geen ontheffing.

87c9b5b85dc06c68242858fcdf1be369.jpg

Afspraken wegaanpassingen Slingeland Ziekenhuis rond: miljoeneninvestering nodig

De veelbesproken wegaanpassingen rond het nieuwe Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem aan de A18 gaan definitief door. Er komt onder meer een extra afslag vanaf de snelweg en meerdere rijbanen worden aangepast om de verwachte verkeersdrukte in goede banen te leiden.

Graafschap Vrouwen voor promotiewedstrijd 2026.jpeg

Vrouwen van De Graafschap op drempel van eredivisie: ‘Gezonde sinterklaasspanning’

De vrouwen van De Graafschap staan voor de allesbeslissende wedstrijd van het seizoen. In Amsterdam promoveert het team van trainer Timo Kleinhesselink bij winst naar de eredivisie. Daarmee kan de doelstelling voor de Doetinchemse dames uitkomen: binnen twee jaar naar het hoogste niveau.

WethoudersOIJ0.jpg

Nieuwe wethouders Oude IJsselstreek: gemiddelde leeftijd college flink omlaag

Oude IJsselstreek heeft als eerste Achterhoekse gemeente een nieuw college geïnstalleerd. Lokaal Belang, PvdAGroenLinks, CDA en VVD zijn eruit, met deze vijf wethouders gaan ze het de komende vier jaar doen. Waar de eerste twee partijen drie oudgedienden inzetten, komen de VVD en het CDA met twee jonge nog onervaren wethouders. De gemiddelde leeftijd van het college gaat hiermee van ongeveer 59 naar 49 jaar.