gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouwman mist kers op voorbije wielerseizoen

f8c3a2ab8e701088410456edb0a8759f.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik had graag een overwinning behaald, net als vorig jaar”, vertelt Bouwman, die vorig jaar verraste met een overwinning in het bergklassement van het Critérium du Dauphiné. “Ik zat er dit seizoen een paar keer dichtbij, maar helaas pakte ik net niet die echte grote zege.” Met name in de wielerkoers Coppi e Bartali was de Ulftenaar dichtbij persoonlijk succes, een late valpartij gooide echter roet in het eten. Ondanks het uitblijven van een aansprekende overwinning kijkt Bouwman vol optimisme naar de toekomst: “Het geeft wel aan dat het er in zit. Ik moet er vertrouwen in hebben dat die zege nog wel komt.”

De Tour de France staat vanwege de hectiek niet hoog op het verlanglijstje van Bouwman, die volgend jaar de Giro d’Italia of de Vuelta a España als grote ronde gaat rijden. “Dat hoor ik op trainingskamp met de ploeg in december”, aldus de wielrenner, die een voorkeur heeft voor de wielerronde in Italië: “Een schitterende koers, qua parcours, maar ook het publiek is dolenthousiast.”

Luxeknecht met ambitie
Bouwman verwacht het wielerseizoen voorzichtig te beginnen: “In het voorjaar ben ik niet echt op mijn best”, aldus de LottoNL-Jumbo-renner. “Vanaf maart hoop ik in een aantal koersen voor mijn eigen kansen te gaan. In principe krijg ik volgend jaar ook mijn kansen en dan moet ik ze met beide handen aangrijpen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.