gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouwman mist kers op voorbije wielerseizoen

f8c3a2ab8e701088410456edb0a8759f
Redactie REGIO8 |

“Ik had graag een overwinning behaald, net als vorig jaar”, vertelt Bouwman, die vorig jaar verraste met een overwinning in het bergklassement van het Critérium du Dauphiné. “Ik zat er dit seizoen een paar keer dichtbij, maar helaas pakte ik net niet die echte grote zege.” Met name in de wielerkoers Coppi e Bartali was de Ulftenaar dichtbij persoonlijk succes, een late valpartij gooide echter roet in het eten. Ondanks het uitblijven van een aansprekende overwinning kijkt Bouwman vol optimisme naar de toekomst: “Het geeft wel aan dat het er in zit. Ik moet er vertrouwen in hebben dat die zege nog wel komt.”

De Tour de France staat vanwege de hectiek niet hoog op het verlanglijstje van Bouwman, die volgend jaar de Giro d’Italia of de Vuelta a España als grote ronde gaat rijden. “Dat hoor ik op trainingskamp met de ploeg in december”, aldus de wielrenner, die een voorkeur heeft voor de wielerronde in Italië: “Een schitterende koers, qua parcours, maar ook het publiek is dolenthousiast.”

Luxeknecht met ambitie
Bouwman verwacht het wielerseizoen voorzichtig te beginnen: “In het voorjaar ben ik niet echt op mijn best”, aldus de LottoNL-Jumbo-renner. “Vanaf maart hoop ik in een aantal koersen voor mijn eigen kansen te gaan. In principe krijg ik volgend jaar ook mijn kansen en dan moet ik ze met beide handen aangrijpen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.

Koemstraat

Geen betaalbaar huis in de Achterhoek? Over de grens lonkt ‘goedkoop’, maar ook regelwerk

Een eigen huis in de Achterhoek? Voor veel starters is het onvindbaar of onbetaalbaar. De Achterhoekse Woondeal laat zien dat de bouw het tekort voorlopig niet inhaalt. Een paar kilometer verderop, over de grens, liggen huizen die wél binnen bereik zijn. Een uitweg, misschien zelfs een tussenstap. Maar hoeveel regelwerk heb je daarvoor over?

Sloop - nieuwbouw

Sité zet in op nieuwbouw en renovatie aan de verzetslaan in Doetinchem

Sité Woondiensten gaat aan de slag met twee flats aan de verzetslaan in Doetinchem. Een van de flats gaat tegen de vlakte, hier worden nieuwe woningen gebouwd. De woningen in de andere flat worden gerenoveerd.

WhatsApp Image 2026-09-23 at 11.31.14

Verdachte 'tikkende' tas in Doetinchem blijkt gamecontroller

Politieagenten hebben woensdagochtend in Doetinchem een verdachte tas aangetroffen. Uit de tas kwam een tikkend mechanisch geluid, wat de alarmbellen deed afgaan. Na onderzoek is gebleken dat het ging om een gamecontroller.

Vuurwerk1-scaled

Geen vuurwerkontheffingen in de Achterhoek tijdens jaarwisseling

Acht Achterhoekse gemeenten verlenen tijdens de komende jaarwisseling geen vuurwerkontheffingen, dat hebben ze woensdagochtend bekend gemaakt. Ook verenigingen en stichtingen mogen geen vuurwerk afsteken.

OngevalZelhemBlur

Geen gewonden bij botsing op kruising bij Zelhem

Bij een ongeval in het buitengebied van Zelhem zijn dinsdagavond twee auto’s zwaar beschadigd. Niemand raakte gewond bij de botsing.