Ulft, Netherlands

Botsing voor stoplicht in Lichtenvoorde

Twee auto's en een motor zijn dinsdagmiddag op elkaar geknald in Lichtenvoorde. Een achterliggend voertuig vergat te remmen voor een rood stoplicht.
Regio8 | 5 maart 2019 19:20 | Aangepast op 5 maart 2019 19:20
Het ongeval gebeurde rond 17.30 uur op het kruispunt van de Richterslaan met de N18. Een automobilist en de motorrijder stonden voor het stoplicht te wachten. Een achteropkomende bestuurder had dit niet in de gaten en ramde tegen de auto voor hem aan. Deze schoot vervolgens door tegen de motorrijder, waarbij de tweewieler vast kwam te zitten onder het voertuig.

Alle betrokkenen zijn na het ongeval gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De voertuigen liepen wel flinke schade op door het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

Redactie REGIO8 | 29 dec 2025 11:37

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Terugblik | Dit was het jubileumjaar van Normaal

Voor liefhebbers van Achterhoekse dialectmuziek was 2025 een bijzonder jaar. De dialectrockband Norm...

Burgemeester Van Domburg: 'Raadsleden durfden en konden hun werk niet meer doen'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor Patrick van Domburg was d...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een winters begin van 2026

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...