gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Blind date in Escape Room gaat internet over

87f220fb0429f1249ff93deaee534f00
Redactie REGIO8 |

“Ik had het echt totaal niet verwacht”, vertelt Halleriet. “Ik had wel verwacht dat er wat reacties op zouden komen, vooral lokaal, maar het wordt landelijk zoveel gedeeld. Meer dan 600.000 mensen hebben het bericht gezien en er zijn meer dan 15.000 reacties, dat had ik niet durven dromen.” De jonge onderneemster laat weten dat ze het idee al een lange tijd in haar hoofd had. “Vorig jaar was de Escape Room nog niet klaar, dus ik dacht ‘ik ga het idee niet vergeten, wie weet volgend jaar’. Nu had ik zoiets van ‘ik ga er werk van maken, ik ga het doen en ik zie wel waar het schip strandt’.”

De aanmeldingen komen uit alle hoeken van het land. “We hebben van alles binnengekregen”, vertelt de eigenaresse enthousiast. “Dat gaan we met een selectieteam allemaal naast elkaar leggen en dan kijken wij waarvan wij denken dat het een leuke match kan zijn.” Volgens Halleriet is een escape room een hele goede manier om elkaar in korte tijd te leren kennen. “Als je alleen als single er in gaat samen met mensen die je tot dan toe niet kende en samen moet gaan werken, dan komt de ware aard van mensen direct naar boven. Ik denk dat ze elkaar daardoor heel goed leren kennen.” De initiatiefneemster hoopt dat na het voltooien van de escape room de vonk zal overslaan bij de deelnemers. “Natuurlijk is er achteraf tijd om een drankje te drinken en na te kletsen en hopelijk is het ijs dan gebroken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.

SalmSalmEdit

Geen troon, wel invloed: bij Gendringen leeft een Duitse vorst in een kasteel

Net over de grens bij Gendringen ligt Anholt, ooit een klein vorstendom met invloed tot in het huidige Nederland en Europa. Nog altijd leeft die geschiedenis voort en dat was te merken toen in juli 2025 honderden inwoners op de been kwamen om Emanuel Fürst zu Salm-Salm als ‘hun Fürst’ te begroeten. Dit gebeurde een jaar nadat Anholt afscheid nam van zijn vader, wijlen Vorst Carl Philipp. Bij de Wasserburg Anholt wachtte hem een officiële inhuldiging door de burgemeester en het schuttersleven van Isselburg.

marechaussee

Man uit Montferland aangehouden op verdenking van mensensmokkel

Een man uit Montferland is dinsdag aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Tevens zijn in woningen in Doetinchem, ’s-Heerenberg en Azewijn illegale bewoningen vastgesteld. Ook zijn er meerdere personen uit Oezbekistan zonder verblijfstatus aangetroffen.