gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Blind date in Escape Room gaat internet over

87f220fb0429f1249ff93deaee534f00
Redactie REGIO8 |

“Ik had het echt totaal niet verwacht”, vertelt Halleriet. “Ik had wel verwacht dat er wat reacties op zouden komen, vooral lokaal, maar het wordt landelijk zoveel gedeeld. Meer dan 600.000 mensen hebben het bericht gezien en er zijn meer dan 15.000 reacties, dat had ik niet durven dromen.” De jonge onderneemster laat weten dat ze het idee al een lange tijd in haar hoofd had. “Vorig jaar was de Escape Room nog niet klaar, dus ik dacht ‘ik ga het idee niet vergeten, wie weet volgend jaar’. Nu had ik zoiets van ‘ik ga er werk van maken, ik ga het doen en ik zie wel waar het schip strandt’.”

De aanmeldingen komen uit alle hoeken van het land. “We hebben van alles binnengekregen”, vertelt de eigenaresse enthousiast. “Dat gaan we met een selectieteam allemaal naast elkaar leggen en dan kijken wij waarvan wij denken dat het een leuke match kan zijn.” Volgens Halleriet is een escape room een hele goede manier om elkaar in korte tijd te leren kennen. “Als je alleen als single er in gaat samen met mensen die je tot dan toe niet kende en samen moet gaan werken, dan komt de ware aard van mensen direct naar boven. Ik denk dat ze elkaar daardoor heel goed leren kennen.” De initiatiefneemster hoopt dat na het voltooien van de escape room de vonk zal overslaan bij de deelnemers. “Natuurlijk is er achteraf tijd om een drankje te drinken en na te kletsen en hopelijk is het ijs dan gebroken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.

WhatsApp Image 2026-08-11 at 11.58.25

Auto brandt volledig af op rotonde in Gendringen

Een auto is dinsdagochtend volledig afgebrand op een rotonde in Gendringen. De bestuurder van het voertuig is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer had brandwonden.

NUB-Auto-Neede1

Auto belandt in sloot in Neede

Dinsdagochtend is een auto in Neede in een sloot belandt. Bij het incident is niemand gewond geraakt.