gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Blind date in Escape Room gaat internet over

87f220fb0429f1249ff93deaee534f00
Redactie REGIO8 |

“Ik had het echt totaal niet verwacht”, vertelt Halleriet. “Ik had wel verwacht dat er wat reacties op zouden komen, vooral lokaal, maar het wordt landelijk zoveel gedeeld. Meer dan 600.000 mensen hebben het bericht gezien en er zijn meer dan 15.000 reacties, dat had ik niet durven dromen.” De jonge onderneemster laat weten dat ze het idee al een lange tijd in haar hoofd had. “Vorig jaar was de Escape Room nog niet klaar, dus ik dacht ‘ik ga het idee niet vergeten, wie weet volgend jaar’. Nu had ik zoiets van ‘ik ga er werk van maken, ik ga het doen en ik zie wel waar het schip strandt’.”

De aanmeldingen komen uit alle hoeken van het land. “We hebben van alles binnengekregen”, vertelt de eigenaresse enthousiast. “Dat gaan we met een selectieteam allemaal naast elkaar leggen en dan kijken wij waarvan wij denken dat het een leuke match kan zijn.” Volgens Halleriet is een escape room een hele goede manier om elkaar in korte tijd te leren kennen. “Als je alleen als single er in gaat samen met mensen die je tot dan toe niet kende en samen moet gaan werken, dan komt de ware aard van mensen direct naar boven. Ik denk dat ze elkaar daardoor heel goed leren kennen.” De initiatiefneemster hoopt dat na het voltooien van de escape room de vonk zal overslaan bij de deelnemers. “Natuurlijk is er achteraf tijd om een drankje te drinken en na te kletsen en hopelijk is het ijs dan gebroken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Horeca Doetinchem

Horeca Doetinchem tekent convenant: 'Voor alle ondernemers belangrijk'

Om het uitgaansleven van Doetinchem veilig te houden en waar nodig te verbeteren hebben Koninklijke Horeca Nederland, brandweer, politie en de gemeente, woensdag een vernieuwd horecaconvenant getekend. Onder andere is er gekeken naar afspraken rondom brandveiligheid en drugsbeleid. De veiligheid van zowel de bezoekers als het horecapersoneel van het uitgaansgebied moet hierdoor verbeterd worden.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 10.11.46

Auto klapt achterop andere auto in Beek, mogelijk door vergeten richtingaanwijzer

Een auto is hard op een andere auto geklapt op de Arnhemseweg (N335) in Beek. Ter hoogte van de Oude Eltenseweg ging het mis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

DeStrang

Paviljoen de Strang Ulft krijgt rekening van 18.000 euro van gemeente

Paviljoen de Strang krijgt een rekening van 18.000 euro van de gemeente Oude IJsselstreek voor grondsanering. De grond rond het paviljoen is licht tot sterk verontreinigd met onder andere zware metalen en PFAS. Volgens de gemeente heeft de stichting niet op de goede manier met de grond gehandeld. Belangrijkste bezwaar? Het worteldoek ontbreekt.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 08.01.34

Scooterrijdster gewond na botsing tegen stilstaande hoogwerker bij Etten

Een scooterrijdster is woensdagavond tegen een stilstaande hoogwerker gebotst bij Etten. De bestuurster raakte hierbij gewond.

Sinkhole

Straat blank in ’s-Heerenberg, fietser valt in gat vol water

De Tugerallee in ’s-Heerenberg heeft enige tijd blank gestaan. De oorzaak hiervan was een ondergrondse waterleiding die knapte. Een deel van de stad zit naar verwachting tot woensdagavond 20.30 uur zonder water. Op sociale media circuleren beelden van een fietser die in een gat vol water in de stoep valt.

Euroscope_010

Nieuwe serie 'EuroScope' te zien op REGIO8: wat is de invloed van Europa in grensstreek?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. De eerste aflevering gaat over de herontwikkeling van veengebieden als bijdrage aan klimaatbescherming, innovatieve onderzoeksprojecten op het gebied van water en nieuwe ideeën voor een duurzame landbouw.