gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Blind date in Escape Room gaat internet over

87f220fb0429f1249ff93deaee534f00
Redactie REGIO8 |

“Ik had het echt totaal niet verwacht”, vertelt Halleriet. “Ik had wel verwacht dat er wat reacties op zouden komen, vooral lokaal, maar het wordt landelijk zoveel gedeeld. Meer dan 600.000 mensen hebben het bericht gezien en er zijn meer dan 15.000 reacties, dat had ik niet durven dromen.” De jonge onderneemster laat weten dat ze het idee al een lange tijd in haar hoofd had. “Vorig jaar was de Escape Room nog niet klaar, dus ik dacht ‘ik ga het idee niet vergeten, wie weet volgend jaar’. Nu had ik zoiets van ‘ik ga er werk van maken, ik ga het doen en ik zie wel waar het schip strandt’.”

De aanmeldingen komen uit alle hoeken van het land. “We hebben van alles binnengekregen”, vertelt de eigenaresse enthousiast. “Dat gaan we met een selectieteam allemaal naast elkaar leggen en dan kijken wij waarvan wij denken dat het een leuke match kan zijn.” Volgens Halleriet is een escape room een hele goede manier om elkaar in korte tijd te leren kennen. “Als je alleen als single er in gaat samen met mensen die je tot dan toe niet kende en samen moet gaan werken, dan komt de ware aard van mensen direct naar boven. Ik denk dat ze elkaar daardoor heel goed leren kennen.” De initiatiefneemster hoopt dat na het voltooien van de escape room de vonk zal overslaan bij de deelnemers. “Natuurlijk is er achteraf tijd om een drankje te drinken en na te kletsen en hopelijk is het ijs dan gebroken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-31 at 09.28.07

Fietser gewond na voorrangsfout Terborg

Een fietser is maandagochtend gewond geraakt bij een val na een voorrangsfout op de Varsseveldseweg ter hoogte van de Stationsweg in Terborg. Verkeersregelaars die toevallig aanwezig waren, hebben het verkeer geregeld.

WhatsApp Image 2026-08-29 at 20.05.41

De Graafschap wacht nog steeds op eerste zege

De Graafschap is er zaterdag niet in geslaagd om de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Het kwam vlak voor rust terug in de wedstrijd tegen Almere City FC (1-1), maar vergat na de thee om de voorsprong te nemen en werd daarna door de Flevolanders hard aangepakt: 1-4.

WhatsApp Image 2026-08-27 at 07.59.34

Na anderhalf jaar voorbereiding is Zelhem bijna klaar voor WK Trial

Nog één week wachten en dan strijkt de internationale trialwereld neer bij de voormalige vuilnisbult in Zelhem. Tientallen motorrijders laten op 4, 5 en 6 september hun behendigheid zien tijdens de Nederlandse ronde van het WK Trial. Achter de schermen wordt ondertussen de laatste hand gelegd aan het parcours. Kartrekker Dick Bulten kijkt met trots naar het resultaat van ruim anderhalf jaar voorbereiding.

b9a260de-a153-3112-9de8-41acd48ae6fc

Man (68) aangehouden nadat video van potloodventer viral gaat

De politie heeft een 68-jarige man uit Montferland aangehouden die in beeld kwam nadat Valerie tijdens een wandeling begin augustus werd achtervolgd door een potloodventer. De man is gehoord en wordt verdacht van schennispleging.

GRAALM0

De Graafschap op jacht naar broodnodige punten tegen Almere City

De Graafschap is na een moeizame seizoensstart dringend op zoek naar punten. Na slechts één punt uit de eerste drie wedstrijden moet het zaterdagavond op de eigen Vijverberg beter tegen Almere City. Verdediger Thomas Kok kan de Superboeren daarbij weer helpen. De 28-jarige Brabander vertrok afgelopen zomer nog uit Doetinchem, maar keerde deze week verrassend terug.

DSC02743

De Graafschap Onder-21 versterkt zich met Feyenoorder Ringeling

De Graafschap heeft de selectie van Onder-21 versterkt met de 20-jarige Sam Ringeling. De centrale verdediger komt transfervrij over van Feyenoord en sluit per direct aan bij het opleidingsteam van de Doetinchemmers.