gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bezoekers genieten van ijspret in de SSP-hal

f8cd2219642fdf6fa5ccc62af7e5ffc2
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk en zijn er veel kinderen” vertelt Sill die samen met Levi is komen schaatsen. “Het is overdekt, lekker warm en erg gezellig. Als je buiten moet schaatsen heb je het snel koud aan je handen en in je gezicht en nu is het gewoon lekker warm.” De ijsbaan schaatst goed volgens Levi. “Soms ligt er wel een beetje sneeuw op het ijs waar het los is gegaan, maar voor de rest schaatst de baan erg fijn.” Ook ijsmeester Frans Evers geniet van de gezellige sfeer in de hal. “Het is hier heerlijk. Lekker een muziekje erbij, eten en warme chocolademelk. Wat wil je nog meer?”

Evers hoopt dat er ook volgend jaar weer een ijsbaan in de SSP-hal te vinden is. “Als het een leuk centje heeft opgebracht en we kunnen het betalen, dan gaan we het volgend jaar zeer zeker weer doen.” De ijsmeester verwacht de komende dagen nog vele bezoekers te verwelkomen. “We zijn hier nog de hele kerstvakantie, dus dat gaat wel goed komen.” Ook Levi wil vaker terug komen om te schaatsen. “Morgen en misschien ook nog wel volgende week.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Berkel

Raad Berkelland tikt begroting af, maar gaat op herhaling

De gemeenteraad heeft de begroting voor 2027 afgetikt, die vóór 15 november bij de toezichthouder Provincie Gelderland moet zijn ingeleverd. Máár, een beleidsarme begroting, die nog dit jaar wordt bijgesteld en in januari andermaal door de raadsleden onder de loep wordt genomen. De raadsleden gaan dus nog een keer op herhaling.

Stan-Bouman-Sensire-WEBFOTO-7-van-31

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge in Doetinchem bereikt hoogste punt

De bouw van het nieuwe revalidatiecentrum De Brugge naast het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft het hoogste punt bereikt. Sensire en Klimmendaal, die verschillende vormen van revalidatiezorg gaan samenbrengen onder één dak, vierden deze mijlpaal met het hijsen van een vlag.

Camping

Donderdag Zwarte Cross in 2027 alleen voor campinggasten

De donderdag van de Zwarte Cross is in 2027 niet meer voor iedereen. De organisatie van het festival maakte bekend dat de dag vanaf 2027 alleen nog maar toegankelijk is voor mensen met een campingkaart.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 13.10.46 (1)

Grens bij Netterden twee dagen dicht voor auto’s

De Duitse grens bij Netterden gaat twee dagen dicht voor gemotoriseerd verkeer. Op maandag 9 en dinsdag 10 november wordt het smalle grensbruggetje over het Netterdens kanaal gerepareerd.

WhatsApp Image 2026-11-03 at 20.55.58

Auto op de kant na eenzijdig ongeval Langerak

Een auto is dinsdagavond op de Keppelseweg in Langerak op zijn zijkant terechtgekomen na een eenzijdig ongeval. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Doetinchemmer (37) wilde komst azc tegenhouden met bom: 3,5 jaar cel

Asielzoekers vrees aanjagen en de besluitvorming in de lokale politiek beïnvloeden. Volgens de rechtbank heeft Arjan L. (37) uit Doetinchem met een bom geprobeerd de komst van een nieuw asielzoekerscentrum in zijn woonplaats tegen te houden.