gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bezoekers genieten van ijspret in de SSP-hal

f8cd2219642fdf6fa5ccc62af7e5ffc2.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk en zijn er veel kinderen” vertelt Sill die samen met Levi is komen schaatsen. “Het is overdekt, lekker warm en erg gezellig. Als je buiten moet schaatsen heb je het snel koud aan je handen en in je gezicht en nu is het gewoon lekker warm.” De ijsbaan schaatst goed volgens Levi. “Soms ligt er wel een beetje sneeuw op het ijs waar het los is gegaan, maar voor de rest schaatst de baan erg fijn.” Ook ijsmeester Frans Evers geniet van de gezellige sfeer in de hal. “Het is hier heerlijk. Lekker een muziekje erbij, eten en warme chocolademelk. Wat wil je nog meer?”

Evers hoopt dat er ook volgend jaar weer een ijsbaan in de SSP-hal te vinden is. “Als het een leuk centje heeft opgebracht en we kunnen het betalen, dan gaan we het volgend jaar zeer zeker weer doen.” De ijsmeester verwacht de komende dagen nog vele bezoekers te verwelkomen. “We zijn hier nog de hele kerstvakantie, dus dat gaat wel goed komen.” Ook Levi wil vaker terug komen om te schaatsen. “Morgen en misschien ook nog wel volgende week.”

Foto: REGIO8

Lees ook

dorpsfeestWehl10.jpg

Seniorenmiddag blijft onmisbare traditie tijdens Dorpsfeest Wehl

Waar de feesttent zich later deze week vult met duizenden feestvierders die uit hun dak gaan op grote artiesten, stond donderdagmiddag tijdens het Dorpsfeest in Wehl volledig in het teken van de senioren. Met muziek en vele ontmoetingen met oude bekenden was de middag niet alleen gezellig, maar ook belangrijk.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

College van Bronckhorst zet stap naar bouw vijftien woningen in Zelhem

In het noordwesten van Zelhem kunnen waarschijnlijk vijftien nieuwe woningen gebouwd worden. De burgemeester en wethouders van de gemeente Bronckhorst vinden het een goed plan om te bouwen aan de rand van het dorp, waar dan landbouwgrond en bos zal worden opgeofferd.

Oranjetempel0.jpg

Politiek roert zich in verbod nachtwedstrijden Oranjetempel Silvolde

Dat de Oranjetempel in Silvolde tijdens nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands elftal niet open mag houdt de gemoederen in Oude IJsselstreek bezig. Coalitiepartijen Lokaal Belang en PvdA-GroenLinks hebben schriftelijke vragen gesteld aan het college. Beide partijen vragen zich af waarom er niet naar een oplossing wordt gezocht zodat de Tempel toch open kan.

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.