gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bezoekers genieten van ijspret in de SSP-hal

f8cd2219642fdf6fa5ccc62af7e5ffc2
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk en zijn er veel kinderen” vertelt Sill die samen met Levi is komen schaatsen. “Het is overdekt, lekker warm en erg gezellig. Als je buiten moet schaatsen heb je het snel koud aan je handen en in je gezicht en nu is het gewoon lekker warm.” De ijsbaan schaatst goed volgens Levi. “Soms ligt er wel een beetje sneeuw op het ijs waar het los is gegaan, maar voor de rest schaatst de baan erg fijn.” Ook ijsmeester Frans Evers geniet van de gezellige sfeer in de hal. “Het is hier heerlijk. Lekker een muziekje erbij, eten en warme chocolademelk. Wat wil je nog meer?”

Evers hoopt dat er ook volgend jaar weer een ijsbaan in de SSP-hal te vinden is. “Als het een leuk centje heeft opgebracht en we kunnen het betalen, dan gaan we het volgend jaar zeer zeker weer doen.” De ijsmeester verwacht de komende dagen nog vele bezoekers te verwelkomen. “We zijn hier nog de hele kerstvakantie, dus dat gaat wel goed komen.” Ook Levi wil vaker terug komen om te schaatsen. “Morgen en misschien ook nog wel volgende week.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Koen bouwman30

Achterhoekers Bouwman en Leemreize aan start Vuelta

De Achterhoekse wielrenners Gijs Leemreize en Koen Bouwman staan zaterdag in Monaco aan de start van de Vuelta a España. Beide heren reden eerder dit jaar ook de Giro d’Italia.

1112corle

Twee gewonden bij frontale aanrijding bij Winterswijk

Bij een frontale botsing op de Corleseweg in Winterswijk zijn twee mensen gewond geraakt. De brandweer heeft een van de slachtoffers uit zijn auto moeten halen.

WhatsApp Image 2026-08-17 at 20.46.27

Auto botst tegen boom op terrein kwekerij in Aalten

Een personenauto is maandagavond tegen een boom op het terrein van kwekerij Bert Lensink in Aalten gebotst. Er raakte een persoon gewond.

7e1086ee-5b74-465d-b041-ef2c1f5f909c

De Graafschap hard onderuit tegen Jong AZ

De Graafschap heeft de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen met 2-5 verloren van Jong AZ. Bij rust stond het nog 1-1 op De Vijverberg. Maar zoals wel vaker bleek een beloftenploeg een flinke bananenschil te zijn.

jANtOOROP2

Gietpannen van failliete Vulcanus naar DRU: ‘Het laatste Achterhoekse ijzer zit hieraan’

De gietpannen van de failliete ijzergieterij Vulcanus uit Langerak staan sinds kort op het DRU Industriepark in Ulft. De zware pannen werden gebruikt om gesmolten ijzer binnen de fabriek te vervoeren en zijn nu onderdeel van een expositie over de relatie tussen kunst en de Achterhoekse ijzerindustrie.

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.