gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bezoekers genieten van ijspret in de SSP-hal

f8cd2219642fdf6fa5ccc62af7e5ffc2
Redactie REGIO8 |

“Het is leuk en zijn er veel kinderen” vertelt Sill die samen met Levi is komen schaatsen. “Het is overdekt, lekker warm en erg gezellig. Als je buiten moet schaatsen heb je het snel koud aan je handen en in je gezicht en nu is het gewoon lekker warm.” De ijsbaan schaatst goed volgens Levi. “Soms ligt er wel een beetje sneeuw op het ijs waar het los is gegaan, maar voor de rest schaatst de baan erg fijn.” Ook ijsmeester Frans Evers geniet van de gezellige sfeer in de hal. “Het is hier heerlijk. Lekker een muziekje erbij, eten en warme chocolademelk. Wat wil je nog meer?”

Evers hoopt dat er ook volgend jaar weer een ijsbaan in de SSP-hal te vinden is. “Als het een leuk centje heeft opgebracht en we kunnen het betalen, dan gaan we het volgend jaar zeer zeker weer doen.” De ijsmeester verwacht de komende dagen nog vele bezoekers te verwelkomen. “We zijn hier nog de hele kerstvakantie, dus dat gaat wel goed komen.” Ook Levi wil vaker terug komen om te schaatsen. “Morgen en misschien ook nog wel volgende week.”

Foto: REGIO8

Lees ook

graviod

VIOD thuisbasis voor De Graafschap Vrouwen: ‘Een zorgvuldig traject doorlopen’

De Graafschap Vrouwen speelt dit seizoen haar thuiswedstrijden in de eredivisie op Sportpark Dichteren van de Doetinchemse tweedeklasser VIOD. Dit besluit is genomen na overleg tussen gemeente, beide clubs en de omwonenden.

DroogteVrachtwagen

Duitsland tornt aan ‘heilige’ zondag: vrachtwagens mogen de weg op uit economische nood

Geen vrachtwagens op zondag: in Duitsland is het al zeventig jaar bijna heilig. Maar om te voorkomen dat de lage waterstand van de Rijn ook de economie tot stilstand brengt, gaan Noordrijn-Westfalen en nog drie deelstaten waar de Rijn door stroomt overstag. Vrachtwagens mogen tijdelijk ook op zon- en feestdagen de weg op. Een kleine cultuurdoorbraak waar Nederlandse transporteurs al jaren op hopen.

kerkuilen theo weijers

Een goed muizenjaar zorgt voor een opvallende groei van populatie kerkuilen in de Achterhoek

Het gaat heel goed met de kerkuilen in de Achterhoek. Voor het eerst in jaren is de populatie opvallend gegroeid. En vliegen er weer meer uilen door de regio. Theo Weijers is een van de vrijwilligers die zich inzet voor de leefbaarheid van de uilen.

Euroscope_040

Vierde aflevering 'EuroScope': Is het gras voor boeren in Duitsland groener?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Aflevering 4 gaat over waartoe samenwerking in het grensgebied leidt.

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-12 at 09.07.25

Geen gewonden bij botsing tussen auto's bij Harreveld

Bij een botsing op een kruising in het buitengebied van Harreveld zijn woensdagochtend twee auto’s beschadigd geraakt. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.