gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bewoners Ulft blij met sloop van De Sluis

ba2d1c05344b9d43971e39f758711c52.jpg
Redactie REGIO8 |

"Vroeger was het wel leuk en mooi. Mooie veranda ervoor en een terras erop. Toen zag het er nog goed uit. Als ik nu zie dat de bomen er boven uit groeien denk ik bij mezelf van 'hoe is het mogelijk?'" aldus een van de buurtbewoners die bij de sloop staat te kijken. Anderen gebruiken straffe termen als 'een puinhoop' en 'een smet op de omgeving'. Allen kijken met een bijzondere mix van weemoed en hoop naar de kraan die stukje bij beetje het pand naar de grond werkt. Ze bereiken al snel een consensus: het werd tijd dat het gebouw gesloopt zou worden.

Ideeën over wat er voor in de plaats terug moet komen vloeien er genoeg. "Een mooi terrasje aan het water met wat parkeerplaatsen erbij" wordt genoemd. Ook anderen zouden het water betrekken bij een nieuwe bestemming voor de grond. "Een mooie vlonder met zitje", of "een parkje met wat bankjes met een mooi uitzicht op de Oude IJssel. Dan hebben de mensen wat te zien." Ze zijn blij dat de entree van Ulft wordt aangepakt wat het aanzicht van het dorp flink verbetert. Wat er uiteindelijk voor in de plaats terugkomt is nog niet volledig bekend. De nieuwe eigenaar moet zijn plannen nog laten goedkeuren door de gemeente.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.

IMG-20260602-WA0033.jpg

Gewonde bij bedrijfsongeval met heftruck in Doetinchem

Bij een bedrijfsongeval aan de Edisonstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een man gewond geraakt. Het ongeval gebeurde terwijl een chauffeur bezig was met het laden van een oplegger.

WhatsApp Image 2026-06-02 at 16.15.55.jpeg

Twee auto's flink beschadigd na aanrijding door voorrangsfout in Wehl

Bij een ongeval op de kruising van de Hagelkruisweg en de Beekseweg in Wehl zijn twee voertuigen flink beschadigd geraakt. Een van de bestuurders verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.