Ulft, Netherlands

Bestuurder komt tot stilstand tegen boom

Een bestuurder is maandagochtend met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval op de Rademakersbroek in Sinderen. De automobilist verloor de macht over het stuur en botste frontaal op een boom.
Regio8 | 25 maart 2019 09:31 | Aangepast op 25 maart 2019 09:31
Het ongeval gebeurde omstreeks 08.30 uur. De bestuurder raakte met zijn auto in het gras, probeerde te corrigeren maar verloor de macht over het stuur. De automobilist kwam vervolgens aan de overkant van de weg tegen een boom tot stilstand.

De bestuurder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De zwaarbeschadigde auto is afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...

'Geitenhouderij' advies Gezondheidsraad kan realisatie van tientallen woningen in Bronckhorst blokkeren

De komst van 73 woningen in de gemeente Bronckhorst staat op de tocht. Door het nieuwe advies van de...