Ulft, Netherlands

Bestuurder komt tot stilstand tegen boom

Een bestuurder is maandagochtend met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval op de Rademakersbroek in Sinderen. De automobilist verloor de macht over het stuur en botste frontaal op een boom.
Regio8 | 25 maart 2019 09:31 | Aangepast op 25 maart 2019 09:31
Het ongeval gebeurde omstreeks 08.30 uur. De bestuurder raakte met zijn auto in het gras, probeerde te corrigeren maar verloor de macht over het stuur. De automobilist kwam vervolgens aan de overkant van de weg tegen een boom tot stilstand.

De bestuurder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De zwaarbeschadigde auto is afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft op een regenachtige maandagavond met 2-3 gewonnen van Jong Utrecht. Hierdoor hou...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...

Geen plek meer in Ulft voor Mini Manna? Zoektocht naar nieuwe locatie voor winkel

Stichting Mini Manna dreigt uit Ulft te verdwijnen. Op de huidige locatie komen woningen, waardoor h...

Zorgen over bereik NL-Alert in grensregio

De Nederlandse veiligheidsregio's maken zich zorgen over het bereik van NL-Alert in het grensgebied....