Ulft, Netherlands

Bestuurder komt tot stilstand tegen boom

Een bestuurder is maandagochtend met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval op de Rademakersbroek in Sinderen. De automobilist verloor de macht over het stuur en botste frontaal op een boom.
Regio8 | 25 maart 2019 09:31 | Aangepast op 25 maart 2019 09:31
Het ongeval gebeurde omstreeks 08.30 uur. De bestuurder raakte met zijn auto in het gras, probeerde te corrigeren maar verloor de macht over het stuur. De automobilist kwam vervolgens aan de overkant van de weg tegen een boom tot stilstand.

De bestuurder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De zwaarbeschadigde auto is afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchemmer Luca Greven (19) haalt goud op NK atletiek: 'Het is bizar'

De 19-jarige Luca Greven uit Doetinchem heeft afgelopen weekend goud behaald op het Nederlands Kampi...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...

Helder-fractie loopt leeg, Mos blijft alleen achter in raad Montferland

Na een grote overwinning tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, hangt de vlag er bij de loka...

Extreme hitte op komst: dinsdag en woensdag code oranje in de Achterhoek

Het is de komende dagen bloedheet in de Achterhoek. Sinds maandag is het Nationaal Hitteplan van kra...

Didammer en Doetinchemmer vrijgesproken in zaak Tonny ter Horst

Een nieuwe ontwikkeling in de cold case-zaak van de in 2000 vermoorde Tonny ter Horst uit Terborg. D...

Aanpak van binnenstad Doetinchem begint met 'kijkoperatie' Hamburgerstraat

De binnenstad van Doetinchem gaat de komende tijd flink op de schop. De gemeente werkt aan de uitvoe...