gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder gewond na harde botsing tegen boom in Winterswijk

08249dc462de546a2f0cbdff15221892

Bij een eenzijdig ongeval op de Waliensestraat in Winterswijk is een persoon gewond geraakt. De auto raakte van de weg en botste hard tegen een boom.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval vond plaats rond 12.15 uur. De automobilist reed vanuit Meddo in de richting van Winterswijk. Door een nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de controle over het stuur. De auto botste vervolgens hard tegen een boom. Een tegemoetkomende scooterrijdster schrok van de harde klap en kwam met haar scooter ten val. Hierbij raakte zij niet gewond.

De bestuurder van de auto is met onbekend letsel door het toegesnelde ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht. Het verkeer werd via het fietspad omgeleid. De auto is door een bergingsbedrijf afgevoerd.

Lees ook

515a5087-cfc0-324b-9537-bbcda27dd019

Record gesneuveld: sinds 1947 niet zo weinig water door de Rijn

Niet eerder stroomde er bij Tolkamer, aan de rand van de Achterhoek, zo weinig water door de Rijn als nu. De gemiddelde waterafvoer in het afgelopen etmaal was 614 kubieke meter per seconde. Sinds het begin van de metingen was het niet zo laag en naar verwachting is het einde nog niet in zicht. Het is al tijden droog en daar komt in de komende dagen geen verandering in.

WhatsApp Image 2026-08-09 at 13.52.20

Jerrycans aangetroffen Didam, volgens politie van drugslab afkomstig

De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor jerrycans in de berm aan de Landeweer in Didam. Iets voor 13.00 uur kwam de melding ‘bodemverontreiniging’ binnen bij de brandweer.

Zeppelin

Zeppelin van 75 meter lang boven deel van de Achterhoek

Een zeppelin van maar liefst 75 meter lang vloog zondag over een deel van de Achterhoek. Het bijzondere luchtschip vloog vanwege onderzoek over de regio. De zeppelin was vooral goed te zien in een deel van de gemeenten Bronckhorst en Montferland.

Rechtbank0

Veroordeelde OM-teamleider met kinderporno was schooldirecteur in Achterhoek

De Doetinchemse teamleider van het Openbaar Ministerie die twee jaar cel kreeg voor het bezit en verspreiden van kinderporno, werkte eerder jarenlang in het basisonderwijs. Dat blijkt uit onderzoek van De Gelderlander.

112gaanderne

Brand op hangplek in Gaanderen: deel van bosje verwoest

De brandweer heeft zondagmiddag een beginnende brand in een bosje in Gaanderen weten te blussen. Ondanks het snelle handelen van de hulpdiensten werd een deel van de bosschage verwoest.

HELGRA

Matig De Graafschap speelt gelijk in seizoensopener tegen Helmond Sport

De Graafschap is in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen niet verder gekomen dan een 1-1 gelijkspel tegen Helmond Sport in een zeer matige wedstrijd. Fedde De Jong was trefzeker voor de Doetinchemmers.