Ulft, Netherlands

Bestuur Hanzefeesten vertrekt

Regio8 | 31 augustus 2015 11:47 | Aangepast op 31 augustus 2015 11:47
‘’Net als in iedere organisatie vraagt elke levensfase andere kwaliteiten voor de leiding. Door de ontstane hechte band in de afgelopen zeven jaren en de hierbij geleverde vrijwillige noeste arbeid, ziet men door werk, privé en gezondheidsredenen, onvoldoende garantie dit mooie feest in de volgende fase te brengen’’ luidt de verklaring van het bestuur.

Begin dit jaar stond het bestuur al op het punt om het bijltje er al neer te gooien. De organisatie ging door een diep dal wegens de ziekte van de voorzitter. Met hulp van anderen is het middeleeuwse feest ook dit jaar alsnog tot een succes gebracht. Jaarlijks komen er zo’n 15.000 bezoekers op de 2e zaterdag van juni naar Doesburg voor de Hanzefeesten.

Wie het huidige bestuur opvolgt is nog niet bekend. De komende maanden zorgt de zittende organisatie voor een zorgvuldige overdracht.

Lees ook

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...

30-jarige Doetinchemmer veroordeeld tot celstraf voor witwassen

Een 30-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, ...

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend t...