Ulft, Netherlands

Bestuur Hanzefeesten vertrekt

Regio8 | 31 augustus 2015 11:47 | Aangepast op 31 augustus 2015 11:47
‘’Net als in iedere organisatie vraagt elke levensfase andere kwaliteiten voor de leiding. Door de ontstane hechte band in de afgelopen zeven jaren en de hierbij geleverde vrijwillige noeste arbeid, ziet men door werk, privé en gezondheidsredenen, onvoldoende garantie dit mooie feest in de volgende fase te brengen’’ luidt de verklaring van het bestuur.

Begin dit jaar stond het bestuur al op het punt om het bijltje er al neer te gooien. De organisatie ging door een diep dal wegens de ziekte van de voorzitter. Met hulp van anderen is het middeleeuwse feest ook dit jaar alsnog tot een succes gebracht. Jaarlijks komen er zo’n 15.000 bezoekers op de 2e zaterdag van juni naar Doesburg voor de Hanzefeesten.

Wie het huidige bestuur opvolgt is nog niet bekend. De komende maanden zorgt de zittende organisatie voor een zorgvuldige overdracht.

Lees ook

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...

'Geitenhouderij' advies Gezondheidsraad kan realisatie van tientallen woningen in Bronckhorst blokkeren

De komst van 73 woningen in de gemeente Bronckhorst staat op de tocht. Door het nieuwe advies van de...